DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu gecen sene şöyle birşey olmuş
    ekran-alıntısı-resized.jpg
    yazmışsınız ve caner beye de çıkmış ☺
    bizim için içinizde ne hisler var merak ettim açıkcası

Ahsen hanım 6. hissiniz kuvvetli demek, bu sene de birisi için hissediyorum demiştiniz, çok merak ettim kim acaba 😅

Söylemiyor 😂 7 Mayıs'da yazacak

Evet şimdi okudum o kısmı, neyseki az kaldı 'yine bildim' dediğini okuruz umarım😁🙏🏻

• @ahsenaydgdu ahsen hanım birde benim ismi söyleyin ..belki banada çıkar 😀 vallah şu ismi bende çok merak ettim 🙄

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar gerçekten yine birisine çıkacağını hissettiğimi @hascerob ablacım ceren ablaya söyledim. Ekran görüntüsünü aldım söylediğim tarihiyle beraber çıkarsa buraya ekranı atayım zaten çok kaldı bende sabırsızlıkla bekliyorum. Çıkmazsa eğer üzüntü olmaması beklenti olmaması için şimdi söylemiyim diyorum ama kalbimden geçen tanıdık herkese çıkması yönündedir 💜

Kalan zaman hep kim olduğunu düşünücem, artık uyku girmez gözüme. Günde 2 fincan kahve içerim, bu da en az iki fal demek benim için. Üşenmem oturur incelerim kendi kendime yorum yaparım o derece böyle şeylere takığım

• 11'i de bitirdik, 10 gün kaldığında yazmaya başlarım diye bir totem yapmıştım. Forumdaki iletileri okumasam vaktin nasıl geçeceğini anlamayacağım. Günlük işlerimi yaparken her şey çok yavaş ilerliyormuş gibi, buraya gelip her konuyu baştan sona okuyunca zaman akıp gidiyor ve edindiğim bilgiler de yanıma kalıyor. Değer katan, destek olan herkese çok teşekkürler. Umudu buna bağlı olan, mental olarak da hazır olan herkese çıkar umarım. Kafasına koymuş, kurtuluş gibi gören için maddiyat, dil gibi şeyler bir şekilde aşılır zaten.

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu var ya bu sene de tutturursan Ahsen kendine bir tabela yaptırman lazım😄

• 23 saati saymazsak 10 gün kalmış 🤭

• Şaka gibi

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar gerçekten yine birisine çıkacağını hissettiğimi @hascerob ablacım ceren ablaya söyledim. Ekran görüntüsünü aldım söylediğim tarihiyle beraber çıkarsa buraya ekranı atayım zaten çok kaldı bende sabırsızlıkla bekliyorum. Çıkmazsa eğer üzüntü olmaması beklenti olmaması için şimdi söylemiyim diyorum ama kalbimden geçen tanıdık herkese çıkması yönündedir 💜

Kalan zaman hep kim olduğunu düşünücem, artık uyku girmez gözüme. Günde 2 fincan kahve içerim, bu da en az iki fal demek benim için. Üşenmem oturur incelerim kendi kendime yorum yaparım o derece böyle şeylere takığım

Mesaj yazmayı bilsem vallaha yazcam sana :)))

• ⭐⭐⭐

@bidünya ahahahahaha itinayla öngürü yapılır 😂 astrolojiye yönelirim valla bu seferde bildiysem

• ⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Mesaj yazmayı bilsem vallaha yazcam sana :)))

Benim profile gelip oradan @gariban ile sohbete başla deyince özelden yazmış oluyorsunuz

• @marpessa Evlilik arifesinden birisi olarak; bu tür insanlar kaz yolmaya çalışıyor. Böyle istekler, talepler olsa bir saniye durmam 🙂

Bye bye loveness
    Bye bye happiness
    Hello loneliness ⭐

• ⭐⭐

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şaka gibi

Bu işte bir yanlışlık var. Ben eniştenizi alayım diye ne harcamalar yaptım. Liste bana çıktı 😯

• Günler azaldıkça saatler zor mu geçmeye başladı ne. Artık uykularım da kaçmaya başladı. 7 Mayıs için hiçbir plan yapamıyorum muhtemelen bütün gün ruh gibi gezerim.
    Eşim de başvurdu ama şu an nasıl kontrol etcez sonuçları diye sorsam hiçbir fikri yok sen herşeyi takip ediyorsun işte diyor o yüzden kesinlikle ona çıkacağını düşünüyorum 😂
    9 Mayıs için de izin aldım çünkü pasaport başvurusu yapmam lazım 🤭 Aksi durumda da mental olarak uzun bir iyileşme sürecine ihtiyacım olacak hemen işe gidemem😂

• @Rüştü-Gürbüz şimdiden tebrik ederim sizi umarım ömür boyu mutlu olursunuz 🍀

• @gariban bizim hiç öyle olmadı ya bekarken ayrı ayrı evlerimizdeki eşyalar birleşti sonra biz birleştik 🙂 üzerine ek olarak zamanla doldurduk evi 🙂

• @marpessa gelmeyin dememiş te..... 😀

• ⭐⭐

@marpessa şaka bir yana eş iyi olsun altın mal mülk önemli değil. Eşimde bende mümkün olduğunca minimalist yaşıyoruz. Siz mutluysanız eşya yeni olmuş o oradan getirmiş ne dert edeceksiniz

• @marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz şimdiden tebrik ederim sizi umarım ömür boyu mutlu olursunuz 🍀

Ah çok teşekkür ediyorum.

Bu yıl form olarak hepimiz hak etmedik mi mutluluğu , sonuçlardan sonra hepimiz mutlu olalım 🙂

• @marpessa bizim de aynısı oldu 😌 uzunca bir süre de o eşyalarla idare ettik. Dün 7.yılımızı bitirdik bu sürede biri tüylü 2 yavru eklendi aileye, sahip olduğumuz herşeyi birlikte yaptık.
    Evlilik kavramı böyle zihniyetler için bizimkinden çok farklı, açıkçası gerçekten mutlu olduklarını da düşünmüyorum.

• @denizergün kesinlikle katılıyorum bu arada nice mutlu yıllarınız olsun hep beraber 🍀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |