Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar,
    Üniversite 4. Sınıf öğrencisiyim. Üniversiteden sonra pilotluk eğitimi almak istiyorum bunun içinde ingilizcemin iyi olması gerekiyor. Unide Amerikan aksanıyla öğrettiler genel olarak. Avrupa'dan 4 ülkede dil okullarıyla görüştüm ve aksanlari hoşuma gitmedi çokta anlayamıyorum açıkçası. Bu yüzden ABD de bir dil okuluyla anlaştım. Başta New York tercih etmiştim fakat koronadan dolayı kampüs kapatilmis ve Boston olarak değiştirdiler. Fls international için genel ingilizce 8 haftalık kursa kayıt oldum. Ve 6 hafta aile yanı konaklama için toplamda 3600 dolar için anlaştım.(kurs + kalacak yer) Sizce nasıl tavsiye edebileceginiz başka bir konu var mı tecrubelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cmlgndm aşağıdaki kişilerle irtibata geçersen sana yardımcı olurlar

• @ayvalik10, içinde söyledi: ABD de dil eğitimi hakkinda

@cmlgndm aşağıdaki kişilerle irtibata geçersen sana yardımcı olurlar

Verdiğiniz sayfalar gerçekten benim için çok bilgilendirici şeyler çok teşekkür ederim bende bu tarz videolar arıyordum..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

52

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |