Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ob16222 ne gibi sağlık problemi mesela? ve sağlık problemi gösterilecek kişi Türkiye de olan nişanlımı yoksa Amerika da olan nişanlımı?

• @ob16222 whatsup gurubuna nasıl katılabilirm? numarası varmı?

• @brs-gndd Sizin değil hocam . Nişanlınızın sağlık problemleri olmalı tabi basit şeyler değil. Hayati tehlikeye sebep olabilecek sağlık problemleri ve yanında sizden başka kimsenin olamayacağını kanıtlamanız lazım. Ya da hamilelik olabilir ama her zaman onay vermiyorlar diye biliyorum hamilelik için,

Whatsapp grubunda ben yokum hocam. Forumda ki sayfaları geriye doğru okuyunuz. Grubu kuran arkadaşı bulup mesaj atabilirsiniz.

• @brs-gndd isim ve numarayı özelden bırakınız.

• Merhaba, nişanlımla bir yıldır birlikteyiz. Mayıs ayında dosyalarımızı gönderdik, nişanlıma işleme alındı şeklinde posta gelmiş. Süreç ne kadar sürüyor? Nelere dikkat etmem gerekiyor? Whatsapp grubuna da dahil ederseniz memnun olurum. Teşekkürler

• @Jamesford Hayırlı olsun aşağı yukarı 13 ay bekleme süresi mevcut şu an. Yapmanız gereken başka bişey yok , sabırla beklemeniz gerekiyor. 13 ayı geçtikten sonra , bekleme süresini aştığı için talep oluşturup dosyanızın işleme alınmasını talep edebilirsiniz. Bunların dışında dosyanızı takip edebileceğiniz farklı bir yer yok malesef. Bu süreçte bol bol sabıra ihtiyacanız olacak. 🙂

• Teşekkürler, herkese bol sabır.

• Bekleme süresi 13 aydan 13.5 aya çıktı. Kendi tahminime göre 15 aya çıkması muhtemel. Gerçekten çok üzücü bir durum.

• @ob16222 maalesef kimse noa2 almadığı için böyle olacağı muhtemeldi. bence 19-21 bile olur:)

• Arkadaşlar ankara belgeler için ıslak imza istiyor mu tarama olur mu bir bilgi bulamadım bu konuda, birkaç sayfa belgeyi göndermeye 200 dolara yakın istiyorlar fedex ve dhl😕

• ⭐⭐

@nunu mail atılmadan önce dosyalarınızı haZırlayabilirsiniz ama bu çok erken olmasın bazı dosyaların güncel tarihli olmasını istiyorlar noa2 geldikten 1 ay sonra başlayabilirsiniz

• @doflamingo orjinal belgeyi taratıp çıktı almanız yeterli. Yeterli görmezlerse zaten direk orjinalini istiyorlar ama ben duymadım bu zamana kadar.

• @findiklahmacun kimse noa2 almadığı için dediğinizi tam olarak anlayamadım. Türkiye başvuruları için konuşuyorsak toplasanız 100 kişi yoktur bile türkiyeden başvuru yapan.Dünya genelinde başvurularda sıkıntı var. Mart ve Nisan ayının dosyalarını kapatamıyorlar bir türlü tamamen. Şu an mayıs ve haziran karışık gidiyor 60/40 gibi. 19-21 çok uzun bir süre o kadar olacağını düşünmüyorum. Maksimum 15 ay olur en azından kendi dosya sürem için böyle düşünüyorum.

• @ob16222 facebookta k1 gruplarına bakıyorum uzunca zamandır kimse noa2 almıyordu. bazen gün içerisinde 3-5kişi yazıyor. bu hafta da güncellemeden sonra 3-5kişi yazdı. bu gruplar tüm başvuran popülasyonu içermiyor elbette ama geçen sefer de 13 aya çıktığında onay alan kişi çok olmuştu. Yani özetle sitede tarih güncellendiği zaman onay alınan insan çok görüyorum, haricinde tek tük. şu anda %80 13,5 ay diyor ve 14 ay içerisinde olup alamayan çok, kısa zaman içerisinde 15 olacaktır 😃

• @findiklahmacun, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@ob16222 facebookta k1 gruplarına bakıyorum uzunca zamandır kimse noa2 almıyordu. bazen gün içerisinde 3-5kişi yazıyor. bu hafta da güncellemeden sonra 3-5kişi yazdı. bu gruplar tüm başvuran popülasyonu içermiyor elbette ama geçen sefer de 13 aya çıktığında onay alan kişi çok olmuştu. Yani özetle sitede tarih güncellendiği zaman onay alınan insan çok görüyorum, haricinde tek tük. şu anda %80 13,5 ay diyor ve 14 ay içerisinde olup alamayan çok, kısa zaman içerisinde 15 olacaktır 😃

13 mayis 2021 basvuru yaptim, halen noa 2 bekliyorum. Malesef çok zor beklemek.

• Aralık 2021 başvuru yaptım bende Noa2 bekliyorum ama 13-15 ay arası diyorlar daha erken onaylanma şansı var mı acaba?

• @Ssttkk-0 hayır yok bu hızla giderlerse 13-15 arası. Haziran ve Ağustos ayından bekleyenler var biri ben 🙂

• @ob16222 bir sorum daha olacak ama zahmet olmassa nişanım geçmişte kalp ameliyatı geçirdi 2 defa ağır şu an sağlıklı çalışabiliyor ama her ay kontrolleri var ve şu anda Amerika yalnız hızlandırma talebi kabul edilir mi acaba

• @Ssttkk-0 hocam cevabı siz kendiniz vermişsiniz aslında. Sağlıklı olduğunu söylüyorsunuz nişanlınızın umarım aksi bir durumda olmaz. Ama bu durumda siz olsanız hızlandırma talebini kabul edermiydiniz ? Kritik durumlarda bu tarz talepleri kabul ediyorlar. Tabi yine de şansınızı deneyin neden olmasın. Ama talepte bulunsanız bile nişanlınızın ailesinden uzak bir yerde yaşaması ve gerçekten sizden başka kimsenin yardımcı olamayacağı durumlarda onaylıyorlar.

• @ob16222 ailesinden uzak yerde yaşıyor hocam işte ailesi amerikada değil tek başına amerikada şu anda işte ama bizde senin gibi düşündük hızlandırma talebinde bulunmadık bekliyoruz saol yinede teşekkür ederim 😄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |