Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @medcezir seçiminizi yapın. Yukarıda daha sonra farklı lokasyon için opsiyon tanınacağı yazıyor.Yanlış okumadıysam öye yazıyor. Siz de okuyun lütfen

• Pazartesi günü 9:45 de randevusu olan var mı aramızda acaba ?

• @ob16222, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@statistician sınırı yok hocam sadece eylül ayı doldu daha açmazlar kolay kolay , ekim ayı için ara ara bakınız.

Emin misiniz? Ben geçen sene her randevu günü değiştirdiğimde karşıma çıkıyordu. 3 defa değiştirme hakkımız var diye biliyorum internette de öyle yazıyor.

• @Samet-Ünlü, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@ob16222, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@statistician sınırı yok hocam sadece eylül ayı doldu daha açmazlar kolay kolay , ekim ayı için ara ara bakınız.

Emin misiniz? Ben geçen sene her randevu günü değiştirdiğimde karşıma çıkıyordu. 3 defa değiştirme hakkımız var diye biliyorum internette de öyle yazıyor.

9 olduğu söyleniyor. Ben bu sene kendim 5'ten fazla değiştirmiştim. 9 gibi düşünebiliriz o yüzden

• @NiTianErXing, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Samet-Ünlü, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@ob16222, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

9 olduğu söyleniyor. Ben bu sene kendim 5'ten fazla değiştirmiştim. 9 gibi düşünebiliriz o yüzden

Yanlış hatırlıyorum o zaman düzeltme için teşekkürler

• Arkadaşlar aile olarak başvurup randevularini one çeken oldu mu

• Evet oldu

• Bir konuda yardımcı olurmusunuz 22 ağustos günü randevumuz var fakat esim bazı sebeplerden dolayı randevu gününe gelemeyecek bizde onun o günden çıkarıp başka bir güne alabilirmiyiz

• @emrah81 o kısımlarda sıkıntı yok okudum ama anlamadığım . Sadece ankara ve istanbul ptt subesi gönderiyor. Adreime gelmesi içinde ücret isteniyor bu ücreti şimdimi yatırıyoruz vize onaylanırsamı .

• ⭐⭐⭐

@nfs741 evet ayırabilirsiniz farklı bir güne ranevu alabilirsinz

• ⭐⭐⭐

@medcezir ücreti önceden yatırıyorsunuz bildiğim kadarıyla, bizde öyle yaptık. Ama red olursa iadesi oluyomu bilmiyorum. Konsolosluğun çağrı merkezini arayıp sorabilirsinz

• @ahsenaydgdu maalesef olmuyor 😞 ücreti yatırırken en üstte yazıyor iadesi olmayacaktır diye. Bende dün yatırdım o zaman dikkat ettim.

• @nfs741 nasıl çektiniz aileden birinin one çekmesi durumda diğerlerininkide one çekiliyor mu

• @Arn07 grup halinde öne çekebiliyorsunuz ya da gruptan birini ayırıp ilgili kişinin randevusunu değiştirebilirsiniz. Grup halinde öne çekim sırasında kişi sayısı kadar müsaitlik olması lazım diye biliyorum. Yanlışım varsa bilen birisi düzeltsin.

• Bugün annemin vize görüşmesi olumlu sonuçlandı arkadaşlar 9:45 randevusu. Görüşmenin detaylarını bir sonraki mesajımda anlatacağım olayın heyecanı ile annemde sorduklarını unutmuş 🙂

• selamlar. geçen hafta eşim ve ben de vizemizi aldık. tahmini 5dk sürdü görüşmemiz, sarışın gözlüklü erkek görevli tarafından detaylı sorular soruldu.
    bize türkçe selam verdi ve ingilizce devam etti. bu kısımlar klasik diyebiliriz. bilginiz olması açısından; eşim tr vatandaşı değil, oturum olduğu için buradan vize almasında bir problem olmadı. bebeğimizle girdik görüşmeye, kendisinin randevusu vs. yoktu fakat içeri alınmasında bir problem olmadı. ayrıca puset, bebek çantası ile içeri sorunsuz girdik. sadece anahtar alınıyor bilgisinden öte, bebekli aileler için bu bilgi işe yarayabilir zira ben bu bilgiye ulaşamamıştım. herkese kolaylıklar!

• @nfs741 merhaba. ne yaptınız? iptal ettiniz mi yada başka güne yer bulabildiniz mi? kolay gelsin.

• ⭐⭐

@vmature tebrik ederim öncelikle zorlu bir vize memurundan onay almışsınız görüşmede neler soruldu siz ne cevaplar verdiniz hatırladığınız kadarıyla bizlerle paylaşır mısınız

• ⭐⭐⭐

@LordBolton sizn başvurunuz varmı mülakat tarihiniz bellimi ben bunu merak ettim de 🙂

•      Vizelerinden onay alanları tebrik ederim. 6 aydan daha uzun süredir idari işlemde bekleyip cevap alanlar hiç yok gibi bugünlerde bu forumda. Bunun sebebi nedir ve ne yapılabilir?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |