Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gunaydin hepimize,
    İstanbul gune kar yagisi ile basladi…
    Bol bereketli yagis alan bir sene,GC cekiliside burada hergun foruma ugrayip okuyan yazan like birakan kisiler basta gelmek uzere forum adina bol kazancli bir ceklilis olarak sonuclanir insAllah 😊

• @Rüştü-Gürbüz ben çekilişe katılmadığım halde her gün gelip yazılanları takip ediyorum. katılanlar nasıl unutsun 🙂 hepiniz kadar heyecanla bekliyorum 8 mayısı. kazananların sevincine ortak olacağım, onlar kadar sevineceğim.

• @december özel değilse çekilişe neden katılmadınız acaba?

• @birisi özel değil; eşim gurbet sevmiyor

• anladım, her şey gönlünce olsun

• @december katılamadığınıza üzüldüm. Heyecan ile beklemek ayrı mutluluk, çıkmama olasılığını bilerek 🙂 Umarım heyecanımızın sonucunu olumlu haberler alarak tamamlarız.

• @birisi ben uçan balon eşimse bir taş 🙂 tamamlıyor gibiyiz birbirimizi.
    @Rüştü-Gürbüz evet ben de üzüldüm, önce nasıl ikna ederim diye uğraştım, baktım uğraştıkça adamı yurtdışından daha çok soğuttum. artık kabullendim. şimdi biliyorum o ikna olsa bile yapamaz başka yerlerde. birinin fedakarlık yapması lazım dimi..

• ⭐⭐

@december, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@birisi özel değil; eşim gurbet sevmiyor

sen katılsaydın, biz hanımını ikna ederdik 🇺🇸

• @gariban hanımlar kolay ikna oluyor. beyler zor :))

• @gariban december, hanım sanırım, hanım ikna olmuş durumda zaten 🙂

• @gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Gunaydin hepimize,
    İstanbul gune kar yagisi ile basladi…
    Bol bereketli yagis alan bir sene,GC cekiliside burada hergun foruma ugrayip okuyan yazan like birakan kisiler basta gelmek uzere forum adina bol kazancli bir ceklilis olarak sonuclanir insAllah 😊

Her like bir inşallaahh olsun ☺

• @december haklısınız. Nişanlım ile başvuru yaptık gel gelelim nişanlım öyle isteksiz ki konuyu açtığımda kapatıyor geçiştiriyordu. En son net bu şekilde düşüncelerini anlayamadığımı vs bahsettim. Bana neden hayal kurarak şimdi ki zamanımızı geçiriyoruz, açıklansın çıkarsa ona göre planlarız dedi ve konuyu kapattı 🙂 Üstelemek ile olmuyormuş, şimdiler de bir konu hakkında konuşurken hani gidiyorduk diye laf çarpıtıyor dalga geçiyor. Sizler de başvuruda bulunup ona göre bir yol çizseniz olurdu sanki 🙂 Tabi belki bu yıl olmayıp, sonraki başvuru da talih size gülebilir bilinmezlikler ile dolu 😇

• @Rüştü-Gürbüz haklısınız. bu yıl başvurayım çıkmazsa avuturum kendimi zaten çıkmıyor diye, durum stabil, ya çıkarsa.. ihtimali bile korkutuyor, hep diyorum ki kendime çıkıp da gidememek daha çok üzecek galiba. yıllarca söylerim artık çıktı da gidemedik diye. belki denerim. ekimde bir daha düşünücem konuyu

• ben başvurmadım ama etrafımda 4 kişinin katılmasına vesile oldum.

• @Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@december haklısınız. Nişanlım ile başvuru yaptık gel gelelim nişanlım öyle isteksiz ki konuyu açtığımda kapatıyor geçiştiriyordu. En son net bu şekilde düşüncelerini anlayamadığımı vs bahsettim. Bana neden hayal kurarak şimdi ki zamanımızı geçiriyoruz, açıklansın çıkarsa ona göre planlarız dedi ve konuyu kapattı 🙂 Üstelemek ile olmuyormuş, şimdiler de bir konu hakkında konuşurken hani gidiyorduk diye laf çarpıtıyor dalga geçiyor. Sizler de başvuruda bulunup ona göre bir yol çizseniz olurdu sanki 🙂 Tabi belki bu yıl olmayıp, sonraki başvuru da talih size gülebilir bilinmezlikler ile dolu 😇

Aslında nişanlınız çok haklı.. yani hayal kurmak güzel tabi ama ben kendi adıma söyleyeyim hayatımızı da etkiliyor artık. Örneğin; Evde değiştirilmesi gereken eşyalar var değiştirmiyoruz, çocuğun yatağını büyütmek lazım nasılsa gitcez gerek yok diyoruz, telefon değiştirmem lazım aman boşver amerikaya gidince alırım ne böbrek parası vericem şimdi diyorum.. greencard rica etsem bana çıkar mısın artık! ☺️ Şaka bir yana başvurup unutmak en güzeli ama unutulmuyor işte 🤦🏻♀

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Geçmiş senelere göre bu sene ABD ile alakalı videolar hiç sarmadı beni. Aynı şeyler sürekli tekrarlandığı için midir yoksa ABD'ye gitmeden orada yaşamaya alıştık da şaşırmıyoruz mu? 😕

İzleye izleye ve forum sayesinde o kadar olmuşuz ki verdikleri doğru yanlış cevaplar sıkıcı geliyor artık.Yazın work and travel ile gidip orada kalan bir arkadaş geldi ona sorulan sorulara ben cevap veriyorum kanun usul eyaletler o da abla sen tamamsin sanki bir Amerikalı ile konuşuyorum dedi dedim ahh be güzelim az dirsek çürütmedik forumda ama öyle bir lebiderya ki oku oku bitmiyor

😂😂

@adgercu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE Artık heryerine o kadar aşına oldumki, gidersem birgün ilk kez gitmişim gibi hissetmem sanırım 🙂

Gittiğin yerde arkadaşın varsa, gittiğin gün "hadi gel seni gezdireyim" diyebilirsin sanki 😁

• @december bende durum tersi🙃,basvurdum ama esim hayatta gelmem diyor .. tabi daha ortada kazanilmis birseyin olmadiginida anlatirken bir yandan da neleri sosyal ekonomik olarak degisebilcegini anlatiyorum fakat hala hic ikna olmus durumda degil.eger insAllah kazanirsam ogun neler gosterir bilemem ama en azindan gel antalya yerine oraya tatil modunda gidip diyip onunda kendi hakki yanmamasi adina girisini saglicam,sonrasini o gunler gerceklesirse dusunup planlarim artik 😊

• @gokhanbagatur gitmeyi halledersiniz de o kadar masrafı yaptıracak mı size? artık bir ailenin gidişi o kadar pahalı oldu ki, yaklaşık bir ev parası vereceksiniz.

• @december benim bu durum gerceklesmesi halinde ayirdigim bir butcem hep hali hazirda bekliyor.
    Ben sureci soyle yorumluyorum birazda ister istemez duygusal kaygilar yuzunden kopmak istemiyor,yaklasik 1,5 sene once annesini kaybetti ve yeni yeni toparlanma surecinin icinde.
    Olasi bir kazanim halinde gidebilmek ortalama zaten 1,5 sene umarim hersey zaman icerisinde cok daha olumlu pozitif olur🤲

• @gokhanbagatur inşallah herşey gönlünüze göre olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |