Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@mydream aydinlattiginiz icin tesekkur ederim. daha iyi kafama oturdu

• @celica Rica ederim.

• Merhabalar arkadaşlar nylanguagecenter.com ile ilgili bilgi sahibi olan var mı? fiyatı biraz diğer okullara göre ucuz 25 hafta (6 aylık) bir eğitim için 3500 dolar gibi bir meblağ istiyorlar. Vize almada sıkıntı yaratır mı? bir de 3 aylık dil okulu almak mı mantıklı yoksa 6 aylık almak mı daha mantıklı? dil okulu sonrası community college okumayı düşünüyorum. Birde 6 aylık eğitim için bankada ortalama ne kadar para göstermemiz gerekir?

• Konu biraz paslanmış, yine de yazmak istiyorum belki bilgili birisi döner diye. Change of status ile F1 geçmek için uygun olan, uygun fiyatlı ve tecrübe edilmiş olan bir dil okulu ya da community collage öneriniz var mı?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• @infant27, içinde söyledi: ABD'de uygun fiyatlı dil okulları

Merhabalar arkadaşlar nylanguagecenter.com ile ilgili bilgi sahibi olan var mı? fiyatı biraz diğer okullara göre ucuz 25 hafta (6 aylık) bir eğitim için 3500 dolar gibi bir meblağ istiyorlar. Vize almada sıkıntı yaratır mı? bir de 3 aylık dil okulu almak mı mantıklı yoksa 6 aylık almak mı daha mantıklı? dil okulu sonrası community college okumayı düşünüyorum. Birde 6 aylık eğitim için bankada ortalama ne kadar para göstermemiz gerekir?

Hocam dil okulu uygunmuş. Haftada kaç saat eğitim veriyor. Birde I-20 belgesi sağlıyor mu her okul sağlamıyormuş o yüzden sordum. Gideceğiniz yer Newyork o yüzden bankada normale göre daha fazla bütçe göstermeniz gerekebilir. Net bilmiyorum ama her ay için 2-2.5k gösterirseniz iyi olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

160

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |