Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,

Ilk once Amerikada 2 doz biontech oldum. Gelirken asi kartimi gosterip Turkiyeye giris yaptim. Burada 1 doz daha biontech oldum. Simdi Amerikaya geri donerken Amerikadan aldigim asi kartini ve Turkiyeden aldigim asi kartini ayri ayri gostersem yeterli olur mu (Avrupa aktarmali gidiyorum)? Vaktim biraz kisitli Amerikada yaptirdigim asilari e-nabiza isletmesem olur mu diye merak etmistim.

• Merhabalar,
    Ben de yazin ABD'de 2 doz olup, 3.dozumu Istanbul'da olmustum. Sorunuzun direkt cevabi olamayacak, ancak e-nabiz'a kayit islemi oldukca kolay ve hizliydi. Bilgileri yazdigim bir dilekce, pasaport/kimlik fotokopisi ve ABD asi kartimin kopyasini saglik bakanligi yetkililerine verdikten sonra 2-3 gun icerisinde sistemde asilarim gorunuyordu.
    Sevgiler.

• @moira Cok tesekkur ederim. Sanirim tembellik yapmamak en dogrusu olacak

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |