Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Corleone93 sokak röportajında bir kişi vardı daha önce paylaşmıştım orada ki kişi şunu söylemişti biz artık beslenmiyoruz sadece doymaya çalışıyoruz

• @Hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selam Amerika'dakiler nasılsınız bakalım nasıl gidiyor 🙂

Burada işler acayip sıkıntıya girdi. Dün akşamki zam haberleri sonrasında, işten gerçekten nasıl çıktığımı hatırlamıyorum. İnsan içinde olmasam sinirimden ağlayacaktım masamda. İnanılmaz canımız sıkkın öyle böyle değil. O kadar yürekten dua ettim ki dün akşam DV için bilemiyorum yani artık hayırlısı.

Çok dertleşesim var birileriyle. Çok. ABD'de yaşayıp böyle zamanı olup, '' gel be bi laflayalım, bi dertleşelim seninle '' diyen birisi varsa dm'ye beklerim 🙂
    Sohbet muhabbet iyidir yahu çekinmeyin. Umudumuz kalmadı bizim, hala umudu olan birilerini dinlemek ve '' imrenmek '' istiyorum.

Herkese selamlar,

Aslında bunu bende düşünüyorum. Saçma sapan tofaşcı hondacı gruplar bile buluşup etkinlik yapıyor. Bizim forumda böyle bir ufak da olsa etkinlik olsa güzel olabilir 🙂

• @ayvalik10 Evet aynen öyle. Ben artık birikim, yatırım yapmayı unuttum. Sadece sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Market markalarını bıraktım, elimden geldiğince düzgün markalardan tüketmeye çalışıyorum. Sebzemi etimi balığımı yemeye çalışıyorum. Yapacak bir şey yok artık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Corleone93 korona öncesi illerde toplanma olayları oldu ki kim diyor ki olmadı diye.

• @ayvalik10 doğrudur ben yaklaşık 8-9 aydır üyeyim o yüzden dedim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@celica 2. iş olarak delivery yaparsın illa da kapalı bina olmasına gerek yok. gün de 8 saat çalıştın. Haftanın 5 günü toplamda 40 saat doluyor. Tamam diğer saatler de delivery yaparsın paran da artar yaşam kaliten de artar. Sadece delivery işsizler yada öğrenciler yapmıyor ki meslek sahibi olan kişiler de yapıyor. Lyft ceo kendi açıklaması var. Ben bile lyft çıkıyorum para için değil sadece ben bu şirkete ait olan şoförler hangi sorunlarla karşılaşıp ona göre önlemler almak için diyor.

Şu video bile çok ilginç bir para kazanma yöntemi. Amerika'da gerçekten çalışınca uğraşınca para kazanılıyor.

• Herkese selamlar
    Orlando severlerin sohbetlerini okumak çok zevkli dün YouTube da dolaşırken Okan Serbes in yeni videosuna denk geldim. Sizlere fikir olması için paylaşmak istedim.
    İnşallah gönülden isteyen herkese çıkar

• @Corleone93, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüzgar Sadece hukuk ve gelecek kaygısı olmaması bile tercih sebebim 🙂 peyniri zeytini geçeli çok oldu.

Syn @Corleone93
    Sayamadıklarım derken bundan da bahsediyordum. Bence gene yanlışınız var söyledikleriniz geçeli 20 yıl oluyor yeni fark ettiyseniz vay halinize.☺

• Grafiğe bakılırsa bu sene başvurular geçen seneye göre yakın olacak. Son güne bırakan sayısıda fazla gibi benim tahminim bu seneki başvuru sayısı 130-140bin kişi arası. Tabi pasaport fiyatları sebebiyle pasaportu olmayıp başvuramayan sayısıda fazladır gibi. Screenshot_4.png

• @Rüzgar Yeni fark etmedik ama eskiden bir şekilde yaşanılıyordu. Şimdi her şeyin iyice zorlaştığı bir dönemden geçiyoruz. Bazen nefes bile alamadığımı hissediyorum (psikolojik olarak) 🙂

• @Corleone93 oyleyse organize olalim yada adminlerimiz yakin tarihde bir organizasyon yapsin .. hem kafamiz dagilir hem insanlarin birbirleri hakkindaki dusunceleri oturmus olur hemde hepimize iyi gelir dusuncesindeyim.
    Kisacasi ben varim 😉✋🏽

• @Ckfamily ilk defa cizgisi disina cikmis bende dun denk geldim,bencede hep dolu tarafindan bahsetmek artik baymisti birazda olsun bos taraflarinida gostermek gerekli dusuncesindeyim.

• @gokhanbagatur Evet iyi olur katılıyorum. Organizasyon olursa ben de varim 🙂 İstanbul'dan olan arkadaşlardan isteyen olursa ufak bir buluşma yapılabilir.

• @Corleone93 sende gecen seneki beni gordum 🙂 bende gecen sene bu zamanlar hep forumu takip ediyordum lakin basvuruya ozel sebeplerden katilamamistim.
    Umarim bende sende tabiri caizse isteyen hayatinda artik bir noktadan sonra biseyleri degistirebilecegi inanan hepimize nasip olur🤲

• @gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Corleone93 sende gecen seneki beni gordum 🙂 bende gecen sene bu zamanlar hep forumu takip ediyordum lakin basvuruya ozel sebeplerden katilamamistim.
    Umarim bende sende tabiri caizse isteyen hayatinda artik bir noktadan sonra biseyleri degistirebilecegi inanan hepimize nasip olur🤲

Daha önce bahsetmiştim DV2019'da düşünmüş ama başvurmamıştım. Ben de 4 yıl sonra başvurmuş oldum. Demek ki bu şekilde hayırlıymış hepimiz için 🙂 umarım hepimize nasip olur 🙏

• @Corleone93 bu arkadas cok efendi duzgun ve enerji dolu,simdilerde uberede basladi.. bu arada oradan su zamana kadar 3 arac aldi ve satti,nakiti olan icin yapilasi keyifli ve kârli bir is(ticaret) kolu.

• Ufak bir hatırlatma yapmak isterim ilk başvuruda çıkmayınca çok ciddi bir yıkım olmuştu benim için benimle o dönem başvurup gidenler vatandaşlığa bile geçmeye başladı 🙂
    İnsan istiyor ki bizim forumda başvuran herkese çıksın ama forumda başvuran o kadar az insana çıkıyor ki yıkım oluyorsunuz bir çok kişi sonradan foruma üye oluyor çıktı diyor. Anılar paylaşılıyor deneyimler paylaşılıyor insan en azından forumda tanıdıklarımdan birine çıksın sevineyim diye araştırıyor oda yok 🙂
    Kıssadan hisse umut bağlamayın ne olur sonrası hezimet oluyor kendimden biliyorum 🙂

• ⭐⭐

@Rüzgar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ufak bir hatırlatma yapmak isterim ilk başvuruda çıkmayınca çok ciddi bir yıkım olmuştu benim için benimle o dönem başvurup gidenler vatandaşlığa bile geçmeye başladı 🙂
    İnsan istiyor ki bizim forumda başvuran herkese çıksın ama forumda başvuran o kadar az insana çıkıyor ki yıkım oluyorsunuz bir çok kişi sonradan foruma üye oluyor çıktı diyor. Anılar paylaşılıyor deneyimler paylaşılıyor insan en azından forumda tanıdıklarımdan birine çıksın sevineyim diye araştırıyor oda yok 🙂
    Kıssadan hisse umut bağlamayın ne olur sonrası hezimet oluyor kendimden biliyorum 🙂

ben akıllanmıyorum her sene bu zamanlar evdeki eşyaları azaltma yoluna gidiyorum bugün de mikrodalgayı sattık, ne de olsa gideceğim evi dağıtmaya ufaktan başlayalım diyorum. Üzüntü illa ki oldu her "has not been selected" yazısını gördüğümde ama vazgeçmek yok illa ki günün birinde çıkacak

• Sayılı gün gerçekten hızlı geçiyor sonrasında mülakat tarihini bekleyeceğim günlerin hızlıca gelmesi dileği ile 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |