Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese hayırlı bayramlar. Çıksında araba veya çadırda yatacak maceraperest gençlere selam

• Hayirli bayramlar değerli forum ailesi 🙂

• bayraminiz mubarek olsun

• Merhaba, tüm forum ailesinin, son haftada dakikalar sayan biz DV2023 bekleyenlerin, gençlerimizin yaşlılarımızın, bayram namazında "inşallah GC bana çıkar" diyenlerin, herkesin bayramı mübarek olsun. Nice güzel bayramlarınız olsun 🙂

• sukurler olsun forum olarak bir bayram daha ailecek kavustuk darisi dv 23 24 'e

• @dytmelek Teşekkürler tam bir sevimli canavar 😂
    Herşey onlar için, umarım tüm güzellikler bizimle olur ABD ye çocukla uçak yolculuğu ve giriş ile ilgili bol bol paylaşım yaparız 🥰

• Herkesin bayramını en içten duygularımla kutlar, bayramın herkese sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. İyi bayramlar

• Esasında Uzakdoğu ülkeleri yaşamak için güzel ülkeler fakat hiç bir şekilde vatandaş olamıyorsunuz, göçmen ülkeleri değiller, ama iş için en ideal ülkeler diyebilirim, 20 senedir Uzakdoğu’da yaşıyorum, çok ülke değiştirdim, ABD’nin en iyi yanı okullar ve iş bulma sorunu olmaması.

• @nirvanatika Abi peki çin nasil bir ulke yasanabilirmi yani vatandaslik surecleri oluyormu

• Bayramınız kutlu olsun

• Tüm forum ailesinin mübarek Ramazan bayramını kutlar sevdikleriniz ve sevenlerinizle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar geçirmenizi dilerim. Umarım hafta sonu hepimiz için ikinci bir bayram olur.

• ⭐⭐⭐

İyi bayramlar arkadaşlar🙋🏻♀️ 2 yıllık pandemide geçen bayramlardan sonra bu sene umarım çok keyifli geçer herkesin bayramı 🙏🏻
    7 mayısta GC çekilişinin de hepimiz için bayram tadında olması dileğiyle 🙏🏻

• ⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@denizergün, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Zelene Ekim 2018 😁

Ağustos 2018 tek umudum okula orada başlaması umarım bu sene yüzümüz güler

Benim kız da 4 Temmuz 2018 🙂 Amerika'nın kurtuluş günü.

Umarım hepsinin birden Amerika'da okula gittiğini görürüz 🙂

• ⭐⭐

Arkadaşlar hepinizin bayramını kutlar ve nice bayramları daha görmenizi dilerim 🙋🏻♂

• Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun. GreenKart dualarımız kabul olsun insallah amin😊😊

• Günaydııın,
    Aileniz ile mutlu ve sağlıklı nice bayramlara arkadaşlar 🙂

• Herkese şeker tadında bir bayram dilerim, İyi bayramlar 💐

• Hayırlı bayramlar umarım bayram hediyemiz çok güzel olur dileklerimizi gerçekleştirir Hayata bu süreçte daha pozitif yaklaşırız umarım çıkar, çıkmış olanlara şimdiden başarılar diliyorum bu yolda, çıkmayanlar üzülmesin hayat devam ediyor bir daha denersiniz pes etmek yok💪

• Nice mutlu bayramlar dostlar, hepinizin 5 gün sonra yeni bir bayram kutlaması dileğiyle...

• ⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@denizergün, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Zelene Ekim 2018 😁

Ağustos 2018 tek umudum okula orada başlaması umarım bu sene yüzümüz güler

Benim kız da 4 Temmuz 2018 🙂 Amerika'nın kurtuluş günü.

Umarım hepsinin birden Amerika'da okula gittiğini görürüz 🙂

Ağustos 2018 doğumlu bir oğlan da bende var bakalım, bu sayfada bir kreş açılacak gibi 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |