Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ben Mesut KARA. 1991 doğumluyum. İnşaat mühendisiyim. Eşim ise mimar. Aktif bir mühendislik mimarlık şirketim var. Statik betonarme proje çiziyorum. Eşim ise evde 3 yaşında çocuğumuzla ilgileniyor. E-ticaret için eşim üzerine şahıs şirketi kurdum. Eşim bu şahıs şirketi üzerinden 'marangoz' olarak kayıtlı. Trendyolda mağazam var. E-ticaretin yanında özgün ahşap bir mutfak ürünü üretip trendyolda satıyoruz. Satışlar fena değil.
    Amerikada bir mobilya atölye devir alıp veya kurup 2 personel ile birlikte burayı işletmek istiyorum. E2 yatırımcı vizesi ile bunu yapabilir miyiz? Süreçler nedir? Bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?

• Muslu Law Firm

@mesutka45, içinde söyledi: E2 YATIRIMCI VİZESİ

Merhaba ben Mesut KARA. 1991 doğumluyum. İnşaat mühendisiyim. Eşim ise mimar. Aktif bir mühendislik mimarlık şirketim var. Statik betonarme proje çiziyorum. Eşim ise evde 3 yaşında çocuğumuzla ilgileniyor. E-ticaret için eşim üzerine şahıs şirketi kurdum. Eşim bu şahıs şirketi üzerinden 'marangoz' olarak kayıtlı. Trendyolda mağazam var. E-ticaretin yanında özgün ahşap bir mutfak ürünü üretip trendyolda satıyoruz. Satışlar fena değil.
    Amerikada bir mobilya atölye devir alıp veya kurup 2 personel ile birlikte burayı işletmek istiyorum. E2 yatırımcı vizesi ile bunu yapabilir miyiz? Süreçler nedir? Bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?
    Sayın@mesutka45, dedikleriniz genel olarak E2 vizesi ile yapabilirsiniz. E2 vizesi için buraya bakabilirsiniz. https://www.uscis.gov/working-in-the-united-states/temporary-workers/e-2-treaty-investors Marangoz olarak eşinizin ABDye transferi zor olur. Yönetici olması daha uygun olur. Bu vizeye ABD veya TCden başvurabilirsiniz. İkisinin de avantaj ve dezavantajları vardır. Detaylı danışmanlık görüşmesi aldığınızda gerekli bilgilere hakim olursunuz.

• teşekkür ederim geri dönüşünüz için. araştırmaya devam

• ⭐⭐⭐

@mesutka45 mesut bey e2 baslığı altına da iletinizi tasıyabilir misiniz

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |