Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu sene 7. başvurum oldu. Sıfır heyecan ile mayısı bekliyorum 😀

• @birisi bunlar insan evladi olsa cikipta bu tur aciklamalar yapmaz yapamaz …
    Ama ne olcak ,
    Balik bastan kokar !

• @gokhanbagatur yazacağım çok şey var ama neyse... Başımıza iş açmayalım.

Ümidimiz GC çıkması, umarım gerçekten gitmek isteyenlere çıkar...

• Adamlar bizi düşünüyor, çok fazla et yersen Gut hastası olursun. Hasta olmayalım diye böyle bir çözüm bulmuşlar 🤠🤠👈

• @hadi-BE ulu orta ...... geciyorlar. Forumun seviyesi yuksek ondan o kufuru buraya yakistiramiyorum.

• @birisi amin 🤲
    Yazma bencede,cok sevdigim bir dostum iceriginde hakaret dahi olmamasina ragmen davasi yeni dustu ..
    Diyecegim o ki ,
    Sen bu vb. tarzda aciklama yapabilenler hakkinda hicbirsey yapma,ama cik dogruyu goruneni paylasani sustur bastir.
    Hakimde senin,savcida adalette …

• Lanet olsun dostum, kahrolası lotonun açıklanmasına 45 gün var ve ben aklımdan çıkaramıyorum 😂😂

Forumda en büyük küfürler bunlar, 😂😂

• ⭐⭐

hayatta fala inanmam, hatta inanana da çok kızarım.
    ne kahve falı, ne astroloji, ne şu ne bu. geleceği kimse bilemez yaratandan başka (her neye inanıyorsan).
    ama bunu dinleyin, maksat hayal 🙂

az önce eşimin bir arkadaşı uğradı eve. bizim de kahve faslına denk geldi. bilir fala falan inanmadığımı, "hadi hadi kapat da bakayım" dedi.
    eğlencesine kapattım, bakim neler zırvalayacak dedim. bu arada bizim GC hakkında da en ufak bir bilgisi yok, hiç yok hem de.

fal aynen şöyle çıktı. vallahi en ufak bir eklenti ya da eksiltme yapmıyorum.
    "2 aya kadar bir devlet haberi, bir kağıt alıyorsun. temiz, güzel bir haber. bunu aldıktan bir süre sonra da 3 kişi uçakla, uzun yola çıkıyorsunuz. hem de evi falan kapatarak. ama gittiğiniz yerde sen kalıyorsun, eşin ve kızın dönüyor. bunu da bilerek yapıyorsunuz, bir sorun olduğu için değil. sonra da aileniz tekrar bu gittiğiniz yerde birleşiyor, sen onları gelip alıyorsun."

bizim plan da, şayet GC çıkarsa, beraber gitmek, sonra eşimin ve kızımın geri dönmesi. ben düzeni kurunca da onları gelip almam üstüne. net, kesinleşen plan bu.

fala inanmak mı lazım acaba 🙂 🙂 🙂

• ⭐⭐

çıkarsa GC, ben bu kadını da götürürüm. orda "fortune teller" dükkanı açar, köşeyi dönerim aga 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY İnşallah abi 🙏

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY Abi sen mülakat hazırlıklarına başla , uçak bileti v.s ayarla gidiyorsun 😂😂 daha ne olsun , bende inanmam fal astroloji v.s ama bazen nokta atışı durumlar oluyor kafam karışıyor o sırada

• @SUAT-GUNAY abi sesli güldüm yaa 😆

• @SUAT-GUNAY insallah size cikar ve hayallerinize kavusursunuz... ve bu falda tutmus olur.;; Nacizane onerim evdeki dinleme cihazlarini ya da koltuk altlarindaki dinleme boceklerini tespit edin :))) bu kadar da tespit olmaz :))

• ⭐⭐⭐⭐

@karakaya haklısınız. Kesinlikle katılıyorum. Şu an yok deniz kenarı olsun yok şu olmadan asla gibi bir durumumuz yok maalesef. Eşim laf etse de biz de öncelikle yaşamak ve para kazanmak için her şeyi yapacağız. Sistemi oturtunca taşınırız orası sorun değil.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG tampa olmaz artık o saatten sonra belize ye Honduras a falan gideriz. Ağzından bal damlıyor resmen. Hadi inşallah.

• @denizci10 Mesela ben ilk başlarda senin gibi düşünüyordum ama süreç geçtikçe eşimi de ikna etmeyi başarabildim 🙂 ilk başlarda oda sen git sonra biz geliriz diyordu sonra düşündüm biz bir aileyiz ve zorluklarla başa beraber çıkmalıyız dedim sağolsun kırmadı beni eşimede pasaport çıkartıp beraber başvurduk. Araştırmalarımda tek gidenler eşi Tr kalanlar hep zorluk çekmiş maddi değilde manevi yönden eve geldiğinde sohbet edecek yeri geldiğinde işlerin kötü gittiği vs olduğu zaman insan dayanacak bir dal arıyor işte bende tam ordan girdim damara:D sende denemelisin şiddetle tavsiye ederim

• ⭐⭐

@Regolit15 hocam vallahi öyle. ama inan en ufak bir bilgisi yok. zaten ailede kimse bilmiyor, boşuna yorum almayalım diye GC çıkana, hatta çıkarsa vize alana kadar dillendirmiyoruz.

• ⭐⭐⭐

@OrlandoGücü hasan abii dün gece kreş bulundu, sıra şimdi yaşanacak mahalleyi seçmekte 😂

• ⭐⭐

la hadi "devletten temiz kağıdı alıyorsun" standart söylem. her yere çekilir. akbil alsan bile uyar.
    ama üçünüz uçağa biniyorsunuz, uzun yol yapıyorsunuz, sonra eşin ve kızın dönüyor, sen kalıyorsun. sonra gelip onları alıyorsun ne demek 🙂 🙂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@OrlandoGücü hasan abii dün gece kreş bulundu, sıra şimdi yaşanacak mahalleyi seçmekte 😂

Hayırlı olsun. Kaç para kreş?
    Disneylanda uzak olmasın, Sabah akşam Rollercoaster'a bineceğim ben 😂😅

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |