DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Suat hocam malum ABD'de kasırga , tayfun vb afetler bol.

• Eşim Orlando ben Houston diyodum sayenizde bizde Orlando olcaz galiba okudukça yazılarınızı aklım çeliniyor😂 Bizimde kızımız 6 yaşında sizin çocuklardan biraz küçük ama okul bilgisi deneyimi alırız bizde sizden 🙈

• ⭐⭐

@birisi selamlar ben öncelikle mobese kamerasından canlı olarak eyalet farketmeksizin izliyorum , Zillow dan sürekli ev baktığım içinde google earth üzerinden sokakları geziyorum , 3.parti uygulamalar var ama güncel değil google gibi

• ⭐⭐

@karya48 Hocam hiç sıkıntı yok benim kızlar birisi 2 yaşında , diğeri 3 aylık daha 😊 Okula başlayana kadar kendimi toparlarım 😀

• Tunaydin,tum forum ailesi ve basta orlando gucu ekibine hayirli cumalar diliyorum. Hayallerimiz icin ettigimiz dualarin kabul olmasi dilegi ile 😊🤲

• ⭐⭐

@gokhanbagatur amin hocam Hayırlı cumalar dilerim

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

günaydın herkese sabah sabah gelen ruhsat ne çıkar diye 🙂

WhatsApp Image 2022-02-18 at 09.10.28.jpg

Toyota RAV4 ten klonlamışlar

• @suat-gunay, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Orlandogücü ses ver...

Ses 🖐
    Orlangücü SK Çok yaşa!

• @sifaci, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@corleone93 duyarsızlaşma denen şey insan çabuk alışıyor doğrusu. Bende eski heyecan kalmadı ama heyecanı canlı tutmak İçin haftalık sayaca girip bakıyorum çıkmazsa seneye yine aynı döngü ama o her sene bu sene çıkar mı durumu hiç bitmiyor bence insanoğlunda 😅

Zaman yaklaştıkça umarım bende eski heycanıma kavuşurum 😃 düşününce içim bir ürpermiyor değil.

• ⭐⭐

@birisi Orlando tam ortada, kasırganın etkisinin en az hissedildiği yerlerden, rahat ol 🙂

• ⭐⭐

@karya48 aile büyüyor, her yaştan çocuklarımız var. Houston da neymiş, Orlando'ya hoş gelirsiniz... Okul şu bu hiç dert değil, gerekli tüm bilgiler fazlasıyla var. Takımımız bile var 🙂

• @suat-gunay, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@karya48 aile büyüyor, her yaştan çocuklarımız var. Houston da neymiş, Orlando'ya hoş gelirsiniz... Okul şu bu hiç dert değil, gerekli tüm bilgiler fazlasıyla var. Takımımız bile var 🙂

Hocam sıcağı yapış yapış değil umarım. Siz bilirsiniz nem oranı nasıl? Evet şu an tek derdim bu! 😂😂😂 bir de evlerde halıfleks olmasın gerçekten kanım çekiliyor halıfleKs gördükce 🤦🏻♀🤣

• ⭐⭐

@hascerob hocam o halıfleks olayı benim de hoşuma gitmiyor. çoğu öyle ama olmayanı da var.
    nem olayı, alışıcaz yapacak bişi yok...

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY abi Orlandonun guvenli oldugundan gercekten emin misin. Bu videoyu gecen gormustum aklima getirdin...

• ⭐⭐⭐⭐

@celica Orlandoya arada gelip sataşayım ben 😃 yaşlılar emekliler memleketi ya orası boş ver 😃

• ⭐⭐

@rhonster 😃 dogrudur. ama videodaki gangster ozentileri cogunluktaysa ornek veriyorum kaldirima cikipta rahat rahat kosamazsin... Heralde bizim bagcilarin Amerika subesi orlando oluyor 😃

• Böyle tipler emini heryerde vardır. Tertemiz bir şehir olduğunu sanmıyorum 🙂

• ⭐⭐

@celica hocam şu görüntü her eyaletin her noktasında var , Bizim İstanbul’daki semtler gibi her semtin bir mahallesinde böyle kekolar oluyor Orlando da gangster gibi takılan çok yok , genel anlamda arkadaşın dediği gibi yaş ortalaması aslında istatistiklere göre genç nufüs görünsede (Üniversite kaynaklı ) aslında kafa dinlemelik tam yaşanacak yer , benim gibi Mersin sıcağından ve neminden zevk alan birisi için Orlando tam isabet

• ⭐⭐

@hdemircanusa dogrudur abi arastirmak gerek iste. bilgi icin sagolasin

• ⭐⭐

@celica rica ederim Amerika’da emlak piyasası bölgenin iyi ve kötü yerinin ayrımını bize gösteriyor aslında güneye doğru kiralar 1.100USD mesela ama diğer bölgeler 2000USD den başlıyor bölgelerin açık adresini alıp Google earth üzerinden bakarsanız potansiyelini belli ediyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

194

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.6k

| | | |