Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Ben kendi kendime hayaller kuruyordum ilk yıl başvuru yapmadan takip ettim hatta eşimden dolayı biz gidemeyiz diyordum tek çocuk ailesi aşırı düşkün 40 yaşında adam ama biz şehir dışına çıkınca bile söylemiyoruz evham yapıp sık sık arıyorlar ben gitmez diye düşünüyordum çok iyi manipülasyon yaparım sonra ben başladım şikayet ettiği ülke durumları haklar fiyatlar yaşantımız her durumu Amerika da böyle biliyor musun demeye sonra videolardan izletmeye başladım ben uzun uzun izlerim detay çok severim ona net videolar izlettim can evinden vurdum araba fiyatları, market fiyatları erişebilir spor dalları yapı market sevdamız var birde hep onları gösterdim başladı biz de basvuralim ya demeye ilk yıl ben kendim hayaller kurarken dur çıksın da bakalım diyordu bu yıl seneye oradayız gibi net konuşuyor zamanla oturuyor yani ama bu ayarı öyle yapmak lazım ki çok yüklenip sen istedin demeyecek

• @Zelene ustama saygılar şelale. yolunuzu takip edicem 🙂 ama benimki inat ediyor attığım videoları asla izlemiyor. ben de dedim ki sen benim videoları izlemiyorsun bana attıklarını da ben izlemeyeceğim. eyvallahı da yok ya

• ⭐⭐⭐

@hascerob çocuğun yatağını büyütme konusu bizde de var 😅 bir de dolap içine bolca aynı tip kavanoz alıp düzenleme işi var ama dur Mayıs bir gelsin deyip almıyoruz ikisini de 😅😂😂

• Her gün foruma girip okuyorum yorumları yazıları. İnşallah tüm foruma çıkarda gideriz ben ve eşim ilk defa girdik çekilişe ayrı ayrı başvuru yaptik 5 yaşında kızımızın niyetine girdik çekilişe inşallah isteyen herkese çıkar 7 mayıs akşamını bekliyoruz sabırsızlıkla...

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hascerob çocuğun yatağını büyütme konusu bizde de var 😅 bir de dolap içine bolca aynı tip kavanoz alıp düzenleme işi var ama dur Mayıs bir gelsin deyip almıyoruz ikisini de 😅😂😂

Neleri erteliyorum saysam sayfalarca sürer.. yeter ki çıksın hiçbir şey umrumda değil🥺

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@december sosyal medya kullanıyorsa bazı kişilerin sayfalarını takip etsin tabiki de takip et butonuna onun yerine sen basacaksın 🙂 ozaman anlamadan videolar önüne düşecek

• ⭐⭐

@december çocuk var mı gelecekten falan gidin 😄

• @OrlandoGücü adam sloganların piri çıktı yahu 🙂 🙂
    bu son dediğin de harika. "Farkımız tarzımız, OrlandoGücü baştacımız"

• @mungoli hocam, evlisiniz, hele bir de 5 yaşında bir prenses var. alalım sizi bu tarafa.
    soru 1: hangi mevkide top oynuyorsunuz.
    soru 2: tesisat, montaj anlamında elinizden gelen bir ev işi şey var mı?
    soru 3: en önemlisi de bu. Orlandogücü'ne hem destek, tam destek desturumuz 🙂

• @Gökhan-AKGÜL-0 la gri pasaport başa bela. hem gri ne ki, hepimize bir süre sonra diplomatik pasaport verilir oradaki başarılarımızdan, etkimizden 🙂

• @SUAT-GUNAY hocam kalede oynuyorum Baştan sona tüm ev işlerini yapıyorum supervizorum yani:) ayriyeten eticaret ve Web tasarım alanında yöneticiyim aklımdaki eyalet florida ama tam mevki belli değil orlando tamda veya jackonville düşünüyoruz..

• @Rüştü-Gürbüz yeşilkart forum > tüm sosyal medya ve farklı İnternet siteleri, tüm boş vakitlerimizde bir gözümüz burada değişik bir bağımlılık 😇

• @Gökhan-AKGÜL-0 Bilgisayar başında çalıştığım için mesai saatinde de sürekli açık sayfa 🙂 Sosyal medyayı bu kadar aktif kullanmıyorum desem yeridir 🙂

• @Rüştü-Gürbüz benimde aynı işte ve evde bilgisayar açık olduğunda forumda açık

• @mungoli hoş geldin hoş geldin... takımın ve topluluğumuzun sosyal medya direktörlüğü sende bu durumda 🙂
    kalecilik de iyi iyi... Orlando diye netleştiriyorsunuz şu andan itibaren 🙂

• DV2019'dan beri başvuruyorum. Bu sene 5.senem oldu. Ve ilk defa foruma üye oldum. Çekya'da iş buldum ve uçak biletimi almak için Mayısı bekliyorum 🙂 Eğer greencard çıkarsa bütün anlaşmaları yakıcam. Ama bu sene içimde diğer senelerde olmayan bir his var. Birde öğrenip yıkıldığım başka bir gerçek var. Babama 2006 da green card çıkmış ve o zaman 3 yıldır Sağlık Müdürlüğünde memurluk yaptığı için Amerika'ya gitmemişler. Ama ben gideceğim 🙂 Herkese bol şans.

• ⭐⭐

Üzgünüm Orlando gücü benim Teksas a gitmem lazım ,😄

• ilginçtir bu "kesin bize de cıkacak" hissi bende de mevcut. eşimde biraz daha az, o çok fazla takılmıyor. bana ayak uydurmaya çalışıyor. yalnız bu "his" biraz "zehirli" bir his. içteniçe bilinçaltınız bu hissi gerçekten olacakmış gibiye odaklayıp, beyninize "kesin be oğlum hiç korkma çıkacak" hükmünü dikte edip, nakıs gibi işliyor. bu hissin sizi zehirlemesine izin vermeyin. 8 mayıs 2022 günü "has not been" ibaresini gördüğünüzde yıkım ve hayal kırıklığı dozajı daha büyük olur.

"sonuçta bu bir çekiliş. çıkarsa çıkar. çıkmazsa da yapacak birşey yok. hayat devam ediyor."
    "kesin be oğlum hiç korkma çıkacak"

düşüncelerini beyninizin er meydanına salın birbirlerini yesinler 🙂
    aman fazla şeyapmayın.

• ⭐⭐⭐

@Muammer-Aytekin, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

DV2019'dan beri başvuruyorum. Bu sene 5.senem oldu. Ve ilk defa foruma üye oldum. Çekya'da iş buldum ve uçak biletimi almak için Mayısı bekliyorum 🙂 Eğer greencard çıkarsa bütün anlaşmaları yakıcam. Ama bu sene içimde diğer senelerde olmayan bir his var. Birde öğrenip yıkıldığım başka bir gerçek var. Babama 2006 da green card çıkmış ve o zaman 3 yıldır Sağlık Müdürlüğünde memurluk yaptığı için Amerika'ya gitmemişler. Ama ben gideceğim 🙂 Herkese bol şans.

Bence şimdiden git Çekya'ya. Çok çok çoook daha rahat bir başlangıç için döviz birikimi yaparsın.

• Mayıs yaklaştıkça hayaller çoğalıyor. Çokta umutlanmamak lazım galiba. Aşşağı yukarı 15 k dolar ile gidicem ama nasıl olucak bilmiyorum. Eşim bu konuya çok soğuk bakarken, şimdi çıksında gidelim diyor. İşin garip tarafı yavrum ne işiniz var o kadar uzakta diyen ne kadar aile büyüğü varsa.... Gidin kurtarın kendinizi diyor.

Benzer Başlıklar

• 7674
  • 22394
  • 12264
  • 29818
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |