Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@phulsadinura siz de umarim bir an once doldurabilirsiniz. bol sans.

• Merhabalar. DV'ye ilk kez katildim ve kazandim. Heyecandan uyuyamiyorum, sinavlarima konsantre olamiyorum. Tek uzuntum Dosya Numaramin yuksek cikmasi. 2023EU342XX. DS-260 formunu doldurum ve gonderdim, ama dosya numaramin yuksek olmasi beni cok strese sokuyor. Insallah tum vizeler dolmadan sira bana da gelir. Herkese bol sans.

• @erdemslife Hayırlı uğurlu olsun bunun adı şans olamaz birşeyler ısrarla sizi çağrıyor tebrikler yolunuz açık olsun.

• @SkyH ilahi adalet olmuş.

• @Semih-Ö valla herkes ayrı bir saat diyor, forumdaki tecrübelilier geceyi önerdiler. çoğumuz ya hiç giremedi ya da yarım kaldı.

• @Semih-Ö TSİ 01 - 06 arası girişler daha rahat tekrar tekrar deneyin.

• @Bora-0 hayırlı olsun, çok sevindim.

İlk 2 hafta : Heyecandan uyuyamama, Youtube'da videolar izleme, küçük "ya yapamazsam?" endişeleri.

Sonraki süreç : Bekleme, Green Card çıkmasının verdiği özgüvenle hayatı yaşama, bekleme, bekleme.

Ağustos-Eylül itibariyle "current, cut off, mülakat, KCC" gibi terimleri hayatına sokma, bekleme.

1 Ekim itibariyle heyecanlı bekleme, süreçle ilgili her gelişmeyi takip etmeye çalışma.

Buradan sonrasında neredeyse tamamen bekleme. Ara ara umutsuzluk, mülakatlar geldikçe coşku ve heyecan. Ama sürecin geneli beklemeyle geçiyor.

Bu zaman zarfında işten sıkılıyorsun, okuldan sıkılıyorsun, ülke gündeminden ekstra sıkılıyorsun ama "gideceğim" heyecanıyla kendini hayata bağlıyorsun. Psikolojik olarak biraz zorlu bir süreç gibi gözükse de heyecanı bir o kadar güzel olabiliyor. 😃 Tekrar hayırlı olsun, dilerim hepiniz mülakat alabilirsiniz.

• arkadaşlar selam ,
    bir sorum olacaktı. Bu DV formunu doldururken eş ve anne bilgilerinde 'surname birth ' yazan soyisim kısmına eşimin ve annemin kızlık soyisimlerini mi yazacağız yoksa şuanki soyisimleri mi ?

• merhabalar, şuan forumda okul kısmındayım, siz değerli formun verdiği kılavuzu inceleyerek yapıyorum, şuan master yapıyorum ve hala devam etmekte mezuniyet tarihine ne yazıcam ? kılavuzda bugünün tarihini girin diyor ama kabul etmiyor bunun için önerileri alırım. bir de aynı üniversitede master yapıyorum, isim kısmına "anadolu university master program" yazdım uygun mudur?

• Hocam, "surname birth" kızlık olmalı

• bende öyle biliyorumda mantığı anlayamadım tam . daha sonra evlisiniz ama soyisimleriniz farklı demesinler olurda mülakata gidersek :))

• Merhaba tarihli adres bilgilerimi yazarken bir adresi yazmamışım ds260 ı da gönderdim. Sıkıntı olur mu acaba bu şekilde bir deneyim yaşayan oldu mu bilgilendirirseniz çok sevinirim

• @Tahsin-Sav Yok yok 🙂 orada direkt kızlık soyadını soruyor. Zaten bildiğim kadarı ile tam adını girdiğiniz bir alan da olacak.

• @stardium tamamdır ozaman 🙂 teşekkürler bilgi için...

• Merhaba, ds260 formunda adres kısmını özel isimler hariç türkçe mi yazmalıyız ingilizce mi? Mesela sokak yerine street, cadde yerine avenue gibi. Formun başında bütün formu ingilizce doldurmanız gerekmektedir diye bir uyarı bulunmaktaydı da emin olamadım.
    Örnek: 123. Sokak 456. Cadde / 123. Street 456. Avenue

• @lumos insalalh hayırlı olsun

• Bu ileti silindi!

• @Anıl-Elmastaşı Böyle bir şey yok malesef

• @nicely ekran görüntüsü atabilir misiniz bu mesaja cevap vererek veya özelden

• @repent youtube videolarında türkçe yazıyorlar, ben de türkçe yazdım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |