Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba bu sitedeyeniyim. Amerika ile ilgili sormak istediğim çok şey var. Türkiye'de yat tasarımı eğitimi aldım. Deniz mimari olarak geçiyoruz. Kendime ait yat ve tekne tasarımlarım var. New York'da bir tersane ile görüştüğüm için soruyorum (önereceğiniz farklı bir yerleri de düşünebilirim) ortalama yıllık kazanç ne olmalı 3 kişilik bir aile için? Yani iş görüşmesinde o aşamaya gelirsek ne aralıkta bir ücrete tamam demek doğru olur sizce?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

• ⭐⭐

new yorka gelmeyi düşünüyorsa enaz 30,000 dolarla gelmelisin
    new york city abd nin en pahalı şehridir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HAYAT, içinde söyledi: New York'da yaşamak pahalı mı?

Herkese merhaba bu sitedeyeniyim. Amerika ile ilgili sormak istediğim çok şey var. Türkiye'de yat tasarımı eğitimi aldım. Deniz mimari olarak geçiyoruz. Kendime ait yat ve tekne tasarımlarım var. New York'da bir tersane ile görüştüğüm için soruyorum (önereceğiniz farklı bir yerleri de düşünebilirim) ortalama yıllık kazanç ne olmalı 3 kişilik bir aile için? Yani iş görüşmesinde o aşamaya gelirsek ne aralıkta bir ücrete tamam demek doğru olur sizce?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

bu konuyla ilgili bir başlık var zaten. ilgili sorunuza bu başlıkta cevap bulabilir, eger uygun cevap yoksa eyalet başlığında ilgili sorunuzu sorabilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2125/yeni-yerleşecekler-i̇çin-maliyet-tablosu-astoria-new-york

• NY avantajı- ulaşım, metro ile kolay her yere gidebilirsiniz. İş imkanları da çok fazla. Hayatta en az bir defa bu şehri görmek lazımdır.
    Ama yaşam İçin bilemiyorum. Şahsen seçmem, NY çok gürültülü kalabalık.. bekar İçin iyi bence ama aileler için daha sakin şehir seçilebilir..bu orada New Jersey şehri NY çok yakın ama emlak fiyatları daha uygun. Ve çok insan NJden her gün işe NY gidiyorlar..
    Yani imkanlar her yerde var, umarım NY seçenler için da NY iyi bir seçim olur

Benzer Başlıklar

• 2
  • 9
  • 33
  • 243
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |