Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa uyarilma ihtiyaci neden? (tamamen bilmedigim icin)

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu hocam sürüngenler çok hızlı yakalama fırsatın çok olmaz , göl kenarında oturanların bahçesine genelde timsah geliyor , onlarda büyük plastik çöp konteyneri yere yatırıp içine girmesini sağlıyorlar , bahçeden uzak bir yere kadar konteyneri sürükleyip kapağını açıyorlar , zarar vermek pek olası değil çünkü orada yaşayanlar alışık bu duruma

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa rüyalarına giriyodu benim arka kapıya gelmişler ailecek evi zorluyolardı, geçen günde gördüm eve yılan girmiş ya ben kurban olcam ya kızım sonra kızıma koş diyorum ardına bile bakma.. o sırada yılan boynuma dolanık vaziyette!!
    Geri uyuyamadım. Oturdum sabaha kadar 🥺

• @SUAT-GUNAY daha geçen yılı bile yayınlamadılar.

aşağıdaki adresden kontrol edebilirsiniz. 2021 var en son.

• ⭐⭐

@gokhanbagatur Şimdi tarantula Teraryum un içinde bulunduğu için kapağı açtığımızda ondan yüksek bir seviyede olduğumuz için bazen tehdit olarak algılayabiliyor elimizi tehdit olarak algıladığında direk elinizi temas ettirme kalkarsanız tarantulanın basit savunma olarak kullandığı bombalama adında bir savunması var abdominal bölgesinde bulunan kıç tarafı yani tüyleri bir anda fırlatıyor kolunuza yüzünüze ve gözünüze gelme ihtimali var zehirlemez ama ciddi kaşındırır kusma Gibi etkenler olabilir ona tehdit olmadığımızı kanıtlamak için cımbızla 1-2kere dokunuyorsun zarar vermediğini anlıyor ondan sonra eline alır alabilirsin

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu Hocam rüyaları tabirleyenlere pek fazla yorum Yapamam ama rüyada yılan görmek düşman anlamına gelir genelde tabi rüya tabirlerine inanıyorsanız anlayan birine sormak gerekli

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10 merak ettim şimdi. bunun resmi bir açıklaması var mı? yani şu şu sebepten Almanya az diye. sanırım yok. bu durumda tamamen denk gelmeyle ilgili EU içinde.
    şöyle bir şeyin varlığını bilmiyoruz di mi; yazılıma Türkiye'den 2500 kişi seç, Almanya'dan 500 kişi seç tarzı bişi. Sadece max seçilecek sayı var, onun dışında ülkesel bazda kota yok. böyleyse şayet, ki veriler/bilgiler o yönde, geçen yılki oran tamam rastlantısal. sen ne diyorsun bu konuda?

izninizle cekilisin nasil yapildigini sizin mesajinizi alintilayarak yazayim belki henuz bilgisi olmayan dostlar vardir

basvurular tamamlanip (bizim tarihini bilmedigimiz) cekilis gunu geldiginde, cekiliste kazanan herkese onunde katildigi bolgenin kodu olan (as , eu gibi) bir case no veriliyor. sonra bu kazananlar arasinda mukerrer basvuru vs nedenlerle cekilis sartlarina uymayanlar eleniyor. sonra %7 ulke kotasi nedeniyle bu sayidan yuksek case no lar eleniyor, bu kisiler de kazandiklari halde ogrenemiyorlar. 55.000 kisilik kontenjan icin yaklasik 110.000 kisiye kazandiniz mesaji gidiyor.

cekilis ile ilgili belli meslek gruplarina yas gruplarina sehirlere oncelik tanindigi gibi bir cok sey soylense de durum kisaca boyle isteyen istedigine inanabilir. gerekirse daha detayli bilgi paylasilabilir.

• @Rüştü-Gürbüz Şans derken, bu bakış açısına sahip olmanı kastetmiştim bende. Yoksa ağzında gümüş kaşıkla doğanlardan olduğunu düşünündüğüm için değil 🙂

• @hdemircanusa supermis ya 🙃😅

• ⭐⭐

@gokhanbagatur 😂 gerçekten güzel bi duygu beslemesi v.s çok keyif alıyorum

• ⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu Hocam rüyaları tabirleyenlere pek fazla yorum Yapamam ama rüyada yılan görmek düşman anlamına gelir genelde tabi rüya tabirlerine inanıyorsanız anlayan birine sormak gerekli

yılan iyidir rüyada. Ben ne zaman rüyamda yılan görsem elime para geçer

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa bunları floridaya bakmaya başladıktan sonra gördüm 😂 rüyada yılan evet düşman diye bende biliyorum ama bu düşmanlık değil bilinç altının dışa vurumu galiba,
    İnşallah sizide bu sene talihliler arasında görürürz florida tam size göreymiş🙏🏼

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu Amin Amin inşallah 🙏 Gerçekten Florida aşığıyım , İnşallah hepimize nasip olur mutlu günler yaşarız

• 2022 GC Talihlileri Durum Takibi Dosyasında Amerika'da Yerleşmeyi Düşündüğünüz Şehir / Eyalet sütununda ki değerlere göre en çok tercih edilen eyalet ve şehirler ile ilgili basit bir çalışmam 🙂 Belki eyalet seçiminde işine yarayacak arkadaşlar olur.

e08431b7-1182-444f-9c63-c1fcc6cd8a9d-image.png

• ⭐⭐

@gariban Ben sürekli yılanın rüyada düşmanı temsil ettiğini duyar okurum ama Rüya tabirlerleyenler çok ufak detaylara yer veriyorlar yılanı nasıl gördüğünde önemli beslerken mi saldırırken mi giderken mi v.s dediğiniz gibide olabilir , çok anlamam zaten rüya v.s geçen GC kazandığımı ve eşimin annesinin “Bak gördün mü çok istedin sonunda oldu “ dediğini gördüm ama çok takılmıyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sporculara takılan saha içi mikrofonu futbol maçında takılsa neler olur. Şimdilik biz cedi osmanla yetinelim

• ⭐⭐

Bu ne ya zillow'dan hesap açtım tüm gün ev bakıyorum, favorilere ekliyorum. Benim TR de evim yok neden US'den ev almak istiyorum. Kafamda deli sorular... 😱

• @gariban 1 sefer bende baktım 6 aydır mesaj atıyor yeni evleri :))) arada girip bende bakıyorum

• ⭐⭐

@gariban Bende çok önceden kayıt yapmıştım , sürekli Orlando da satılık ve kiralık konutların ilanları mail adresime geliyor tek tek bakamadan edemiyorum 😂 İnşallah nasip olur

• ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu ne ya zillow'dan hesap açtım tüm gün ev bakıyorum, favorilere ekliyorum. Benim TR de evim yok neden US'den ev almak istiyorum. Kafamda deli sorular... 😱

Welcome to the club

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |