Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @frukogazoz, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Randevular erken tarihlere çekilmeye başlandığından bu yana takip ediyorum fakat 2.kez otomatik olarak geriye çekildiğine şahit olmadım.
    Kendiniz sistemnden tarih kovalayacaksınız bol şanslar 😊

Yakında direkt olarak 2022 yılından randevu vermeye başlayacaklar öyle hissediyorum çünkü şuan 2023 Kasım tarihleri açık sistemde, 2023 Ekim randevularını 2022 eylüle çektiler ilerleyen günlerde Kasım ayındakileri 2022 ekime çekerler ve sistem 2022 kasımdan itibaren randevu vermeye devam eder 😊

Aaaaaa tamda hislerim doğru çıkmış acaba tesadüfmü 😅🤭🤔😌

2022 Kasım Aralık randevuları açılmış hatta 2023ün çoğu ayı açık 😌

Sözüm ona bu iletime 👎🏻 yapıp , beğenmeyen değerli takipçimiz eğer takip ediyorsan bu iletimi sisteme gir ve randevunu al haydii 😅🤭

Artık asla randevunuzun erkene çekilmesini beklemeyin değerli dostlar sadece randevusunu iptal edenlerin yerine sistemden boş zaman kovalayıp bulabilirsiniz bol şans 😌

• @frukogazoz Bugün olduğu gibi 2022 mayıs haziran toplu açılma ihtimali yok mu sizce?

• @ea83, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@frukogazoz Bugün olduğu gibi 2022 mayıs haziran toplu açılma ihtimali yok mu sizce?

2 yıllık yığılma var arkadaşlar, artık çok zor ikinci defa öne çekmeleri

• Benimde fikrim bir daha erkene alinmayacak randevular.

7 Haziran 2022 Taliplisiyim.

• ⭐⭐⭐

@batuhancirak ilk randevunuz ne zamandı

• @ea83 çok zor hatta imkansız çünkü bahsettiğiniz 2022 Mayıs Haziran ayları 2023 yılından öne çekilenler ile dolu. Öne çekilme olayı tamamiyle kapanmıştır. Sadece bizler randevu ekranını takip edip anlık boşluklar yakalamamız gerek 😊

• @ahsenaydgdu Ağustos 2023 den alındı

• Selamlar çok önemli bir sorum var. Annem b1 vizesiyle 30 eylulde yanımıza geldi. Dönüş biletini 6 ay hesaplayarak 30 marta aldım. Ancak gün olarak sayınca 182 gün oluyor. Çıkışta sorun olur mu sizce, giriş yasağı yer mi?

Edit: pasaportuna baktım da vize damgasına until 29 Mart 2022 yazmışlar. 14 saat geçmiş olacağız 😞

• @damladav bilet tarihinizi umarım öne çekebilirsiniz bunu sorun yaparlarmı kimse bilemez ama hiç riske atmayın derim ben

• @damladav, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Selamlar çok önemli bir sorum var. Annem b1 vizesiyle 30 eylulde yanımıza geldi. Dönüş biletini 6 ay hesaplayarak 30 marta aldım. Ancak gün olarak sayınca 182 gün oluyor. Çıkışta sorun olur mu sizce, giriş yasağı yer mi?

Edit: pasaportuna baktım da vize damgasına until 29 Mart 2022 yazmışlar. 14 saat geçmiş olacağız 😞

durumu anlatıp 15 saat önce çıkış işleminizi yapsanız abd den? gümrüklü sahada vakit geçiremez mi?

• Herkese merhaba, benim turist vizem var ve gezmek in gideceğim. Kardeşim de benimle gelmek istedi. 15 yaşında. Onun için de başvuru yapacağım. Sorum şu ki, babam yeşil pasaportlu bir doktor, 2 yıl kadar abd de çalışıp dönmüş zamanında. Yıllarca da aralıklı olarak birkaç kez gitmiş ama şuan abd vizesi yok, yenilemek ya da tekrar almak için ihtiyaç duymamış. Ben kardeşimi görüşmeye tek başına göndersem red yeme olasığılı ne olur acaba? Yoksa babamı ikna edip birlikte almaya zorlayacağım. Kardeşim de haliyle yeşil pasaportlu bu arada. Şimdiden teşekkür ederim

• herkes gezmekten bahsediyor,biraz evvel soyle bir nisan ayinda hawaii ye gitmeyi dusundum ve bilet aradim gidis donus en ucuz bilet kisi basi 1250 australya dolari,turkiyeden amerikaya gidecek ucaklarinda biletleri bir hayli pahalidir hele bu gunlerde benzin fiatlari tavan yapti.

• Merhaba bir sorum var.

Vize onaylandiktan ve pasaportu aldiktan sonra direk ABD ye giriş yapabilir miyim?

Ds 160 ve mülakatda 1 ay kalacağımı söyledim,yazdım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@batuhancirak vize basılı pasaportunuz elinize ulaştığında abd'ye seyahat edebilirsiniz evet.
    ama giriş yapıp yapamayacağınız tamamen sınır güvenlik görevlililerinin (CPB) takdirine bağlıdır bunu unutmayın.

• ⭐⭐

@gucarslan ilk girişte hiç sorun yaşayanı geri gönderileni duydunuz mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@LordBolton en güncel olanı, DV2021'den DV vizesi almış ve ilk girişini yapmak isteyen bir arkadaşımız deport edilerek + 5 yıl abd giriş yasağı verilerek ilk uçakla geri gönderildi.
    (sebebini bilmiyoruz elbette)

kısaca, bu her vize türü için mümkün olan bir durum.
    her vizede olduğu gibi, almış olduğunuz vize size ülkeye giriş garantisi vermez.
    bu tamamen giriş işlemini yapacak görevlinin kararıdır.

• @gucarslan Guvenlikte problem yasayacagimi dusunmuyorum.

17 yaşındayım ve tanıdığımızın yanında kalacağım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@batuhancirak şimdiden iyi yolculuklar.

• ⭐⭐

@gucarslan detayları bilmediğim için tahmine dayalı yazmak zorundayım, arkadaşınız 6 ay gerekli minimum süreyi geçirmiş olabilir yada dediğinizden şu çıkıyor ilk giriş için gelmiş sı nır görevlisi amacının göçmenlik olmadığını düşünmüş olabilir ama göçmen vizelerin iptal etme yetkileri yok aslında eğer arkadaşınız önüne koyulan bir kağıda imza attı ise hakkından feragat etmiş oluyor ve amacının göçmenlik olmadığını düşündüğü için yalan söylerek vize aldığını düşünmüş olabilir o yüzden 5 yıl giriş yasağı koyulmuştur arkadaşınız haklarını bilseydi bu konunun mahkemede çözüme kavuşmasını istiyorum diyerek girişini yapabilirdi en azından ve hangi havalimanindan giriş yapmaya çalıştığı da çok önemli ırkçılığın yoğun olduğu bir bölgeden ise elbette girerken sorunlar çıkabilir genellikle göçmen vizelerinde insanlar haklarını bilmedikleri için sınır dışı edilir kandırılır ve neden sınır dışı edildiklerini de elbette anlamazlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@LordBolton vize bitiş tarihine 3 ay vardı kendisinin.
    zaten böyle bir durumda türkiye'den uçağa binmesine izin verilmez kişinin, vize süresi dolduğu için. türkiye'den çıkış yapamazdı kısaca..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |