Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lordbolton başvuru derken? sonraki yıl için greencard başvurusu yapacaksanız Ekim ayında başlar ve ay sonuna kadar sürer

• Ekim ayı 1-2000 çok kötü başladı 2018den de kötü....

• 11 bülten daha var arkadaşlar. Bu süreç, uzun soluklu bir maraton. Hemen karamsarlığa kapılmayın. Aylık ortalama 2500 case no ilerlemesi durumunda zaten tüm EU current.

• @crazycells açıklanan ilk tablo sonrası sizin yorumunuz nedir?

• arkadaşlar case number ım ilk 2000 de ancak ds 260 ı hala doldurmadım. ne zamana kadar doldurursam ekimde ki mülakatlara çağrılırım yoksa kasıma mı kaldım.

• @mihmandar Kasım ayına kaldınız yüksek olasılıkla. Çünkü birkaç hafta içerisinde randevuları set edilen talihlilerin emailleri gönderilmeye başlanacak. Sistem sizi bir sonraki aya atacaktır.

• 2 bin mi ??? . bu senede çok zor geçecek demek ki 😞 allah kolaylık versin sizi en iyi biz anlarız .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@freelander DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells açıklanan ilk tablo sonrası sizin yorumunuz nedir?

Henuz endiselenmek icin cok erken. Gecen yil 115.000 kisi secildigini gorunce herkese sira gelmeyecegi belli olmustu, bu yil secilenlerin sayisi 87.000. Henuz telaslanmak icin bir neden oldugunu dusunmuyorum.

Fakat ilk bultenin cut off'u, onceki yillara kiyasla gidisatin gecen yila daha cok benzeyecegi hakkinda fikir veriyor.

• 3 ay olmus aciklanali daha doldurmadiysaniz zaten pek istekli degilsiniz herhalde

• @metert istekli olmasam böyle bişeye boşuna vakit harcamazdım. bazen elde olmayan sebepler insanın çok istediği şeylere engel olabiliyor. forumu takip ediyorsanız benzer sıkıntıları çeken çok arkadaş görebilirsiniz.

• @mihmandar pardon . Engeller cikabiliyor dediginiz gibi . Aslinda lafim spor olsun diye basvurup cikinca pek sallamayip aylar sonra haberdar olup yada devam edenlereydi.oyle yazinca bu tiplerdensiniz sandim. Benim hatam. Gariptir ki bu tiplerin cn leride hep onlerde oluyor

• @crazycells "Aritmetik olarak tahmin yapılamaz" diyen arkadaşlar var hatta "Aile durumuna göre kalabalık olanları önce çağırıyorlar" vs diye.. Bence öngörü de yapılabilir, ve bu aile durumunun da etkili olduğunu sanmıyorum o zaman CaseNumber manasız hale gelir..

• Sunu soyleyeyim eger response rate yuksekse bu kotu bir sey.ne kadar cok ds 260 formunu dolduran varsa yuksek numaralarin sansi azaliyor.mesela ukrayna ve bi tane ulke vardi bunlardan 1 i kazaniyor 5 tane cocugu var 7 kisi vize aliyorlar.bide bunlar bu sene ilk 20k ya yigilmislardi.herhalde bu senede buna benzer bi tablo var herhalde 2000 yine dusuk bir rakam.sunu diyeyim olumlu olumsuz hic bir yorumu aha bu dediyse dogrudur seklinde anlamayin.emin olun kimse birsey bilmiyor.senenin baslarinda bizede 30k ya kadar guvenli deniliyordu guvenli olmadigini gormus olduk.ilk ay yine bir seyi belli etmez daha surecin ceyregine ulasmamiz lazimki anlayabilelim .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mhepekiz DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells "Aritmetik olarak tahmin yapılamaz" diyen arkadaşlar var hatta "Aile durumuna göre kalabalık olanları önce çağırıyorlar" vs diye.. Bence öngörü de yapılabilir, ve bu aile durumunun da etkili olduğunu sanmıyorum o zaman CaseNumber manasız hale gelir..

tam anlayamadim dediklerinizi ama case numaralarin verilme sirasi tamamen sans, cekilisten cikma siraniz bu. Aile olup olmamaniz, kac cocugunuzun oldugu dosya numaranizi etkilemiyor. Dolayisiyla aile olanlari once cagiriyorlar argumani dogru degil. Dosya numarasi kucuk olanlari once cagiriyorlar.

• Herkese merhaba, Yeşilkart forum sayesinde DS260 formunu doldurdum imzaladım ve ilk sayfasının çıktısını aldım.
    naçizane sorum şu; requrements of photoghraph olarak bir sekme vardı ve tıklayınca travelstate 'in sitesine yönlendiriyordu, fotograf ekleyebilirsiniz diye. fotoğrafımızı da eklememiz gerekiyor muydu? ayrıca? 🙂 yoksa herşey yolunda eksik birşey yapmadım mı? 🙂 teşekkürler şimdiden.

• kafamda deli sorular bu arada case numberım 15700lerde yeni gönderdim formu, ne zaman dönüş olur ki

• @metert ne kadar çok gitmek istiyorsam o kadar çok ta engel var önümde maalesef. Bakalım bi kapı açılır inşallah. Şartları sonuna kadar zorlcz

• @entelman mailler başlamadan hatta bugün yarın göndersem de mi sorun olur ya. Bak şimdi moralim bozuldu 😐

• @cannurr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

kafamda deli sorular bu arada case numberım 15700lerde yeni gönderdim formu, ne zaman dönüş olur ki

Case no'nuzun current olmasını bekleyeceksiniz. Size ortalama 6-7 ay içinde sıra gelir, Ekim'den itibaren sayarsanız..

• @mihmandar DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@entelman mailler başlamadan hatta bugün yarın göndersem de mi sorun olur ya. Bak şimdi moralim bozuldu 😐

Bilemiyorum, deneyin şansınızı. Ama bence fazla geciktirmeyin DS260 formlarını. Olmadı, Kasım ayına yetişirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 22394
  • 10189
  • 21385
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |