Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gariban doğru mu bu @ahsenaydgdu 👏 👏 👏 tebrikler.. Kalbiniz temizmiş, çıkan aileye hayırlı olması temennilerimle,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@GÖKÇE-ŞAFAK-DURSUN tüm eski pasaportlarla birlikte yeni soyadınızla çıkaracağınız pasaportları hepsini yanınızda konsolosluğa getirirsiniz ama muhakkak ds260 yazacağız bilgiler soyadı değiştikten sonra ki pasaport olsun.

• @marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ki insan böylesine hayatını değiştirecek bir olayda başvurmadan önce bilinçli bir şekilde önünü arkasını düşünerek başvurmalı

Ama ne yazık ki önüne gelen başvuruyor. Bence pasaport zorunluluğu kalkmamalı , aksine başvuru daha da zorlaştırılmalı. Mesela başvuru ücreti 5$ olsa , başvuru sayısında önemli ölçüde azalma olur. Yada başvuru kabul edilmeden önce , kişilerin banka hesabında min 15k $ gösterme zorunluluğu olsa vs. gibi zorluklar gelse daha iyi olur bence.

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu gecen sene şöyle birşey olmuş
    ekran-alıntısı-resized.jpg
    yazmışsınız ve caner beye de çıkmış ☺
    bizim için içinizde ne hisler var merak ettim açıkcası

Bana birisinin ismini söyledi aslında.. ona çıkıcak bak abla görürsün dedi. Şimdi benim söylemem doğru olmaz ama içinize mi doğdu acaba ☺@ahsenaydgdu Gel sen aydınlat ☺

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@bidünya dur tahmin edeyim eşin mi bu aynından bixim evde de var 😂 bazen lanet olsun kırıcam bu kafayı diyo 😂😂😂

Hahaha yok yok eşim değil evlerdden ırak🤣 eşimdede var azıcık ama devede kulak kalır bu üst seviye artık daha üstünü görmedim🙄

• ⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bana birisinin ismini söyledi aslında.. ona çıkıcak bak abla görürsün dedi. Şimdi benim söylemem doğru olmaz ama içinize mi doğdu acaba ☺@ahsenaydgdu Gel sen aydınlat ☺

@ahsenaydgdu temiz kalpli ki içine doğuyor demek. O çıkacak dediği kişiyi çok merak ettim özelden paylaşırsanız sevinirim, tarih gelince bakalım gerçekten çıkmış mı ⚛

• ⭐⭐

@oznyldrm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ama ne yazık ki önüne gelen başvuruyor. Bence pasaport zorunluluğu kalkmamalı , aksine başvuru daha da zorlaştırılmalı. Mesela başvuru ücreti 5$ olsa , başvuru sayısında önemli ölçüde azalma olur. Yada başvuru kabul edilmeden önce , kişilerin banka hesabında min 15k $ gösterme zorunluluğu olsa vs. gibi zorluklar gelse daha iyi olur bence.

Bu konuşma daha önce çok kez konuşuldu tartışıldı varılan sonuçsa eğer başvuru için para şartı olursa bunun adı loto olmaz amaç herkesin katılım sağlaya bilmesi ABD burada herkesi eşit şekilde katılmasını istiyor

• ⭐⭐⭐

Medyum Ahsen ahahaha forumun medyumu😄

• ⭐⭐

@Ramazan ama piyango bileti alırkende para veriyoruz bedava dağıtmıyorlar, bunda da olabilir

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu konuşma daha önce çok kez konuşuldu tartışıldı varılan sonuçsa eğer başvuru için para şartı olursa bunun adı loto olmaz amaç herkesin katılım sağlaya bilmesi ABD burada herkesi eşit şekilde katılmasını istiyor

Benim demek istediğim, başvurunun bir şekilde zorlaştırılması. Ücretli olması sadece örnek içindi. Bunu daha farklı yöntemlerle de zorlaştırabilirler. Mesela daha önce yurtdışında 1 gün bile olsa bulunmuş olmak, başvuru sayısında önemli ölçüde azalma sağlar.

• ⭐⭐

Benim demek istediğim, başvurunun bir şekilde zorlaştırılması. Ücretli olması sadece örnek içindi. Bunu daha farklı yöntemlerle de zorlaştırabilirler. Mesela daha önce yurtdışında 1 gün bile olsa bulunmuş olmak, başvuru sayısında önemli ölçüde azalma sağlar.

Pasaport zorunluluğu getirerek zaten başvuru sayısında önemli ölçüde azalma sağladı.

• Bu sene 4. başvuru . Bakalım ne olacak ?

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu temiz kalpli ki içine doğuyor demek. O çıkacak dediği kişiyi çok merak ettim özelden paylaşırsanız sevinirim, tarih gelince bakalım gerçekten çıkmış mı ⚛

Gelicek şimdi kendisi söylesin uğuru kaçmasın ss alıp bekleyelim hep beraber inşallahhhh çıkar 🙏🏼🙏🏼 Gerçekten bu sene şu gruptan birilerine çıksın çok istiyorum geçen sene kendime çıkmadığına çok üzüldüm ama aylarca yazışıp hayal kurduğumuz kimseye çıkmamasına ayrıca üzüldüm. Bu yıl biraz olsun gülsün yüzümüz🙏🏼🙏🏼

• içimde çıkacağına dair zerre umut yok ama hayal kurmak güzel şey 🙂

• @hascerob Forum ailesinden birilerine çıkması dileği ile. Özellikle her konuda araştırıp herkesi bilgilendirmeye çalışan ve bunu tamamen gönüllülük esası ile yapan başvuru sahiplerine çıkmasını ümit ediyorum. Umarım güzel günler bizlerin olur.

• ⭐⭐⭐

Gelicek şimdi kendisi söylesin uğuru kaçmasın ss alıp bekleyelim hep beraber inşallahhhh çıkar 🙏🏼🙏🏼 Gerçekten bu sene şu gruptan birilerine çıksın çok istiyorum geçen sene kendime çıkmadığına çok üzüldüm ama aylarca yazışıp hayal kurduğumuz kimseye çıkmamasına ayrıca üzüldüm. Bu yıl biraz olsun gülsün yüzümüz🙏🏼🙏🏼

Cidden kendimemi üzüleyim şurda senelerdir bekleyen insanlar var onlara çıkmamasınamı☹️ elbette yıllardır başvuran daha çok hakediyor diye bir şey yok ama insan yine de öyle hissediyor şurda tanıdık isimlere çıkınca bir teselli ikramiyesi gibi oluyor😀

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar gerçekten yine birisine çıkacağını hissettiğimi @hascerob ablacım ceren ablaya söyledim. Ekran görüntüsünü aldım söylediğim tarihiyle beraber çıkarsa buraya ekranı atayım zaten çok kaldı bende sabırsızlıkla bekliyorum. Çıkmazsa eğer üzüntü olmaması beklenti olmaması için şimdi söylemiyim diyorum ama kalbimden geçen tanıdık herkese çıkması yönündedir 💜

• @hsnnzknn, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hascerob Forum ailesinden birilerine çıkması dileği ile. Özellikle her konuda araştırıp herkesi bilgilendirmeye çalışan ve bunu tamamen gönüllülük esası ile yapan başvuru sahiplerine çıkmasını ümit ediyorum. Umarım güzel günler bizlerin olur.

Ben de yaşı ilerlemiş çoluğu çocuğu olan gelecek kaygısından uykuları kaçan hepimize çıksın bir bir kurtaralım kendimizi de bebelerimizi de istiyorum... sonra diyorum gençlere de çıksın öff gerçekten bu kadar zor olmamalı... gönülden isteyen, gidebilecek maddi güce sahip olan, mental olarak hazır olan herkese çıksın 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

• @hascerob Belki bu güzel dilekleriniz bir günde olmaz ama elbet bir gün olur. Umut ile kalmak en önemlisi, umarım hiçbirimiz umudumuzu yitirmeyiz.

• bugün gezi davası sonuçlandı.. öyle bir dava ki, hakimi akp'den milletvekili aday adayı olmuş birisi.. tutuksuz yargılananlara dahi tutuklama getirildi. bu üllke hakikaten yaşanmayacak derecede muz cumhuriyetine döndü.. keşke 7 mayısta çıksa da, defolup gitsem artık..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

30

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |