Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

orlandonun neden bu kadar turist geliyor işte iki nedeni

• ⭐⭐

O değil de 6 ay önce ev fiyatlarına bakardım. O zaman 300bin dolara güzel evler vardı. Şimdi aynı semtte evlere bakıyorum. 400bin yada 500bin olmuş. Başka farkeden var mı? Dallastan bakıyordum ben.

• ⭐⭐

@uzaysan Aynı durum Florida içinde geçerli ben de sürekli Floridadan ev bakıyorum özellikle Orlandodan 300.000 $ olan evlerin fiyatı şu an 400 425.000 $ arası

• @uzaysan ay durum arac fiyatlarinda da mevcut ornek bundan 7-8 ay once bakmak icin filtrede max 6-7 bin$ bandinda araclar arattigimda cargurus.com da cesitlilik ve yuksek model cok daha fazla cikiyordu,simdilerde ise o eski cesitlilik yari yariya azalmis durumda.

• Arkadaşlar merhabalar! Benim sizlere 2 sorum olacaktı da, ben üniversite 3. sınıfım ve bu yıl başvurumu yaptım. Başvuruda en son edindiğiniz diploma ne dediği için 1 yıla mezun olup üni diplomamı alacak olsam da lise diploması dedim çünkü şuan elimde olan o yine de. Bu bir hata mı mesela? Üni mi deseydim nasıl olsa o zamana kazansam mezunum çünkü, ha bir de lise diploması ile başvuranlara onu işaretleyenlere pek de çıkmıyor sanki ya 😕 diğer sorum da şu, pasaportum başvuru yaptığım zaman valid geçerliydi ama sanırım bu martta ve ya nisanda geçerliliği bitiyor artık bundan dolayı yeşil alacağım bu yaz pasaportu. Başvurduğum an geçerli bi pasaport sonradan expire olsa sorun çıkarmaz değil mi?

• ⭐⭐

@gokhanbagatur Evet hocam durum bundan ibaret bir yıllık enflasyon getirdiği noktalar otomotiv sektöründe olsun emlak piyasasında olsun gıda sektöründe olsun gözle fark edilir farklar oluşturdu

• @suat-gunay, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hasan-gündüz daha ne istiyorsun, kokoreç yapar satarız.
    şaka bir yana ciddi bir turist hacmi var

Abi ingilizcem çok kötü, şimdi eğitim almam erkenmi olur sence

• @hdemircanusa gecenlerde ilkayzamanin videosuna denk geldim costco markette ta bir sene sonra yeniden bir video cekmis ayni temel urunler uzerinden,bircogunda fiyatlar sabit bir kisminda gecen seneye gore dusus cok ama cok az grupta ornek avakado,pepsi gibi bunlarda ise gecen seneye gore artis vardi.

• ⭐⭐

@gokhanbagatur evet hocam ilgili videoyu bende izledim , eşimin ablası newyorkta yaşıyor 20.yılı bu onunla sohbet ederken bir kaç fiyat farkını gösterdi FaceTime yaparken aşşağı yukarı aynıydı ama emlak piyasası geçmiş yıllara göre hızlı artış gösterdi , otomotiv sektörü için çok korkum yok bu sektörde olan birisi olarak söylüyorum Amerika da ikinci el araç uygun fiyata Her zaman olur enflasyon kaynaklı fiyatlar yükselsede Amerika’da kimse 7,500$ araca 1 yıl sonra 15.000$ vermez

• ⭐⭐

@celica nesi var adamların yahu? mahallenin gençleri işte 🙂
    ABD'nin her şehrinde bu tip hatta bundan daha tehlikeli yerler var. Kaldı ki tehlike tanımı da önemli. Gidip mahallelerine artizlik yaparsan kan alırlar, lüks araba ile geçersen 4 teker kalmaz ama efendi ol, canlarını ye, çaylarını iç 🙂

• ⭐⭐

@hasan-gündüz kardeş GC'yi boşver, unut, herhangi bir dil öğrenmek insanın kendine yapacağı en büyük yatırımlardan biridir. Çıksa da çıkmasa da başla elbette İngilizceye...

• ⭐⭐

@aurora-0 okul için "some university" işaretlemiydiniz ama hiçççç problem değil. aynı şekilde pasaport da, o an geçerli olanı girdiyseniz sıkıntı yok. ama kesinlikle o pasaportu kaybetmeyin. olur da çıkarsa o başvuru yaptığınız pasaportu ibraz etmek zorundasınız yenisi ile birlikte.
    sonuç olarak her iki sorunuz için cevap hayır, hiçbir sıkıntı, problem yok.

• @hdemircanusa arac konusunda bende hem fikirim sizinle .. emlak konusunuda arastirdim az cok tarihinde zaman zaman boyle durumlar gozlemlenmis.. sureklilik arz etmez die dusunuyorum belli bir sure sonra kirilir ve uretim arttikca emlak sektorunde fiyat bir noktaya cekilir.

@hasan-gündüz kardeş GC'yi boşver, unut, herhangi bir dil öğrenmek insanın kendine yapacağı en büyük yatırımlardan biridir. Çıksa da çıkmasa da başla elbette İngilizceye...

Abi mesleğim icabı sürekli kanunları takip ediyorum. Zaten covid çıkalı iş yoğunluğumda çok arttı. Kafam kaldırmıyor. Yinede uyacağım tavsiyene

• ⭐⭐

@gokhanbagatur Kesinlikle düzenli artışı Türkiye’deki gibi değerlendirmemek lazım orada bu artış düzenli bir şekilde ilerlemiyor

@omerozufacik lisansın elindeyse hoş geldin takıma, yazıyoruz seni de. orta sahaya. sol, sağ var mı tercihin? 🙂

hoşbuldum, solda olur sağda hiç fark etmez nerede ihtiyaç varsa🤣

• Herkese selam bir süredir giremedim forum bayağı canlanmış bir solukta 15 sayfa kadar okudum😃 Orlando İçin artı 1 bizi de yazın nasipse bizde oraya yerleşmeyi düşünüyoruz bizim de 3.5 yaşında bir kızımız var ☺

• ooo Oralando'ya hepimiz birleşip bir uçak mı kiralasak?

• @birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

ooo Oralando'ya hepimiz birleşip bir uçak mı kiralasak?

Güzel fikir ev kiralarken de muhtemelen mahalleyi kapatırız 😃

• Herkese mutlu haftasonları 🙂

Hayallerde yaşamayı geçip rüyada çekilişi kazanma noktasına gelmiş biri olarak merhaba :))) Türkiye'den 3. kişi olarak kazandım hem de. Değişik bir çekilişti ve bir odada katılımcılar izleyebiliyorduk. Anlamı güzeldir inşallah ve umarım tersi çıkmaz 😆 Devamı gelsin diye tekrar uyudum ama nafile 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

158

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |