Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@gariban soyad tanıdık ama çıkaramadım

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek Aboo 😃 ben merkezdenim anne tarafım Karanebiliden şimdi ki adı Orhaniye Andırına yakın annemin teyzesi Topaktaşlara gelin gitti onu biliyorum Cennet teyze 😃

😂

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek yok ya yemeğimi kendim yapıyorum şimdi sote yapacam dün mantı yaptıydım

• @gariban alın bence Dv2023 çıkarsa vizenizi alana kadar o cihaz ya değer kaybetmez ya da dolardan dolayı değer kazanır. Kullandığınızda yanınızda kar kalır. Bizim takip ettiğimiz laptoplar maşallah hiç düşmüyor dolar düşüyor yine düşmüyor 😂

• ⭐⭐⭐

@somita, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar size bir sorum olacak, başvururken benim fotoğrafım kriterleri tutuyor ama eşiminkini şimdi kontrol ettim özellikleri onaylamıyor. Fakat ben başvuru yaparken sistem ikisini de onaylamıştı. Sorum şu esas başvuranın resmi mi önemli yoksa eşinin resminden dolayı da eleme olabilir mi? Bilen varsa cevap yazarsa çok sevinirim

Arkasında elektirik anahtarı bulunan fotoğrafla kazanan bir üye vardı forumda. Şahsen arka plan beyaza yakın, yüzü gözü belli oluyorsa sıkıntı çıkmayacaktır.

• Son 72 saat...

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek ozaman bahçeden göndersinler orda limonatacı florida lemonadetruck 🎉
    Hahahaaha bide bi diyet listesi rica edebilir miyim 😂

Ahahahah bir diyetisyenin en çok duyduğu söz ‘ bu göbek nasıl eriyecek’ 😂

Diyetisyen ✅
    Psikolog ❓
    Forum tüm dertlere derman 😄

Valla 😂😂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE ahahahahahah haykırarak güldüm

• @hadi-BE çok teşekkürler 😹😹😹

• ⭐⭐

@hadi-BE puhahahhaha 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek hısımız 😃

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE ahahahahahah haykırarak güldüm

@celica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE puhahahhaha 😂

Cidden. Buat gözüküyordu fotoğrafta. Ekim ayında gene muhabbeti açılmış bu konunun. O fotoğrafı paylaşan arkadaşın profiline girdim baktım, en son Ağustos 2020'de girmiş foruma. Üstelik Tampa'dan 😁

Altta Ekim ayındaki yazışmalar da var.

@crazycells, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İlk iki başvuruda özene bezene fotoğrafçıya gidip fotoğraf çektirmiştim. En ince ayrıntısına kadar düzgün olsun diye bir sürü farklı siteden sağlamasını yapmıştım fotoğrafın. Dün üçüncü başvuru için geçtim duvarın karşısına açtım ön kamerayı şaaakkkkk..... İlk başvuruda gelen ''kesin kazanacağım hissi'' yerini böylesi bir boş vermişliğe bırakıyor 🙂

Sanırım bu forumda gördüğüm bir fotoğraf vardı. Bir arkadaş evde çekip yolladığı fotoğrafı buraya da eklemişti. Arkada buat kapağı gözüküyordu 😂😂 -he bu arada kazanmıştı.

Buat kapağı ne ola ki? diyenler için örnek aşağıda 😁

buat-kapaği-yesilkartforum.com.jpg

evet, sayin @Cannavaro1903 'den bahsediyorsunuz 🙂

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar arkadaşlar 🙋🏻♀️ Bayram telaşı foruma bakamadım, iyi de olmuş 2 gün su gibi geçti. Kaldı 3 gün ama niyeyse ilk zamanlara nazaran sanki çıkmayacakmış gibi hissetmeye başladım. Sonuç belli olsun da hemen turist vizesine başvuralım diye bekliyorum sanki 😅
    Bu arada çekiliş günü planlarınız nedir? YouTube’da sonuç anı videolarını izledikçe acaba biz de mi kayıt alsak dedim. Umarım biz de ‘Vallahi selected’ diyenlerden okuruz 🙏🏻

Selaaamm 💃muhtemelen ben de kayıt alacağım. Mini minnacık bir YouTube kanalım var şimdiden Amerika için hazır tuttuğum 🤭
    Sabahlari uyanıyorum kesin bana çıkacak diyorum geceye doğru umudum azaliyo niye bana çıksın ki diyorum.
    Geçen gün pansumana giderken trafikte önümde araç durdu plakası GC aha dedim evren bana işaret çakıyo. Fotoğrafını çektim attım galeriye eğer GC pozitif olursam foruma salarim "bakın evren bana işaret vermişti" derim dedim hdjdjksjs beynim çöplük gibi.
    Cemal Süreyanin da dediği gibi "Erzurumdan Amerika'ya doğru giden bir tramvaydayım"

Eşimin de üniversitedeyken sadece 1 video attığı kanalı varmış geçenlerde denk geldim, söylemedi ama o da bir şekilde Amerika’ya gidersek o kanalı kullanacak sanırım. Ama bu kanal işi ciddi zaman isteyen birşey 2 çocukla yeni bir hayat kurmaya çalışırken yapabilir miyim bilemiyorum. Yapabilenlerin de eline emeğine sağlık gerçekten çok faydalı oluyor 🙏🏻

YouTube ile ilgili şunu okumuştum acı ama gerçek "insanlar sahip olmak istedikleri ama sahip olamadıkları hayatları izlemeyi sever" gerçekten de öyle. Bence sırf Amerika'da olmanız bile izlenme sebebi olacak, Türkiye'den bir çok insan oradaki hayatı, oradaki çocuklu hayatı merak ediyor.
    Bazı kanallar sadece bulunduğu konumu ya da x bir özelliğini çekerek binlerce lira kazanıyor ya da stres atıyor.
    En basiti "5 dolara ne alabilirim?" milyonlarca izlenmiş 🤭 hele bi gidek sonrası çok güzel olacak 💚

• Benim de hayalim cağ kebap dükkanı açmak mesela. Kendim cağ kebap hastasıyım öyle böyle değil, orada da bu işi yapmak istiyorum.
    😀 Tabii önce en çok nerede Erzurumlu var onu bulmam lazım djsjsjshdjdj

• ⭐⭐

Benim de hayalim cağ kebap dükkanı açmak mesela. Kendim cağ kebap hastasıyım öyle böyle değil, orada da bu işi yapmak istiyorum.

Erzurumlu olmaya gerek yok yeriz 😌
    Ee bende bir köfteci açayım madem İnegöl köfte İskender derdim de o şimdi zor olur pideli köfte tamamdır Boşnak börekçi de olabilir 😄

• haklısınız yani ben mülakata gittiğimde red mi yiyeceğim ben onlara diceğim şu vize garanti olmadığı için kendimi attırma sürecine girmedim eğer vizeyi bugun burada alırsam firar edeceğim çünkü kendimi 6 ayda attıramam ben amerıka ya gıtmek ıstıyorum bu zorunlu işi yapmak ıstemıyorum dıyecegım.

• @Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Benim de hayalim cağ kebap dükkanı açmak mesela. Kendim cağ kebap hastasıyım öyle böyle değil, orada da bu işi yapmak istiyorum.

Erzurumlu olmaya gerek yok yeriz 😌
    Ee bende bir köfteci açayım madem İnegöl köfte İskender derdim de o şimdi zor olur pideli köfte tamamdır Boşnak börekçi de olabilir 😄

O zamansa şöyle bişey söyleyeyim size belki biliyosunuzdur bilmiyorsanız da ben söylemiş olayım köfte yapınca sadece dana etinden yapmayın içine kuzu kaburga da çektirin tadı çok farkedecek 🤭 eşimin köfte sırrı iyi ki forumda yok yoksa kuserdi söyledim diye djdkksksmd

• Herkese hayırlı günler. Sayılı saatlerde sanırım herkes heyecanın doruklarında. Umarım gerçekten gidebilecek ve hak eden arkadaşlara çıkar. Bol şanslar

• ⭐⭐⭐⭐

@rupica bende de bol bol aile sırrı var ama paylaşmıyorum üzgünüm 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

48

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.7k

| | | |