Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Greencard olayından iyice soğudum, uzaklaştım. O yüzden de mayıs sonrası pek gir(e)medim buraya.
    ama buradaki muhabbeti de özledim yahu...
    selam olsun herkese, özellikle de Orlando ekibine. Umarım herkesin keyfi yerindedir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY takım ikinci lige düştü

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Greencard olayından iyice soğudum, uzaklaştım. O yüzden de mayıs sonrası pek gir(e)medim buraya.
    ama buradaki muhabbeti de özledim yahu...
    selam olsun herkese, özellikle de Orlando ekibine. Umarım herkesin keyfi yerindedir.

Abi anca atlatmışsın sanırım yenilgiyi 😃

• ⭐⭐⭐

Göçmenlik Avukatı Remzi Kulen az önce instagram hesabından DV24 için pasaport şartının kaldırıldığı kesinleşti diye paylaşım yaptı

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Göçmenlik Avukatı Remzi Kulen az önce instagram hesabından DV24 için pasaport şartının kaldırıldığı kesinleşti diye paylaşım yaptı

önene gelen başrucak kaç yıldır diyorum 160 dolar olmalı başvuru en az .!!!! ne diyelim ki :(((

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 hay ağzına sağlık 🙂 geçen sene de bu konu da çok tartışmıştık her sene bir dönem bu tartışılıyor sanırım 🙂

• ⭐⭐⭐

@serkanist sadece meraktan 🙂 neden 160 😃

• ⭐⭐⭐

Evet onu bende gördüm de detaylı kaynak vermemiş. Zaten şartın kaldırıldığını milyonlarca kişi biliyor DV Başvuru klavuzu açıklamadan ben kimsenin dediğine bakmayacağım. @Emre-Kurtulmuş

• Herkese selam, buralar gene dutluk olmuş 🙂
    Şaka bir yana, sonuçlar açıklandıktan sonra gidemeyenler kendilerini bir süre nadasa bırakmış benim gibi anlaşılan, muhabbet azalmış.

Kayıt tarihi yaklaştıkça tekrardan hareket artacaktır sanırım,
    Orlandogücü fanlarına ekstra selamlar 🙂

• ⭐⭐

Bu sene ben de artık yardımlarından dolayı @gucarslan @crazycells ve diğer tüm forum üyelerine teşekkür etmek istiyorum 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir çünkü o kadar doları var son paranı verince genelde çıkar ya ondandır 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10 Heveslerini gideriyorlar. şöyle olsa böyle olsa. Sonuç, düşünceler burada kaldı 😃 Mesela başvurular açılsın ilk kez başvururuyorumcular, bana çıkacak, hissediyorumcular, yok para ile olsun yok böyle olsun. yok onun düşüncesini sevmedim benim düşünceme göre olsun hohoho böyle olsaydı dünya dışındaydık 😃

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş peki mesela ne yazacak bilmiyoruz ama klavuz yayınlandığında pasaport şartı vardır yazdığında, ne olacak bu avukata kim güvenir.

• @Emre-Kurtulmuş size kesinlikle katılıyorum eskı zamanlarda bıle yasımgelmıs kemale dıyıp vazgecenlerı gordum bu forumda pasaport şartı kalkmaz umarım geçen sene iş yoğunluğundan pasaport çıkaramamışdım şimdi gerek iş için gerekse green kart için artık pasaport var

• Arkadaşlar selam, Almanya’dan çekilişe katılabilir miyiz? Düşükte olsa oraya gitme ihtimalim var oldu ki gittim yine de başvuru yapsam geçerli olur mu ve oradayken oranın adresini mi yoksa Türkiye’deki adresi mi yazmalıyım?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam almanyaya yerleşmeye gitmiyorsun sadece çalışmaya gittiğin için türkiye adresini yazmalısın. Almanya çekilişine katılmak için almanya doğumlu yada çifte vatandaş olmalısın. Adres hangisi olursa olsun senin mülakata gireceğin konsolosluk ankara olacağı için bence Türkiye adresini yazmalısın.

• Evet beyler, hâla daha çekiliş konuşanlar var burada.. Böylesine saçma bir programa 2 dakikadan fazlanızı ayırmayın. Hayatı en değersiz kişi bile; bu çekiliş karşısında değerlidir. Öyle kıytırık bir çekiliştir Diversity Visa Lottery.
    Çıkma ihtimali: %0.1 - %0.4

• @FlyingChuck, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Evet beyler, hâla daha çekiliş konuşanlar var burada.. Böylesine saçma bir programa 2 dakikadan fazlanızı ayırmayın. Hayatı en değersiz kişi bile; bu çekiliş karşısında değerlidir. Öyle kıytırık bir çekiliştir Diversity Visa Lottery.
    Çıkma ihtimali: %0.1 - %0.4

Biz Diversity Visa Lottery'i değil, Diversity Visa Lottery'nin bize çıkabilme ihtimalini sevdik 😃

• ⭐⭐

@FlyingChuck Evet bu realist dusunce iyi geldi. Tek umudumuzu buna baglamak bastan hata.... Ama basvurmamak da ayip olur 😃

• ⭐⭐

@bhdrergvn kırmızı boyalarla umut ikliminde harfler yazılıyordu
    pütürlü duvarlara 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |