Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Hevesi kaçan tayfa burda mı gene 🥹 hiç başvurmamış gibi hissediyorum ya bi türlü kendime gelemiyorum 🙄

• @waterman en güzeli bu mood bence zaten diger türlü insan sariyor

• ⭐⭐ Yasaklı

hayaller country hayatlar avm de keko rep konseri

• ⭐⭐⭐

Az önce alt komşumla resmen polislik oldum. Sessiz olun diyorum aşağıya sopayla vuruyorum bir türlü susmuyor etmiyorlar. Sabahın köründe işe gidicektim vardiyamı değiştirmek zorunda kaldım resmen nasıl insanlar bunlar anlamak cok zor 🙄 sözleşmem bitsinde taşınayım şurdan diye iple cekiyorum valla 😒

• ⭐⭐ Yasaklı

Hocam şerefsiz çok. Benim tepemde de adam temizlik ayagına günboyu halısız yeri bir aletle süpürgemsi bişey kazıyor. Yukarı çıktım durumu söyledim. Aşagı inmiş annemi oglunla ugrasırım diye tehtit etmiş. biriki ay sonra Aşagıda görünce bu sefer tekrarlayınca busefer mahkemeye verdi ustune yurumus tehtit etmişiz. bir sene bizi sinir etti resmen hem suclu hem güclü hem kültürsüzlerden biktik Mahkeme tabiki bizi suclu bulmadı.. Bende sulh cezaya mhakeme açtım busefer. içeriye ses dinleme aleti koyduruyorum, Kallavi bir cezayı zevkle kitletecem kendilerine ve ayrıca evlerine izolasyon yaptırtma cezası

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @waterman aradığım yorum. Bende de garip bir his var. Nerde o Eylül ayı sohbetleri. Başvuru başladı başlayacak muhabbetleri. Şu an aşırı derecede hevesim kaçmış durumda

• ⭐⭐

@hasnotben al benden de o kadar. durgunluk var ağırlık çökmüş gibi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@diablo_ercan açıklanmadan önce şeker bayramı var yersiniz baklava şekerleri zımba gibi olursunuz.

• ⭐⭐⭐

şuan çekirdek kadro kaldı onlarda yıllardır başvurduğundan bir sakinlik var 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir zaten yıllardır forumun kaderi bu menfaatçiler bir de gönüllüler olarak 2 ye ayrılıyor. Menfaatçiler başvuru öncesi 2 gün öncesinden başlayarak son başvuru tarihine kadar buradalar sonra buhar olup giderler. Aynı kişiler açıklanmadan 1-2 gün öncesinden gelirler bu sefer uzun kalırlar mülakata gidene kadar burada takılırlar.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 hiç bizim gibi bekçilere de çıkmıyor ama ya 🤭 Hep hop ne oluyor diyenler gelip alıp gidiyor. Kızımın söylemine göre haklıksız ☺

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hyller amerika da şu anda sorunlar var pandemiden sonra daha yavaş yavaş kendine geliyor ondan dolayı çıkmıyor. Bu sene çıkacak çünkü bu kadar beklettik artık sizleri de davet edelim diyecekler. Hatta senin numara 20k altında olacak.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 kesin kesin bekliyorlar 🤭 Birimiz gitse daha ne ben geçtim bizden sen git yoldaş

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir zaten yıllardır forumun kaderi bu menfaatçiler bir de gönüllüler olarak 2 ye ayrılıyor. Menfaatçiler başvuru öncesi 2 gün öncesinden başlayarak son başvuru tarihine kadar buradalar sonra buhar olup giderler. Aynı kişiler açıklanmadan 1-2 gün öncesinden gelirler bu sefer uzun kalırlar mülakata gidene kadar burada takılırlar.

aynen öyle bende bu başvuru sürecinde çok yaklaşmıyorum özellikle bazı başlıklara sadece eski dostlar yazınca girip bakıyorum. zaten site üye artış sayıları bi ekim kasım da birde mayısda patlama yapıyor.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Hyller amerika da şu anda sorunlar var pandemiden sonra daha yavaş yavaş kendine geliyor ondan dolayı çıkmıyor. Bu sene çıkacak çünkü bu kadar beklettik artık sizleri de davet edelim diyecekler. Hatta senin numara 20k altında olacak.

valla kendimden çok sen git istiyorum abi 🙂 @Hyller de gitsin tabi de 😃

• Tabii ki her şey nasip kısmet. Allah kimi uygun görürse o gidiyor. O kazanıyor çekilişi ama en sinir bozucusu, Mayıs ayında çekilişi kazanınca direkt gelip buraya '' Arkidişler bin kizindim ni yipicim" diyen tipler kskxkskckd Şey de can sıkıcı aslında" Arkadaşlar ben kazandım umudunuzu kaybetmeyin " 😄😄 Tekrar dediğin gibi Allah bu sefer ki çekilişi hayırlısıyla inşallah hepimize kazanmayı nasip etsin.

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Tabii ki her şey nasip kısmet. Allah kimi uygun görürse o gidiyor. O kazanıyor çekilişi ama en sinir bozucusu, Mayıs ayında çekilişi kazanınca direkt gelip buraya '' Arkidişler bin kizindim ni yipicim" diyen tipler kskxkskckd Şey de can sıkıcı aslında" Arkadaşlar ben kazandım umudunuzu kaybetmeyin " 😄😄 Tekrar dediğin gibi Allah bu sefer ki çekilişi hayırlısıyla inşallah hepimize kazanmayı nasip etsin.

ya hadi ne yapıcam ı bir yere kadar anlayabiliyorum, gerçekten çok fazla insan arka planda yapılması gerekenleri bilmiyor. Bu siteyi keşfetmemiş olsam bende kafası kesilmiş tavuk gibi gezerdim olası çıkma durumunda. Ama "ya bana çıktı ama gitmiycem sanırım istemiyorum" "öylesine başvurmuştum gitmiycem" " ee çıktı işi gücü kim nasıl ayarlayacak biletimi kim verecek ne zaman gönderirler beni " gibi tipler daha sinir bozucu oluyor.

• ⭐⭐⭐

@waterman Doktorlar başta Almanya olmak üzere, İngiltere ve Hollanda'yı tercih ediyorlar. Amerika onlar için çok uzun ve zorlu bir süreç.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

dünyadan marsa gitmek için aktarma yapacakları ay rampasını kurmak için gerekli olan altyapı hazırlığı için roket aya gidiyor kafa dağıtmak için bu yayını seyredin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |