Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@hakankar normalde ilk olarak güncelleme ceac'a yansır, sonrasında konsolosluğun websitesindeki kısımda güncelleme olur ama bazen de sadece tam tersi oluyor nadir de olsa.
    tavsiyem ceac güncellemelerini kontrol edin, en sağlıklısı o.
    umuyorum ki yakında süreciniz sonuçlanacaktır, bol şans.

• @dolcederya 26 mayista ve 10 temmuz da mülakata giren 2 arkadaşın dosyası tamamlandı

• @AYSY33 Yakın tarihli dosyaları olanlar tamamlanıyor. Ama 6 ayı geçen dosyalarda tamamlanma olmuyor. Ne kadar ilginç....

• @SUV2019 tamamlananlar göçmen vizeleri genelde. Onlar evrak eksikliği gibi birçok sebepten idari işleme kalabiliyor ve daha hızlı tamamlanıyor. Turist vizelerindeki idari işlemler genelde isim benzerliği sebebiyle oluyor ve işlemler Amerikada devam ettiğinden uzun sürüyor. Göçmen vizelerinde çok fazla birikme olduğundan onlara çözüm üretmeye çalışıyorlar.

• @SUV2019 bahsettiğim dosyalar.dv vizeleri..onlar 30 eylüle kadar tamamlanmazsa haklarımız bitiyor..Ama tüm ap lerin temizlenmesini temenni ederim.

• @AYSY33 Siz neden AP ye kalmistiniz?

• @Serkan-Ertan-0 Bilsem. kimbiliyor ki. eşim vizesini aldı. ben ve 16 yaşındaki kzım bekliyoruz. isim benzerliği tahminen. Sizin ap durumu ne oldu?. sonuçlandı mı?

• Bizimki de tam bir muamma. Bizde asil kazanan esim ama sizdeki gibi ona vermediler vizesini. En son 7 haziranda mail yazmistik bekliyoruz hala.

• 25 Temmuz'da tekrar güncellendi dosyam, bu ay neredeyse en az 5-6 kez güncelleme aldım ama hala refused, 1 Hazirandan bu yana yaklaşık 11 kere de güncelleme almisimdir fakat hala bir gelişme olmaması üzüyor insanı. Umarım yakındır.

• herkeze iyi günler bana mail geldi
    2004 ten şimdiye kadar yurt içinde seyahatimi ve 2004 ten şimdiye kadar oturduğum adres ve sabıka kaydı istediler
    maille tekrar gönderdim. bekliyorum bakalım

• @murat-avcı Merhaba Murat Bey. Pasaportunuz hala konsoloslukta mı? Geri yolladılar mı?

• İlk defa forumda bu kadar uzun süre idari işlemde bekleyen kişileri görüyorum. İdari işleme kaldığımda dolar 9 liranın altındaydı. Dolar neredeyse 20 TL olacak, halen vize gelmedi.

• Vize mülakatına girdiğinizde dolar kaç liraydı?

• Ben hala AP surecindeyim cok bunaldim beklemekten, esim cikar ben burada kalirim artik napalim.

• @dolcederya Merak etmeyin. Süreç tamamlanacak. Herkes vizesine kavuşacak. saygılar

• @AYSY33 insallah 🙏🙏🙏🙏

• @dolcederya biz öyle yaptık maalesef 😔 o da çok üzücü oluyor inanın.. inş gerek kalmadan birlikte çıkarsınız 🙏🏻

• @yilmazz insallah 🙂

• 24 Haziran'da J1 için vize görüşmesi yaptım. İdari işleme kaldık. Bekliyoruz. J1 olup bekleyen var mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |