Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadaşlar merhaba. DS260 formu doldururken benden başka
    This site no longer supports the playback for Adobe Flash Videos. For instructions on scanning documents in the IV process, please visit travel.stategov site.
    en sonda da Your request cannot be processed at this time.
    hatası alıp formu dolduramayanlar var mı?

• @Anıl-Elmastaşı ANIL MERHABA ACABA DS260 FORMUNU DOLDURURKEN SENDE DE
    en sonda da Your request cannot be processed at this time.
    HATASI VERDİ Mİ NASIL DOLDURDUN?

• Merhabalar. DV 2023 talihlilerinden biriyim. Umarım sorunsuz bir şekilde başvuruyu tamamlarım. Kazananları tebrik eder, kazanamayanlara gelecek sene için şans dilerim.

• @NINJAKEMAL merhaba 3 gündür ben de aynı şekilde uyarı ekranıyla karşılaşıyorum. Fee ödenecek mi diye bakıyorum onda da aynı yazı çıkıyor. Hiçbir yerde de bu probleme yönelik bir şey görmedim. Siz problemi çözebildiniz mi acaba?

• dv260 formundda Your request cannot be processed at this time. hata alıyorum nedeni nerdir acaba teşekkürler

• @nilso-e yok hacı abi telegram grubunda afrika ve asya ülkelerinden çok yogunluk olduğu icin bütün siteyi etkiliyor diyor. onun için 01.00 ile 06.00 tsi ile giriş yapın diyorlar. o saatte uyuyor oluyorlarmış. Fee dediğiniz olay nedir ben hiçbir ücret ödemedim daha. Acaba lotteryi kazandıktan sonra yapacaklarımızın sırasıyla bir listesi varmı? işte lottery sonucundan sonra ds 260 formuna başvurun sonra şunu yapın şunu ödeyin gibi gibi...

• @NINJAKEMAL merhabalar bende aynı sorunlar karşılaşıyorum

• merhabalar, travel.state.org sitesindeki ds260 pdfsini incelerken aklıma bir soru takıldı. Buradaki örnek pdf dosyasında da yok. Petitioner İnformation diye bir bölüm var. Bu bölüm hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi

• Merhaba 2023 talihlilerinden biriyim ve şu anda üniversite öğrencisiyim her şey olumlu giderse ve mülakat aşamalarını vs. geçersem Amerika'ya ilk gidişten kısa süre sonra Türkiye'ye dönmemde sorun olur mu? Mesela Amerika'ya gidip 1 ay içinde green card bana ulaştıktan sonra Türkiye'ye dönüp okuldan mezun olduktan sonra gidebilir miyim? DS260 ve devamındaki süreçte aracı kuruluşlarla çalışmaya gerek var mı yoksa kişi kendi başına süreci tamamlayabilir mi? Aracı kuruluşlar 300 dolar civarında ücret talep ediyorlar. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkürler

• 33 bindeyim. Sizce türkiyede sıra gelme şansım kaç ? Abd de başvursam alabilir miyim yine de zor mu olur ? 😞

• ⭐⭐⭐

@Önder-Bilgiç Tebrik ederim, sene içerisinde 6aydan uzun amerika dışında kalmamanız lazım ama bildiğim kadarıyla bir açıklama ile durumu bildirirseniz insiyatif sağlanabiliyor bu konuda eğitiminizde bence bu konuda gayet mantıklı bir açıklama olacaktır yinede bu konuda emin olmanızı öneririm ben böyle bir durum hatırlıyorum sadece.
    Bir diğer konu aracı firmaların ücreti konusunda, ben avukatlarla iletişime geçtim genelde ortalama 2K civarı ücret istiyorlar 300dolara aracı firma bunu yapıyor mudur bilemedim daha sonra ekstra ücretler çıkarmamalarına dikkat edin derim

• @zeynepturgut Buyuk ihtimal size sira gelmez o sebeple son ana kadar bekleyin ona gore hayatinizi simdiden planlamayin gidecem diye

• ⭐⭐

@zeynepturgut sira gelip gelmeyecegini tahmin etmek zor. Bu sene farkli olur. Gectigimiz 2 sene pandemi etkisi vardi. Bu sene Ekimde ilk siralar cagrilmaya baslanirsa sizede sira gelir. Karamsar olmayin ama butun planlalariniz buna gore yapmayın. ABD den turist vizesi ile basvuru yapamazsınız.
    Selamlar

• Ne zaman başlanmalı sizce form doldurmak için, zar zor giriş yapıyorum bir şekilde sistemden atıyor daha da giremiyorum her gün nöbet mi tutmalı 🙂

• ⭐⭐

@Önder-Bilgiç universite 3.sinif okuyan bir ogrenci DS260 formunu rahatlıkla doldurabilir merak etmeyin. Forumda yeteri kadar bilgi var. Bu DS260 icin cok da acaleci olmayin. Yavas yavas bilgilerinizi ve belgelerinizi tamamlayın sonra doldurun.
    Ilk 2 sene giris cikis yaparak geçirebilirsiniz. Soran olursa ki olacagini sanmam, okulum bitince gelecegim dersiniz. Ben ilk 3 sene giris cikis yaptım.

• @Ramazan-Korkmaz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

25161 arkadaşlar case numaram bu bu sıralamada bana sıra gelir mi lütfen cevap yazın

Kimse bilemez malesef çok fazla etken var . İmkansızda değil kesinde değil

• ⭐⭐

@Melih-Gömeç evet cok hizli hareket etmeniz gereken bir konu var. Dolar almak. Zorunlu her ihtiyactan artan her kurus paraya.
    Onun disinda acele etmeyin. Ben DS260 i 2 ay sonra doldurmustum.

• ⭐⭐

@phulsadinura Case numaraniz 8000 lerden sonra ise Kurban bayramindan sonra, once ise bir ay icinde doldurun. Ilk 2500 de degilseniz Kasimdan onde sira gelmez. Stres yapmayin, isin en zor birinci asamasi bitti.Kazandiniz. 2 nci asamasi da ABD ye indikten sonra baslayacak. Simdilik sakin olun.

• ⭐⭐

@KEREM-YILMAZ 3 sorunuzun cevabida EVET.

• @arnblt Kesinlikle haklısınız üstümde yük gibi halledip kurtulmak istiyorum. Case 23xx

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |