Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kazananlara tebrikler. Bize de çıkmadı. Avrupa'da yaşamaya devam...

• Çıkmadı, seneye artık.

• @Mcan yani 2022 de mi conf.number veriyor anlamadım.

• ⭐⭐⭐

@dytmelek sorun noktamız şu J1 ile amerikaya gitmek için iş başvurusunda bulunduk ve onay aldık. Ağustos 1de J1 vizesi için konsoloslukta görüşmemiz var fakat aracı firma bize yeni evli olarak J1 vize mülakatına girmeniz vize esnasında sorun yaratabilir bu yüzden evliliği yapmadan vizenizi alalım dediği için resmi nikah gerçekleşmedi henüz.Bu konuda şu anda ne yapacağımızı bilemiyoruz avukatla görüşmek için 2-3 farklı avukata mail attık ama haftasonu olduğu için byük ihtimalle pazartesi günü anca dönüş sağlarlar

edit: teşekkür etmeyi unutmuşum kusura bakmayın çok teşekkürler iyi dileğiniz için

• Bu ileti silindi!

• @Tugba54 Tebrikler Tuğba hanım.Hayırlı Olsun. Cn kaçlarda?

• ⭐⭐

@Mcan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

abi confirmation kodum bile çıkmıyor yanlış bilgi diyor şaka mı ya buu sistemsel bir hata mı bilen tecrübe eden yok mu kafayı yicem

Forgot Confirmation Number ' a tıkla bilgilerini git ekrana direkt geliyor zaten bilgilerin

• @AYSY33 hayır. şimdi 2023 numarasını almaya çalışıyorum,yanlış bilgi diyor. Bilgilerin doğruluğunu teyit etmek için aynı bilgileri 2022ye yazıyorum 2022 kodum çıkıyor. yani bilgiler yanlış değil ama yanlış diyor.

• @Arif Bilgilerini bana özelden yaz ben kontrol edeyim istersen

• @Erkand hayır eksik bilgi diyor.

• 24 saatin bitmesini zorla bekledim , şimdi 1 yıl beklemek mi ? ne diyeyim ki ...

• @phenex intstadan Kadir zoraya yaz

• benim için yine kısmet olmadı. kazananları tebrik eder, hayırlı olmasını dilerim. diğer arkadaşlar için tez zamanda başka kapılar açılmasını umarım.

• @enemy o kim ya süreç hakkında bilgim yok sudan çıkmış balık gibi hissediyorum şu aşamadan sonra 😃

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek sorun noktamız şu J1 ile amerikaya gitmek için iş başvurusunda bulunduk ve onay aldık. Ağustos 1de J1 vizesi için konsoloslukta görüşmemiz var fakat aracı firma bize yeni evli olarak J1 vize mülakatına girmeniz vize esnasında sorun yaratabilir bu yüzden evliliği yapmadan vizenizi alalım dediği için resmi nikah gerçekleşmedi henüz.Bu konuda şu anda ne yapacağımızı bilemiyoruz avukatla görüşmek için 2-3 farklı avukata mail attık ama haftasonu olduğu için byük ihtimalle pazartesi günü anca dönüş sağlarlar

edit: teşekkür etmeyi unutmuşum kusura bakmayın çok teşekkürler iyi dileğiniz için

Anladım teknik bir konuymuş, umarım sıkıntısız çözersiniz bu durumu. Tekrardan tebrikler 🎉

• Yok abi yok senin benim gibi lotodan yıllarca hiç bir şey kazanamayan biri green card lotosunu mu kazanacak?

• [beyler allahını seven yardım etsin şu sorunu alıyorum ds-260 doldururken neden kaynaklanıyor bütün her şeyi doğru yazdımissue.PNG

• Çıkan herkese tebrik ederim, 2017 den beri başvurdum bu sene 28bin CN ile çıktı, forumdaki geçmiş listelerden anladığım kadarıyla 28bin için şans baya az. Bu konuda yorumunuz var mı?

• HNBS 2 adet

• @AYSY33 22 bin de çok teşekkür ederim.Siz de dua etmiştiniz bana 🥰

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |