Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Aldık bizde yerimizi şimdiden iki kişilik 🙂

• ⭐⭐

Günaydın yeşilkartforum

• @arbalet arkadaşım bizde 10 Ağustos tarihinde eşim için İstanbul Beşiktaş ilçesinden başvuru yaptık halen bekliyoruz. Abdullah arkadaş doğru söylemiş. Pasaportlar için şu an çok yoğunluk söz konusu ayrıca yılbaşından sonra 10 yıllıklar için 3.500tl civarı olacağı söylentisi var. Yılbaşından önce pasaport akmak en doğrusu....

• ⭐⭐⭐

Günaydın ☀@Erkand
    Abla gözükmüyorsun sanırım yolculuk hazırlıkları eğer girersen bu mesajımı görürsün umarım şimdiden hayırlı yolculuklar 🙏🏻 @ahsenaydgdu

• @waterman Teşekkür ederim , bu sene kafam daha rahat çok kasmayacağım çıkarsa çıkar çıkmazsa Has not been selected der mutluluklar dileriz 😀

• ⭐⭐⭐

Tek umudum olarak bu kaldı artık 😂 her gece yatmadan önce oturur düşünüyorum hep vize basılı pasaportu hayal ediyorum olduğuna kendimi inandırıyorum ki o enerjiyi kendime çekebiliyim. Türkiye gerçekten artık hiç yaşanabilecek bi yer halinde değil. Bundan bir yıl önce bu ülkede en azından ev alırım en kötü ihtimal hayatımı burda bi şekilde geçindiririm diye düşünüyordum ancak artık ne ev almak ne de hayatımı burda geçindirebilmek imkan dahilinde kaldı. 4 yıllık başvurudan sonra bu yıl benim ve isteyen herkese nasip olucak bi yıl olsun 🙏🏻 @hdemircanusa

• Türkiye' de mevcut durumda bırakın ev almayı insanlar artık sıfır araba bile alamayacak durumdadır. Asgari ücretin 5500tl, ortalama bir evin 1 milyon 200 bilmem kaç olduğu bir ülkede miras kalmadığı sürece kimsenin kolay kolay ev alabileceğini sanmıyorum.

• @waterman nerde yazını görsem gözüm imzana ilişiyor moralim bozuluyor aga

• @waterman ya bi an bu yazıyı ben mi yazdım diye karıştırdım. Yazı o kadar ben ki. Al benden de o kadar. her gece hayal kurarak ve Amerika’da yaşayanları izleyerek uyuya kalıyorum. Hayalimde mülakata gidiyorum pasaportumda vizeyi hayal ediyorum

• ⭐⭐⭐

15 yıldır aralıksız başvurup cıkmayanlar var onların hali benden beter 😄@hasnotben

• @waterman onların imzasına beton yetmez 😀 düşün o kadar çıkmayan hala başvuru yapıyorsa buralardaysa helal olsun 😀

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İyi günler dilerim. Benim pasaportum Ağustos 2023’te doluyor. Dv2024 için başvuru yapabilir miyim? Yoksa yenilemem mi gerekir? Teşekkürler. Pasaport şartı umarım kalkmamıştır bu arada.

Başvuru esnasında geçerliliği olan bir pasaportun olması gerekiyor, eğer aralıkta süresi doluyor olsa arkadaşın söylediği doğru ancak başvuralardan önce süresi dolacağı için maleesef yeni pasaport a ihtiyaç duyacaksın. Bu bahsettiğim pasaport şartı aranması durumunda geçerli olacak. başvuru klavuzu yayınlanmadan da kimse net bir şekilde böyle bir şart aranacak yada aranmayacak diyemez.

Yorum sahibi kel olduğu için yorum geçersizdir.
    Eksiledim geçtim.
    😂

Konu buraya nasıl geldi 😂

• ⭐⭐⭐

İşte derler ya bi umuttur yaşamak diye 😂@hasnotben

• Çıkması umudu ile bekliyoruz

• Yasaklı

İyi günler dilerim. Benim pasaportum Ağustos 2023’te doluyor. Dv2024 için başvuru yapabilir miyim? Yoksa yenilemem mi gerekir? Teşekkürler. Pasaport şartı umarım kalkmamıştır bu arada.

Başvuru esnasında geçerliliği olan bir pasaportun olması gerekiyor, eğer aralıkta süresi doluyor olsa arkadaşın söylediği doğru ancak başvuralardan önce süresi dolacağı için maleesef yeni pasaport a ihtiyaç duyacaksın. Bu bahsettiğim pasaport şartı aranması durumunda geçerli olacak. başvuru klavuzu yayınlanmadan da kimse net bir şekilde böyle bir şart aranacak yada aranmayacak diyemez.

Eksiledim geçtim.
    😂

Söz konusu bensem gerisi teferruattır 😂

• Şimdiden herkese hayırlı olsun süreci.

• Arkadaşlar pasaport için nvidestek Twitter hesabını birkaç gündür resmen taciz ettim sonunda iletişime geçtiler anında pasaportunuz basimi gerçekleşti yazdı e-devlette. Pasaport için bekleyen varsa Twitter üzerine yogunlassinlar bence

• ⭐⭐

Eksiledim geçtim.
    😂

Söz konusu bensem gerisi teferruattır 😂

tanıdık yüzleri görünce mutlu oluyor insan 😃
    tarih geliyor, yavaştan foruma akabilirsiniz eski forum müdavimleri arkadaşlar.

• Arkadaslar merhaba ben evliyim 3 cocuk var basvururken es cocuk yazmak gerekıyor basvuru formuna bıldıgım kadar ama loto cıkarsa ben tek gıdecegım onlar hiç gelmeyecek. neyse basvuruya eşimi ve cocuklarıda yazdım ve cıktı bıze aılem gelmeyecegı ıcın doktor raporunuda onlara almam gerekıyormu. Yoksa ben tek alıp vize görüşmesine gidebilirmiyim konsolusluk görevli dermi eşin cocukların nerede onlara neden dr raporu almadın diye.

• ⭐⭐⭐

@Süleyman-Can Başvuru sırasında kesinlikle belirtin gelmeyecek olsalar bile bu noktayı sakın atlamayın. Onlar amerikaya gelmeyecekse mülakata girmeyecekler bu yüzden muayeneye de gitmelerine gerek olmayacak

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |