Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG Kadayıf bir yaşam biçimi tarzıdır.
    7 gün sonra kadayıf mesajınızı bekliyciğim 💅😀

Burada kelamımız olan herkese adı önemsiz bir tatlı ısmarlarım. Sözüm olsun 🙃

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra başınız sağolsun akşam haberlerde duydum tekirdağlımıydı arkadaşınız, allahtan gani gani rahmet diliyorum sevenlerinede sabır versin 🙏🏼

• @halit-gedik, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Size biseyi itiraf edeyim mi şuana kadar 25 ülke gezdim Avrupa'da, Amerika hiç aklımin ucundan geçmedi ilk bu sene basvurdum ve dikkat ettiğim kadarıyla evli olanların şansı daha çok oluyo bekarlara nazaran , ve bugüne kadar hiç evlilik düşünmedim şimdi diyorumki birini bulsam evlensem ikimiz başvuru yapsak şansım dahami çoğalır acaba 🙂😁aklımda şeytani şeyler var 🙂

ağzından bal damlıyor 🙂

• Yasaklı

@abrakadabra
    Bu konuda ne kadar hassas olduğumu tarif edemem. Sevgili kardeşimizin temennilerimize ve hatta dualarımıza bile ihtiyacı yok. Göğsümden aşağı inen bir sıcak su hissi ve titreme hissettirdiniz bana. 🥲

Ne zaman böyle bir haber alsam sanki bir kardeşimi kaybetmiş gibi olurum.🥲

Ailesine sabırlar dilerim. Boğazlarına yapışmış sıcak bir metal hissi olduğuna o kadar eminim ki yine de bütün güçleriyle ayakta durmaya çalışıyor ve vatan sağolsun diyorlardır.

Bundan daha büyük bir acı olduğunu hiç sanmıyorum. Hiç bir zaman bu acıları da dinmeyecek sadece onunla yaşamaya alışacaklar. 🥲

Bize düşen ise onun neden can verdiğini hiç bir zaman unutmamak ve bu değeri özümseyerek karışılsız bırakmamak ve saygı duymak.

Size de sabırlar dilerim.

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@abrakadabra başınız sağolsun akşam haberlerde duydum tekirdağlımıydı arkadaşınız, allahtan gani gani rahmet diliyorum sevenlerinede sabır versin 🙏🏼

Çok sağ olun. Evet Tekirdağ, 25 senelik arkadaşım, ilkokulu ortaokulu aynı sınıfta aynı sıralarda okuduk.

• @madmizah ozmana bn şanslıyım neyse bekar kalmayı tercih ediyorum 😁

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@abrakadabra
    Bu konuda ne kadar hassas olduğumu tarif edemem. Sevgili kardeşimizin temennilerimize ve hatta dualarımıza bile ihtiyacı yok. Göğsümden aşağı inen bir sıcak su hissi ve titreme hissettirdiniz bana. 🥲

Ne zaman böyle bir haber alsam sanki bir kardeşimi kaybetmiş gibi olurum.🥲

Ailesine sabırlar dilerim. Boğazlarına yapışmış sıcak bir metal hissi olduğuna o kadar eminim ki yine de bütün güçleriyle ayakta durmaya çalışıyor ve vatan sağolsun diyorlardır.

Bundan daha büyük bir acı olduğunu hiç sanmıyorum. Hiç bir zaman bu acıları da dinmeyecek sadece onunla yaşamaya alışacaklar. 🥲

Bize düşen ise onun neden can verdiğini hiç bir zaman unutmamak ve bu değeri özümseyerek karışılsız bırakmamak ve saygı duymak.

Size de sabırlar dilerim.

Çok sağ olun. Son dediğiniz gibi aslolan neden can verdiğini asla unutmamak. Dilerim hiç şehit haberinin alınmadığı, terörün bittiği günleri de görürüz bu ülkede.

• S.a arkadaşlar ben 41 yaşında 2 kız çocuk ( 12 - 1 ) babasıyım.
    Bu yaştan sonra çocuklarımın geleceği için şansımı denemek istedim.
    Allah herkesin gönlüne göre versin. Şansınız açık olsun

• ⭐⭐⭐

@LoneStar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Aynısını yapacağım. Tabi Şener Şen gibi olmayacak ama bu da aklımda. Gözlerimi devire devire "Ben Amerikadayken" 😁

• keşke evlensem şansım ikiye katlansa

• Haftaya bugün, bu saatlerde, çok farklı duygular içinde olacağız...

• pozitif düşünüyorum, pozitif olmak istiyorum 🙂

• Yasaklı

@Ali-Ege-Can-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Haftaya bugün, bu saatlerde, çok farklı duygular içinde olacağız...

Evet, totomuza baka baka ilerlerken gözümüzden yaş pıt diye düşecek. 😂

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra ah ah ah acısı tarifsiz başınız sağolsun 🥺

• @birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@flz evet ama 61 yaşını doldurunca emekli olabilirsiniz. Burada şunu belirteyim şayet GC çıkarsa ve istifa ederseniz 61 yaşına kadar TR'de sağlık güvenceniz (SGK üzerinden) olmaz, emeklilik için ayrıca prim ödemek zorunda da olmazsınız.
    Anlatabildim mi bilmiyorum, pek ifade edemedim gibi geldi ama artık kusura bakmayım.
    2008 yılı çalışanlar için çok büyük değişim içerir ve bir çok çalışan bunu bilmiyor. Çalışanlar ve emeklilerin bir çok hakkı bu yasa ile alınmış ve hak kaybına uğranmıştır.

malum 1 mayıs işçi ve emek bayramına girmek üzereyiz. 2008 yılı evet mavi, beyaz yaka ayırtetmeksizin hak kayıplarına sessiz sedasız büyük darbe vurulan bir yıldır ve çalışanların büyük kısmının bundan haberi dahi yok.

• @nicky 2008 sonrası emekli olupta emekli maaşı neden düşük diyenler için cevap burda, EYT neden var dersen cevap burda...

• Bu ileti silindi!

• @birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@nicky 2008 sonrası emekli olupta emekli maaşı neden düşük diyenler için cevap burda, EYT neden var dersen cevap burda...

aynen öyle. cevaplar hep 2008 yılında saklı. çalışanına amiyane tabirle böylesine "düşman" bir yönetim cumhuriyet tarihinde çok azdır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |