Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ilk gönderim ama dört yıldır çevrim dışı yazılanları okuyordum kazanmadan yazmak istemedim son iki aydır formda yazılanların hepsini hatim ettik eşimle herşeyi tek tek okuduk çogu kişiyi tanıyorum nerdeyse çıkmayanlara çok üzüldüm bende üç yıl yaşadım o duyguyu 4. Senemizde 40 yaşında çıktı bize de eş durumundan bana, çok mutluyuz kelimelerle ifade edemiyorum

• Selamlar herkese ilk başvurum ve kazandım herkesin aynı duyguları yaşaması dileğiyle

• Case number 33 bin için umut var mıdır abiler?

1. kez başvurmuştum ve 9. kez "Has Not Been Selected"i gördüm. Artık 10.ya başvurmak istemiyorum 😞

• ben kaçıncı kez aynı sayfayı gördüm bilemiyorum artık.. buralar her zamanki gibi dolmuş taşmış.. talihli arkadaşları tebrik ederim.. var mı forumun yerlilerinden şöyle hepimize teselli niyetine kazanan¿

• Çıkanların geneli çok iyi numaralar çıkmış 2–3-4-5binler çok güzel sıralar

• ⭐⭐⭐

Merhaba arkadaşlar, öncelikle başta @crazycells olmak üzere tüm forum yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Eşim ile beraber 4. başvuruda kazandık çok şükür numaramız 5 binlerde. Gerçekten çok değişik bir duygu, çok mutluyuz, kazanamayan arkadaşlar için çok üzgünüm, umarım bir gün herkes hayallerine kavuşur.

• Kazanan arkadaşlar bi an önce DV2023 Telegram grubu için başvuru yapsınlar yönetici arkadaşlar hızlıca gruba ekliyorlar beni 10 dakika eklediler resmen ışık hızında tavsiye ederim.

• Çıkanlara tebrikler, ilk başvurumdu not selected, seneye çıkar umarım, umut fakirin ekmeği, fakirliğe devam...

• Herkese merhaba ilk başvurumuz çok heyecanlıyız ama numaramız 34binlerde tam sevinemiyoruz herkes için hayırlısı olsun

• @Hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@travelleth, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

akşam 9 buçuk gibi bir eve değerleme raporu çıkarmak için gidip ölçüm alacağım. dönünce de jager'i açacağım biralarımı alacağım, bir de armut keseceğim. bir kaç shot jager içerken, buraları okuyacağım.. sonrasında kontrol edeceğim sonuçları.. akşama görüşürüz artık hepinizle..
    @travelleth

Böyle gezsek kesmez 😁😁😁

Screenshot_20220507_184329.jpg

ben şimdi geldim 🙂 jager'imi koydum.. forumu okumaya başlıyorum.. henüz bakmadım sonuca 🙂

• Merhabalar, 1999 yılında basladigimiz greencard başvuru serüvenimiz sonunda bu sene "You have been randomly selected" ile sonuçlandı. Sizlere kucuk bir umut olması icin bunu özellikle belirtmek istedim. Eğer istiyorsanız lütfen pesini bırakmayın.

• Bir yanda 9 yıldır başvuran ve greencard çıkmayan ben, diğer yanda ilk senesinde çıkanlar 😕
    2013'ten beri başvuruyorum, her sene "HAS NOT BEEN SELECTED"i görmekten bıktım 😕

• @AliSahHD 2023 ele onu

• Bu ileti silindi!

• @Agah-Balaban Telegram grubunun tam adi nedir?

• @ehan93 Merhaba benim de 33 bin civarlarında umarım sıra gelir

• @abrakadabra ben de 2013te WAT yaptım ve sonrasında her sene başvurdum çıkmıyor malesef. Son 3,5 senedir de Amerikada bulunuyorum. Çıkmayınca çıkmıyor demek ki 😃

• Merhaba arkadaşlar, geçen sene asıl talihli olarak ben kazanmıştım. Mülakat dağıtımı çok az olduğu ve CN25K olduğu için yine başvurmuştuk, bu arada biz hala mülakat alamadık ve mali yılın bitmesine de çok az kaldı. Bu sene de eşim asıl talihli olarak kazandı ve CN12k ile bu mutluluğu ikinci kez yaşamış olduk. Umarım hepiniz bu duyguyu bu sene olmasa bile ileriki yıllarda yaşarsınız. Herkese bol şans diliyorum.

1. basvurumda bana da cikti numaram 00012XX sanirim rakamsal olarak on siralardayim. Bir telegram grubundan bahsediliyor eger linkini bilen varsa paylasirsa sevinirm.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |