Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, Seyehat vizesi için randevum var, fakat 1.5 sene önce covid'ten dolayı ds-160 formum güncellenmesi gerek ama, ais.usvisa-info.com üzerinden ds-160 formunun numarasını değiştiremiyorum. Bununla ilgili yardımcı olabilecek var mı?

• Merhaba,
    Vize gorusmesinden sonra pasaportun teslimat adresini degistirebilir miyim?
    Nasil degistirebilirim?
    Tesekkurler

• @redsat2000 cnn'de nerede yaziyor?
    lütfen kaynak gösterin, link vs.

• @grozaxe Görüşmenize gitmeden 1 hafta önce güncel bilgilerinizle yeni ds 160 doldurup götürün onlar güncelleyecek

• ⭐⭐⭐⭐

@charon, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@redsat2000 cnn'de nerede yaziyor?
    lütfen kaynak gösterin, link vs.

• @redsat2000 haberde cdc abdye girişte booster zorunluluğu getirecek yazmıyor.
    cdc ülkeleri covid'e göre kategorilere sokup o ülkelere gideceklere şöyle yapın böyle yapın diyor.
    yanlış anlamışsınız siz olayı.

• Merhaba,

Ailem için B2 başvurusu yapıyorum ve adres göstermem gerekiyor. Normalde kendi adresimi verecektim ama eski adresimden taşındığım ve henüz bir adresim yok. Bu durumda nasıl bir yol izlenebilir? Mesela şimdilik bir arkadaşımın adresini versem, randevuya yakın (büyük ihtimalle) adresim belli olduğunda da o adresle değiştirsem olur mu?

• @charon görüşme sırasındaki veznede bulunan sorumluya mı bunu beyan edeceğim?

• ⭐⭐⭐⭐

@charon, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@redsat2000 haberde cdc abdye girişte booster zorunluluğu getirecek yazmıyor.
    cdc ülkeleri covid'e göre kategorilere sokup o ülkelere gideceklere şöyle yapın böyle yapın diyor.
    yanlış anlamışsınız siz olayı.

Şuan ABD de misiniz bilmiyorum .Öncelikle bu tip anonslarda ABD de olanlar güvenceye alınır . Daha sonra tam ters durum Ülkeye gelecekler ile ilgili değişiklik yapılır. Biraz bekleyin bu haberde yakında çıkar. Bu haberde Booster zorunluluğu ilk defa tavsiye ( zorunlu) edildi. Hangi ülkelerin değiştiğinden çok haberin bu kısmı önemli . Ayrıca yakınlarda Biden bir beyanında bundan bahsetti . Bilginiz olsun

• @redsat2000 yanlış anladığınızı düşünüyorum, tekrar anlatayım;
    cdc pandemi başladığından beri x ülkesi şu kategoride, y ülkesi bu kategoride der ve o ülkelere gidince ne yapılması gerektiğini yazar. Hatta bu pandemi öncesi bile vardı(gidilen ülkelerde olan hastalıklar vs).
    Bunun booster zorunluluğu ile alakası yok, hatta ve hatta haberde booster bile yazmıyor.
    biden'in ne söylediği önemli değil, kendisi bunak çünkü.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@charon son cümlede sonra son amerika seçimlerinde kime oy verdiğin belli oldu 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

Haberin sadece 3 ve üst seviye ülke ve Türkiye ile ilgili kısmı aşağıdadır.

More on Level 3
    Much of Europe has been stubbornly lodged at Level 3 for months with the summer travel season in full swing. As of July 18, the following popular European destinations were among those remaining at Level 3:
    • France
    • Germany
    • Greece
    • Ireland
    • Italy
    • The Netherlands
    • Norway
    • Portugal
    • Spain
    • United Kingdom
    Those aren’t the only high-profile spots that find themselves at Level 3. Numerous other destinations around the world are among those in the “high” risk category, including the following:
    • Brazil
    • Canada
    • Costa Rica
    • Malaysia
    • Mexico
    • South Korea
    • Thailand
    • Turkey
    The CDC advises that you get up to date with your Covid-19 vaccines before traveling to a Level 3 destination. Being “ up to date ” means you have had not only the full initial vaccinations but any boosters for which you’re eligible.

Sayın @charon Lütfen Şuan doğru okuduğunuzdan emin olun. Son paragrafı bir daha okuyun . Booster tabirini göreceksiniz. Sanırım bunu anlamak için İngilizce seviyeniz yeterlidir.

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@GC_dream tamam 2 yaşında cocuksuz, çocuğu bırakıp gidiyoruz diye deneyin şansınızı, bakalım ne olacak bende takipteyim

Merhaba, Vizeyi aldık. Üstelik 20 aylık çocugumuzu bırakıp 2 haftalığına gideceğiz deyip 🙂 Çocugumuzu da götürdük. Hiç öyle ayy nasıl bırakırsınız çocugunuzu , çok küçük değil mi, sizsiz durabilecek mi düşüncesinde değillerdi. (Biz Türkler gibi duygusal düşünmüyor) bunu tahmin ediyorduk zaten. Size de bol şanslar.

• @GC_dream Gözünüz aydın 🙂

• @vartorian Teşekkür ederim. Ama yakın zamanda gitmeyi düşünmüyoruz 🙂

• @GC_dream

Merhaba,

Başvuruyu ne zaman yapmıştınız? Bekleme süresini hesaplayabilmek için soruyorum.

• @ICu Yaklaşık 2 sene önce 🙂

• ⭐⭐

@GC_dream tebrik ederim iki senenin sonunda çok güzel hissettirdiğini eminim. Bize profilinizden ve görüşmede neler sorulduğundan görüşmeyi kimle yaptınız gözlemleyebildiginiz kadarıyla kaç kişi red aldı neden red aldılar green card ile ilgili soru geldi mi vs bahseder misiniz

• @GC_dream

2 sene mi? 😥

Sabır taşı toz haline gelir o vakte herhalde 😞

• @LordBolton, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@GC_dream tebrik ederim iki senenin sonunda çok güzel hissettirdiğini eminim. Bize profilinizden ve görüşmede neler sorulduğundan görüşmeyi kimle yaptınız gözlemleyebildiginiz kadarıyla kaç kişi red aldı neden red aldılar green card ile ilgili soru geldi mi vs bahseder misiniz

Merhaba, Açıkçası Turist vizesi için bizim background 'mız iyidi. 33 yaşındayım. 10 yıldır özel bir sektörde çalıyorum. 12 yıl önce WAT yapmış bir defa. Eşimde 2 defa WAT yapmıştı. Avrupa pasaportumuz var , Avrupa'da bir çok ülkeyi gezdik. Eşimin kendi şirketi var. Vizeyi vermemeleri gibi bir olasılık yoktu kendimce.
    F1 almak 3 kişiyi gördüm 3 'ü de ret almıştı. Biri hiç yurtdışına gitmemiş, öbürü çok konuşuyordu 🙂 tam olarak neden ret aldıklarını anlayamadım. ama bu iki sebep yeter bence 🙂

GC için hiç bir soru gelmedi.
    Yurtdışında nerelere gittiniz falan diye de hiç bir soru gelmedi.
    Bize sorulan sadece nereye gideceksiniz, ne kadar kalacaksınız , ne iş yapıyorsunuz, nerede kalacaksınız. Gerisi sohbet havasındaydı.
    Hiç bir evraka bakmadılar. Ne banka hesabımıza nede eşimin şirketi gerçek mi değil mi diye 🙂
    iki gişe çalışıyordu , siyahi bir erkek ve bir bayan . biz bayandaydık.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |