Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @birisi bilgilendirme için teşekkür ederim 🙏🏻 Bu yıl olmadı gc seneye inşallah 🙏🏻

• İnsanlar green card çekilişlerini bekleyerek ömürlerinden zaman geçiriyorlar

Hayatını buna bağlamış bir sürü insan var , bu insanlar her an gideceğim ümidiyle eşyaları bekliyorlar

Green Card sonuçta bir piyango ve kazanma şansı matematiksel olarak çok düşük .

Yasal olarak hangi vize türüyle gidiliri araştırmak ve bunun için çaba sarf etmek daha mantıklı .

• @Önder-Bilgiç Sürecinizi imzanıza eklerseniz sorularınıza da daha doğru cevap alabilirsiniz.
    Paranız çoksa aracı kuruma gidip verirsiniz sonra gelip herşeyi, istastistikleri, gelişmeleri ilk elden yeşilkartforumdan öğrenirsiniz, gidip aracı kurumu siz bilgilendirirsiniz. Sürecinizle ilgili ne zaman mülakatınızın gelebileceğini aracı kurumdan öğrenemezsiniz. size sadece bekle derler. Yeşilkart forumda ise gidişatla ilgili en doğru bilgiyi kendiniz öğrenirsiniz.

• Ben de geldim..

• ⭐⭐

• İlk başvurum ve ben de kazandım. Kazananlar için umarım her şey yolunda gider 🙂

• Bu yıl kazanamayanlar için önümüzdeki yıl her şey gönüllerince olur umarım, Forumda hata yapmamamız için değerli bilgiler paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum🙏🏻

• ⭐⭐

Merhabalar, sonunda (13. Denemem) bana da çıktı. Arzu eden herkesin bu sevinci tatmasını dilerim. 🍀🎈

• @lumos tebrikler

• @lumos Tebrik ederim

• @celica Yani kazandinizmi 🙂 gercekten cok mutlu oldum Allah yolunuzu acik etsin :))

• ⭐⭐

@Hokkabaz36 cok tesekkurler keskee ama nerdee 😃 sanirim yanlis anlasilma oldu, kisin forumda chatlesen kimlere cikti diye sormus arkadas bende Hokkabaz'a cikti yazmak istemistim 😂

• İkinci başvurumda kazandım, genç yaşımda Amerika hayallerimi gerçekleştirmek beni çok mutlu edecek gibi görünüyor şuan, tabi ki sıralamam çok iyi değil ama buraya kadar gelmek bile çok heyecanlı umarım ds-260 formunu doldurup geri kalan süreci sabırsızlıkla bekliyor olacağım 🙂

• @lumos ds formunu nasıl bu kadar hızlı doldurdunuz ben hala tarihleri bulmaya çalışıyorum...

• @Melih-Gömeç bekarsa öyle girecek çok adres bilgisi okul bilgisi vs yoksa daha kolay olur evli çocuklu askerlik yapmış vs kişilere göre

• @celica He 🙂 ya sevindim bende gerçekten olsun inşallah seneye seviniriz sanada

• ⭐⭐

@Hokkabaz36 cok tesekkurler sagolasin 🙂 insallah surecin dertsiz tasasiz tamamlanir senin de 🙂

• @celica İnşallah bakalım umarım öyle olur 🙂

• 9 mayis gecesi formu doldur maya başladim.3 sayfa ya geldim.dişarı.atdı.şimdidr.1 nci sayfadan iki gecemiyorm.(talebiniz şu anda işlenmiyor)your reguest cannot be processed at this time.diyor.bu ne oluyor.başgada karşılaşan varmi.varsa gectimi.düzelyormu.

• Şu konudaki tatlı telaşı yüreğim sızlaya sızlaya okuyorum bee..

Kazanan arkadaşları da bir kez daha tebrik etmek istiyorum.

Umarım kulaklarınız en kısa sürede duyar '' Welcome to United States '' sesini 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |