Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@bugrathewise ya ben kendimizin de öyle düşünmüştüm sonra dedim bir yıl kaybetmek istemedim bunlar son anda söyledi foto düzelt falan önce kendisinin yaptım sonra karısının karısının onaya bastığımız da son iki dk da kitlendi bı daha bastık ben kesin olmadı derken onay verdi ona çıktı zaten böyle de çıkmıyor varsın kaciralim deneyeceğim

• @adgercu telefonla çekerken fotoğraf ayarlarında bişey yapıyormusunuz.

• @SUAT-GUNAY Abi öyle böyle yapmıcaz etmicez diyip yine özene bözene giricez DV2024 e biliyosun dimi :)))) Ama değişik taktikler denemek güzel olabilir. Son saat başuvuru gibi 🙂

• @Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@bugrathewise ya ben kendimizin de öyle düşünmüştüm sonra dedim bir yıl kaybetmek istemedim bunlar son anda söyledi foto düzelt falan önce kendisinin yaptım sonra karısının karısının onaya bastığımız da son iki dk da kitlendi bı daha bastık ben kesin olmadı derken onay verdi ona çıktı zaten böyle de çıkmıyor varsın kaciralim deneyeceğim

Mesela son dakika olmasa da son saatlere yakın yapsak o da fayda eder mi acaba? Dediğiniz gibi, zaten çıkmıyor.

Gerçi benim ilk başvuru olacak. Para biriktirmeye yeni başladım

• ⭐⭐

Coine yatirim yapmak gibi olmali. Kaybetsen bile umrunda olmayacaksa, sonuc icin denemeye deger.

• ⭐⭐

Benim bir tanıdığım son saatte başvurdu ama çıkmadı maalesef. Ne kendisine ne kız arkadaşına. Burada biraz survivorship bias var. Sadece kazananlara odaklandığımız için bize öyle geliyordur. Excel tablosunda bakarak kazanan kişilerin hangi gün başvurduğunu da görebilsek ona göre bir istatistik çıkarabiliriz belki ama o da yok elimizde.

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

şimdi bişi dicem, bakalım kaç kişi "ben de" diyecek. zira hepimizdeki psikoloji aynı 🙂

bu yıl gidip en doğru stüdyoda fotoğraf çektirmiştim kendime ve aileme. özene bezene hazırlanmıştım çekiliş başvurusuna. 3-5 yerden de kontrol etmiştim.
    ama şimdi stüdyoda çektirmicem. kendim cep telefonu ile çekip koyucam. öyle her detayı uysun diye uğraş vermicem. yok öyle ilk başvurumdaki özen, istek, heves 🙂 🙂

bu sene hiç özenmeyeceğim evde beyaz duvar var telefonla çeker, photoshopta düzenler atarım, başvuruyuda ilk günlerde yapmam son 10 gün kala hallederim çok özene bezene uğraşamam artık

• ⭐⭐

@justozkan mumkunse kaynina yada kahvedeki mehmet alinin uni okuyan yegenine basvuruyu yaptir... (kesin cikmali)

• ⭐⭐

Herkese selam, yeni bir çekiliş yeni bir umut. 63 sayfayı okumak biraz uzun sürecek ama ben şöyle baştan başlayayım. Geçen sene totem yapmak adına çok aktif olmamıştım forumda bu sene tam tersini deneyelim bakalım. 🙂

• Son dakika ilk dakika başvuruyum diyenleri şunu izlemesini öneriyorum.

• @bugrathewise, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Mesela son dakika olmasa da son saatlere yakın yapsak o da fayda eder mi acaba? Dediğiniz gibi, zaten çıkmıyor.

Gerçi benim ilk başvuru olacak. Para biriktirmeye yeni başladım

Son saate bırakan birinin yetişemeyip kapandığını Bidaha giremediğini duydum bırak 2 dk yı

• @uzaysan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim bir tanıdığım son saatte başvurdu ama çıkmadı maalesef. Ne kendisine ne kız arkadaşına. Burada biraz survivorship bias var. Sadece kazananlara odaklandığımız için bize öyle geliyordur. Excel tablosunda bakarak kazanan kişilerin hangi gün başvurduğunu da görebilsek ona göre bir istatistik çıkarabiliriz belki ama o da yok elimizde.

Tablo da hangi zaman diliminde başvuru yaptığı da yazılsa çok işe yarar

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Son saate bırakan birinin yetişemeyip kapandığını Bidaha giremediğini duydum bırak 2 dk yı

O zaman imkan bulunca başvurmak lazım. Cok gerilimli olay maalesef.

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

en utanç verici kısmı da, eylül sonunda, daha başvuru başlamamışken fotoğrafçıdan içeri girdik, daha selam vermeden adam bize "greencard için mi geldiniz abi" dedi. kalır mıyım bu utançla, "yok be hocam, ama yakın. tatilde eşi ve çocukları ABD'ye götüreyim diyorum, vize alıcaz" dedim 🙂 🙂

Bende Güneydoğu'da bir ilimizde ücra bir sokakta fotoğrafçıya girdim ne için olduğunu soruyor bende söylemek istemiyorum bana ham fotoğrafı mail olarak atarsan yeterli olacaktır karta basmaya gerek yok diyorum adam tamam abi greencard başvurusu için ben gerekli ayarları yapar atarım diyor.yani çok garip geldi bunları böyle bir yerdeki fotoğrafçıdan duymak

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@justozkan mumkunse kaynina yada kahvedeki mehmet alinin uni okuyan yegenine basvuruyu yaptir... (kesin cikmali)

birisi bana öneride bulunsa kesin çıkardı, "abi bak böyle bişey var, başvuruyorsun mayısta çıkıyor amerigaya gidiyosun hadi ya öylemi" şeklinde bi muhabbetle haberimiz olsa kesin çıkar

• @enemy arkada açık bir fon olmasına, ışığa v.s dikkat edip internetteki crop programında ebadı uygun hale getirmekten başka birşey yapmadım.

• ⭐⭐

@bugrathewise son gün başvurana çıkıyor efsanesi yüzünden son gün başvuruları çok oluyor denk geliyor gibi bişey oran o yüzden fazladır ben cesaret edemedim onlar olursa olur kafasindaydi çıktı

• @sytahmt aktif olanlara bakarsan vazgeçersin

• @efes22 o kadar fazla youtube vlogları var ki bu konuda anasayfa da çıkıyor zaten herkes görüyor, instagram aynı keza herkes haberdar, ee ekonomik olarakta insanlar bunalmış şanslarını deniyorlar, biri başkasına söylüyor o diğerine söylüyor eminim dv2024 te başvuru sayısında patlama yaşanılacak.

• @Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@bugrathewise son gün başvurana çıkıyor efsanesi yüzünden son gün başvuruları çok oluyor denk geliyor gibi bişey oran o yüzden fazladır ben cesaret edemedim onlar olursa olur kafasindaydi çıktı

Tutanacak bir dal ummustum 🥲😂 Neyse kaçırmayalım da varsın son olmasın. Belki çıkar..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |