Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Ben bu konuda çok gevşek ağızlıyım herkese anlatıyorum olumsuz konuşmaların tillahını duydum hepsini kayıt ettim tek tek, ilk Türkiye ziyaretinde sipariş verecek birşeyler isteyecekler de kendileri, boy boy laflarım var onlara ayrıca gün gelecek diyecekler biz nasıl geliriz diye ben şuanlık böyle bir hayat hayalî için vizyon gerekir sende haklısın sen kuramazsın diyorum

• Arkadaşlar insanlar o kadar acımazlar ki sizin kurduğunuz hayale kadar iniyor ve orayı parçalamak isteyen en yakının bile olsa yapamazsın edemezesin nidaları atiyorlar, halbuki yaprak kafalılar motive etseler evet güzel bi ülke orada şu zorluklarla kalabilirsin bunlara karşı hazırlıklımısın? Dese muhabbet ona göre ilerler gider. Bu negatif enerjili insanlar benimde hayatımda maalesef hemde fazla ileri değil akrabalar içinde bile gereksiz kişiler olabiliyor o yüzden herkesle konuşulamıyor bu mevzular hayata pozitif bakalım gençler abiler ablalar yaşım 35 bu arada şu ara sürekli rüyamda çıkmış gibi sevindirdik uyanıyorum bi bakıyorum ankaradayım 🤣 daha var yat aşşağı diyerek kendimi avutmaya çalışıyorum. Kendinize iyi bakın görüşmek dileğiyle

• @karakaya bana göre bu tip insanlar toplumun genelini oluşturuyor ve birçoğumuzun hayatında ve çevresinde malesef böyle kişiler var. sadece gc için değil mutlu olmak için yapılan herşeyi olumsuzlaştırmaya çalışıyorlar. ben böyle insanlardan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum ama bazenu zak duramadığım zamanlarda konular istemediğim yerlere giderse izin isteyip o ortamdan kalkıp gidiyorum. yoksa insan krize giriyor

• @birisi Sevmediğin ot 🌿 insanım burnunun dibinde bitiyor

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban aynen öyle hocam. Arkadaşlarımın çoğu halen aynı şeyi söylüyor. Abd ye taşınmak büyük cesaret ister diyor ben de kendilerine bence burada kalmak asıl cesaret istiyor diyorum. Çünkü orada 3 aşağı beş yukarı ne yaşayacağımız belli ama burada yarın sabah ne yaşayacağımız belli değil.

Bu arada hocam maşallah sizde de ne hafıza varmış... Hem şaşırdım hem de sevindim... teşekkür ederim hatırladığınız için...

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bizim cocuklar cevabini bilen varsa verebilir mi!
    Turist vizesiyle gidilip 3 ay sonra f1 icin aos basvurusu yapildiginda vize net aliniyor mu?

Bak bu tatlış insanlar bununla alakalı bir video çektiler. Konu benlik olmadığı için izlemedim ama soruna cevap vardır diye tahmin ediyorum. 10 günlük, güncel video.

Hatta son videolarını bile izleyebilirsin. O da bununla alakalı.

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bizim cocuklar cevabini bilen varsa verebilir mi!
    Turist vizesiyle gidilip 3 ay sonra f1 icin aos basvurusu yapildiginda vize net aliniyor mu?

Bak bu tatlış insanlar bununla alakalı bir video çektiler. Konu benlik olmadığı için izlemedim ama soruna cevap vardır diye tahmin ediyorum. 10 günlük, güncel video.

Hatta son videolarını bile izleyebilirsin. O da bununla alakalı.

Usenmeden sonuna kadar izledim ama Processing Time dan bahsetmemis. Yani birey ile ilgili sikintili bir durum yoksa ve eksik evrak durumu soz konusu degilse (hesapta para vesaire) vize net onaylaniyor munun cevabj yok. 🥲

@gucarslan bu konu ile ilgili bir bilginiz var mi acaba?

• @gariban o fiyata alsaydınız parayı orada çalışan garibanın maaşından keserlerdi..iyi ki almamışsınız

• ⭐⭐

@AYSY33 yok öyle değil satıcı verelim dedi yöneticisi izin vermedi ben bilsem genel merkezi arattırırdım. Neyse geçti artık, internette indirimli önceki fiyatınında altında buldum ama artık 7 mayıstan sonra alırım

• ⭐⭐

Bugün günlerden Tennessee. 👨🏻🌾

Başkenti Nashville, müzik şehri olarak biliniyor. 🎶

Madencilik, çiftçilik ve müzik eyaletin başlıca faaliyet alanlarından

0ea2119a708c2f4826ec3780be7c9785 (1).jpg

• @gariban dip not olarak ve prekende sektorunde olan biri olarak paylasayim.
    O fiyattan almaniz kanunen yasal hakkiniz ama burda karsiniza veremeyiz edemeyiz gibi yaklasimlar cikicaktir bu durumda bizim halkimiz ikiye bolunmus biri disini gosterip alip cikarken digeri duygusal yaklasip sirtini donup gidiyor.
    Her zaman dis gostermekte fayda var,ayrica magazalarin boyle durumlar icin butceleri vardir bahsedilen firma kurumsal bir isletme ise hicbir sekilde personelden kesinti vb.durum uygulanmaz.

• Guzel bir gezinti olmus😉

• ⭐⭐

@karakaya insanlar derler çok şey derler banada diyorlardı sen gidemezsin sen yapamazsın dili başka dini başka geri gelirsin mutsuz olursun vs şimdi oraya nasıl gelinir ne yapmak lazım. Tarzında geliyorlar 🙂

• @gariban Şikago iyi hoş da suç oranı biraz korkutucu. Arada amerikalı aynasızı izliyorum youtube'da anlattığı şeylerden sonra bir gün imkanım olsa bile adım atmaya korkuyorum.

• @emirgenco ben bizim milleti tam anlamıyorum. Gelişmekte olan bir ülke olduğumuz için hali hazırda sürekli challenging süreçlerden geçiyoruz zaten. Askere giden, mega şehirlerde toplu taşıma kullanan insanlar sanki çok yüksek konfor şartları varmış gibi sen yapamazsın orası çok farklı diyorlar. illaki zorluğu vardır da sanki isveçteyiz de isveçli dostumdan tavsiye alıyor gibi hissediyorum ben de benzer ifadeleri duyduğumda.

• ⭐⭐

@efe-kansaslıoğlu vallahi bende anlamıyorum üstadım. İyi ki gelmişim diyorum bazen. Düşünüyorum hiçte zorluk çekmedim ilk işim çevreyi çözmekle başladı sonra ne nereden alınır nasıl alınır bunları öğrendim sonra. Ölçü birimlerini vs bunları öğrendim e şimdide evlilik nasip olursa akabinde. Diğer evrak işlerini çözeceğim. Allah’a şükür bir tek zorluğu Özlem çekmek olacak olsun o kadarda

• ⭐⭐

Ben Lotteryye katildim diyince, ya olmaz dolandiriyorlar, inanma , gidemezsin, yapamazsin diye laf söyleyenler bir gün siz gidince etrafinizda kuyruk olacaklar, pek kaale almayın o tarz insanları aynen deyin geçin şahsen ben öyle yapıyorum 😊

• @ayvalik10 mesela kazandık ilk yapmamız gereken da 260 formunu doldururken çocuklarin pasaport numarası olması gerekiyormu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |