Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@bidünya bende bu evrim tayanç 'ın kardeşini merak ediyorum ne yaptı neydi ismi

• ⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@bidünya bende bu evrim tayanç 'ın kardeşini merak ediyorum ne yaptı neydi ismi

Eee o forumdaydı zaten o da 2023ü beklemiyormuydu

• ⭐⭐

@bidünya son günler yaklaştı çıkar 10 güne o zaman

• Arkadaşlar herkese merhaba ben dv 2023 e başvurumu yaptım. 22 yaşındayım eğer gc çıkarsa ailemi yanıma nasıl alabilirim annem ve babam için ds260 formunu dolduramıyorum ama benim gc a sahip olmam onların turist vizesi alıp yanıma gelmelerine yardımcı oluyor mu ? malum turist vizeleri çok fazla red alıyor.

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz ahahahaa florida orlando olacak gibi duruyo @OrlandoGücü @hascerob yaparız demi öyle hoşgeldik partyleri 😂

Ah bi atsak kendimizi her günümüz parti 🤗🙏🏼

• ⭐⭐⭐

Az önce Carrefour a gittim 400 gr Saffet Abdullah güllaç 54.50 tl yapılmış değil bu arada bildiğiniz paketli inanamadım😱halâ şaşırabiliyorum demekki

• Herkese selamlar, benimde arkadaşım başvurdu gc ye, onun adına ondan çok ben takip ediyorum başlığı 🙂

Eğer ona gc çıkarsa hızlı davransa en erken ne zaman abd ye girebilir

• @bidünya Fırsatçılar ülkesi olduk maalesef. 1 Mart'ta Brent petrol varil fiyatı 102 dolarken 14 TL olan Motorin. Bugün 98,5 dolar olmasına rağmen 22 TL yani petrol fiyatları bahane edilerek 1001 çeşit ürüne zam yaptılar. Çok affedersiniz bu ülkeden bir b.k olmayacak. Değişse bile çok zaman alacaktır. (Genel olarak biat eden halktan sıkıldım)

• @bidünya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Az önce Carrefour a gittim 400 gr Saffet Abdullah güllaç 54.50 tl yapılmış değil bu arada bildiğiniz paketli inanamadım😱halâ şaşırabiliyorum demekki

Asagidaki sitede 49.90 TL

Asagidaki de ABD'deki fiyati $16.99 (Ayni marka degil)

https://www.tulumba.com/kral-specialty-turkish-dessert-12oz-gullac.html

• ⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@bidünya Fırsatçılar ülkesi olduk maalesef. 1 Mart'ta Brent petrol varil fiyatı 102 dolarken 14 TL olan Motorin. Bugün 98,5 dolar olmasına rağmen 22 TL yani petrol fiyatları bahane edilerek 1001 çeşit ürüne zam yaptılar. Çok affedersiniz bu ülkeden bir b.k olmayacak. Değişse bile çok zaman alacaktır. (Genel olarak biat eden halktan sıkıldım)

Yüzde yüz katılıyorum bunlar gitsede bir halt olmayacak

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Asagidaki sitede 49.90 TL

Asagidaki de ABD'deki fiyati $16.99 (Ayni marka degil)

https://www.tulumba.com/kral-specialty-turkish-dessert-12oz-gullac.html

Birim fiyat olarak çok çok uygun ama burada üretilmiyor mu bu meret diye bir soru sormak geliyor içimden sonra vazgeçiyorum güllaça kadar neler var saçma sapan😂

• 🍀 İsteyen herkese şans getirsin..

• @bidünya Biz disaridan hazir tatli almadigimiz icin bilemiyorum. Tatli ve pasta cesitlerini esim evde yapiyor. Turkiye'deyken pastaneden falan aliyoruz 😛

• ⭐⭐⭐

@bidünya Biz disaridan hazir tatli almadigimiz icin bilemiyorum. Tatli ve pasta cesitlerini esim evde yapiyor. Turkiye'deyken pastaneden falan aliyoruz 😛

Hahaha alırsınız tabi 😂kız trileçe istedi dışarda iki dilim yiyip gelse daha kârlı bir tepsinin maliyeti 100 e yakın 5 saat uğraşcam birde elektriği gazı astarı yüzünü geçiyor yada gidip tatlıyı şekeri haytımızdan çıkaralım çok sağlıksız filan diym en iyisi 😂
    Ayrıca o güllaç hazır değilki alıp evde kandimiz yapcaz şekeri bizden🤣

• @bidünya Size bir an once greencard ciksin o zaman! Masraf cokmus orada 😃

• ⭐⭐⭐

@bidünya Size bir an once greencard ciksin o zaman! Masraf cokmus orada 😃

Ayy amin amin inşallah 😀

• Sevgili Aziz green cardcılar nasılsınız😃

• Herkese tekrardan selamlar. Uzun süredir sadece takip ediyordum, geçen sene sonuçlardan sonra fazlasıyla canım sıkılmıştı açıkçası.
    Pek moral bulamadım kendimde. Başvurumu yaptım sessiz sakince beklemeye geçtim o yüzden. Bu sene daha mı az istiyorum? Hayır 🙂 çok daha fazla istiyorum ve artık buralardayım. Konuşmak, muhabbet etmek bir nebze de olsa hayatın stresinden sıkıntısından arınmak ve mümkün olduğunca başkalarına da bunu sağlayabilmek güzel bir şey.

Çok fazla yeni yüz gördüm aramıza katılanlar da hoşgelmişler. Eski güzel insanlar da buralardadır umarım 😃
    İnşallah şöyle düşük Case Number ile talihli oluyor muyuz bu sene 🗽 🗽 🗽

• @cemyaman, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar sayfada yeniyim o yüzden bir sorum olacaktı. “Current” ne anlama geliyor.internetten baktım bulamadım cevaplarsanız sevinirim

Selamlar. Basitçe açıklayacak olursak, çekiliş sonucunda talihlilere verilen Case Number'lar resmi bültende her ay yayınlanarak sırayla "Current" olmaya başlar ve görüşmenin yapılacağı sıranın bize geldiğini belirtir. Yani current olmak bir nevi sıranın bize gelip gelmediğini, ne zaman geleceğini gösteren bir durumdur.

Resmi bültene bu linkten ulaşabilirsiniz: https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-bulletin.html

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban aynıdurum bizdede yaşanıyor, bütçe var bi miktar bu parayla orda hiç bişry olmaz diyor, bir kere googla amerika eyalet şu bu bişey yazmamıştır okumamıştır araştırmamıştır🥺🥺 insan kendini deli gibi hissediyo hayal görüyomuşum gibi sanki..
    Ayrıca eş dost zaten napcanız neden gitmek istiyosun gitcem diye kafayı bozdun ya tutunamazsanız dönerseniz b plan varmı en basitinden hastalansanız nolcak cocuk var öyle böyle para yancak bitcek o parayla burda bişey yapın edin derken gerçekten bu kadar insan biz hiç bişey bilmiyoruzda bu amerikayı beğenmeyenler mi çok biliyo ben anlamadım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

35

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |