Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @CEKU, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Beyler iyi niyetlerimiz dusuncelerimiz ve enerjimiz super hepsine ok 🙂 disardan biri yanlis basliga girdigini dusunup dv23 kazananlari burda 24 nerede derse sasirmam😅

Sen daha kazanamadınmı? Burda bi program vardı simülasyon yapan. Ben orda 2052 de kazandım gc yi 😂

dvtry.com daha once ben paylasmistim 🖐

Dv2023 için cikti bana hayırlısı 😂

• Bir Amerikalı beni ise almak istiyor TR'den
    J1 vizeleri hakkında iyi bilgiye sahipseniz ve tavsiye verebileceksiniz ya da en kötü bı bakıp çıkayım aklıma gelen olursa söylerim derseniz konu linkim. Teşekkürler. Aciliyeti yüksek lütfen silinmesin.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/5172/j1-staj-i̇se-alınmak-hk

• @CEKU, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Beyler iyi niyetlerimiz dusuncelerimiz ve enerjimiz super hepsine ok 🙂 disardan biri yanlis basliga girdigini dusunup dv23 kazananlari burda 24 nerede derse sasirmam😅

Sen daha kazanamadınmı? Burda bi program vardı simülasyon yapan. Ben orda 2052 de kazandım gc yi 😂

dvtry.com daha once ben paylasmistim 🖐

Uygulamayı denedim tekte geldi bı de 500'mu ne case number inşallah 2 ay sonra da nasip olur

• bu cekilis simulatorunun ne kadar guvenilir oldugu konusunda bir bilgim yok. daha once okudugum konulardan birinde paylasilmis oradan gormustum. benim bu sayfada paylasma sebebim eglenceli olmasinin yani sira ayagimin yerden kesilmesini onlemesi. bazen tek seferde cikiyor bazen 100 yil denesem de cikmiyor. hayal ve umut etmekten vazgecmeden
    ve gercek hayattan kopmadan denemeye devam

• çekiliş simulatörü yapmanıza gerek yok ne zaman kazanacağımız konunun en üstünde yazıyor

• ⭐⭐

Günaydın forum ailem,

Bugün günlerden Washington. 🍏

Amerika'daki en çok elma üretiminin yapıldığı eyalet olan Washington aynı zamanda Bill Gates'in de yaşadığı yer olarak biliniyor.

Seattle, Tacoma, Vancouver ünlü şehirlerinden.

Washington'da gelir vergisi alınmıyor. 🙂

a1b4ed9c674fcacb1bff98eb32be74a7.jpg

• ⭐⭐

Amerikan hayallere bir yenisini ekledim gidince bol bol pasta yapacağım
    Sık sık yaptığım kakaolu kekin gece maliyetini hesapladım 55 tuttu içine koyduğum bir bardak yağ 17 TL şaka gibi ya
    Türkiye de ki kek maceramin sonuna geldik oğlumla yapacağımız yeni ucuz etkinlikler bulacağız artık, sıpa canı sıkıldıkça kek yapalım diyordu

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Günaydın forum ailem,

Bugün günlerden Washington. 🍏

Amerika'daki en çok elma üretiminin yapıldığı eyalet olan Washington aynı zamanda Bill Gates'in de yaşadığı yer olarak biliniyor.

Seattle, Tacoma, Vancouver ünlü şehirlerinden.

Washington'da gelir vergisi alınmıyor. 🙂

a1b4ed9c674fcacb1bff98eb32be74a7.jpg

🙏

• @Zelene, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Amerikan hayallere bir yenisini ekledim gidince bol bol pasta yapacağım
    Sık sık yaptığım kakaolu kekin gece maliyetini hesapladım 55 tuttu içine koyduğum bir bardak yağ 17 TL şaka gibi ya
    Türkiye de ki kek maceramin sonuna geldik oğlumla yapacağımız yeni ucuz etkinlikler bulacağız artık, sıpa canı sıkıldıkça kek yapalım diyordu

Benim de figür almak,Amerika'da 20 para birim olan şey buraya geldiğinde 500 oluyor her ay 10 tane alırım gidersem

• ⭐⭐

@Zelene bizde pizza hesabı yapıyoruz astarı yüzünden pahalıya geliyor gidelim bol bol pasta börek yapalım

• Ülkemizin durumu içler acısı ne yazık ki...

• Neredeyse 2 yıldır beklediğim güzel haberler geçtiğimiz Şubat ayında aynı gün geldi. Hiç alakasız iki şeydi.
    Bakalım Mayıs'ta bir üçüncüsü neden olmasın...

• O değilde dolar 14,20 oldu. Kazansak biz gitmeye 20 olur. Nasıl olacak bu işler 2 çocukla? Gider gitmez iş bulurmuyuz acaba

• @OrlandoGücü Gündelik iş bulma açısından çok sorun değil ancak burada belirli bir kariyeri bırakan kişiler orada kaldıkları yerden devam etmekte biraz zorlanıyor. Her şeyden önce direkt orada yaşıyor olmak büyük avantaj beyaz yaka kadrolara geçmek için. Kurun bu hali ilk taşınma, yerleşme, ilk birkaç ay giderleri açısından geçiş maliyetini yükseltecek şüphesiz. 2023 kazananları varsa birikimlerini bu süre içerisinde değeri erimeyecek enstrumanlar bulmalılar, fon, vb.

• @OrlandoGücü doları 14,20 de tutabilmek için son 2 hafta icinde 3 milyar dolara yakın para sattılar merkez bankası ve devlet bankaları rezervlerinden. Yatırım tavsiyesi değildir tabiki ama tahmin edersiniz ki doların bu seviyelerde durmayacağı aşikar. Paranızı saklarken en azından değerini kaybetmeyecek şekilde değerlendirin derim.

• ⭐⭐

@fishmasteranil bilgi icin tesekkurler. (off be daha ise girip para birikterecez de ohoo 1.000.000TL gostermek zorunda birakacaklar bizi en sonunda ya ne olacak artik duzelsin ekonomi amin...)

• Yola başlarken lazım olan para 40 bin falandı şimdi para biriktirmeme rağmen yine lazım olan para artıyor :))))

• Son 4 5 günde forumdan baya bı kişi mulakata girmis gecenlere hayırlı olsun,Ali hocamla konuştuğumda eğer kazanırsam benim sürecimin çok zorlu olacağından bahsetti, kazanırsam en erken 25 Haziran 2023 gibi mülakata girebiliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cycraft ne alaka neden çok zor olsun özel sebebin nedir

• @Cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Son 4 5 günde forumdan baya bı kişi mulakata girmis gecenlere hayırlı olsun,Ali hocamla konuştuğumda eğer kazanırsam benim sürecimin çok zorlu olacağından bahsetti, kazanırsam en erken 25 Haziran 2023 gibi mülakata girebiliyorum.

neden zor olsun ki ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |