Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 çok teşekkürler bunu duymak çok mutlu etti inş gönlümüzce olur ds 260 ı sistem hata veriyor ve kaydederek gitmek lazımmış ondan dolayı ama inş yaparız hepbirlikte

• Yasaklı

@sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ping-pong Bizim sarı oğlanın karşıtları pasaport muhabbeti kalktı diye isyanlarda şimdi. Al bir de burdan yak...

😂 Boşver, izle. Az kaldı zaten. 2022 insanlara 2021 ve 2020 yi aratacak. Putin’ in olaylara yaklaşımı gelmekte olanı ilan eder gibi. 21.yy ın tek barışçıl başkanı etiketi yapışacak bizimkinin üstüne gibi geliyor bana. 😂

• Merhaba tüm forum üyeleri.
    Ailecek ilk kez başvuru yapıyoruz hem ben hemde eşim 5 yaşında bir kızımız var. Yeni bir hayat ve turkiyedeki yaşam zorluklarından dolayı green carda başvurduk. Merak ediyorum bu başvuruda kriterler çekiliş sıralamasını degistirirmi... Eşim Edebiyat öğretmeni be de Web işleri ile uğraşıyorum üzerimizde ev araba yazlik.... var ve bunlar çekilişe etki ederi mi ... başvuranlar kendi bilgilerini yazabilirim mi özellikle 2. 3. kez başvuran arkadaşları merak ediyorum..

• Atarsa 85 . Plakalara az kaldı 👻👻😁😂

• YENİ BİLGİLER

24 Ocak 2022 tarihinden itibaren #DV2022 talihlilerin sağlık mülakatı randevuları azami 48 saat öncesinden COVID-19 PCR testi yaptırmaları gerekiyor. (2 yaş ve üzeri çocuklar dahil)

Ve tabi 2 doz COVID aşısı olmak gerekiyor.

• Eskiden Green Card mülakatı öncesinde yapılması gereken PTT Kaydı'nda istediğiniz PTT şubesini seçebiliyordunuz. Artık ücretsiz olarak sadece İstanbul ve Ankara'dan 1 şube çıkıyor. Kaydınızı yaptıktan sonra isterseniz ekstra ücret ödeyerek kurye veya şube seçebiliyorsunuz #DV2022

MÜLAKAT.jpg

• @cycraft Belli bir zamandan sonra kazıkazan gibi bir şey oluyor bu ve başvuruya da çıkmamasına da alışıyorsun 🙂 Hoş umarım gönlünüzdeki olur da alışmak durumunda kalmazsınız 🙂 🙂

• @ayvalik10 Katılıyorum. Konsolosluk ya da göçmen dairesi resmi açıklama yayınlamadan ya da Eylüldeki yönetmelik belli olmadan söylenenler havada kalabilir. Bu arada pasaport zorunluluğunun kaldırılması vasıflı/vasıfsız kişi alımını dengelemek ile ilgili olamaz çünkü vasıfsız da olsanız vasıflı da olsanız GC çıktığı andan itibaren zaten pasaportunuz olmak zorunda aksi durumda Edirne'den dışarı çıkamazsınız. Hem ABD tabir-i caizse "ayak işleri" dediğimiz işler için dünyanın dört bir yanından kaçak insan çalışmasına zaten göz yumuyor. Bunun için gc başvurularında pasaport zorunluluğunun kaldırılmasına ihtiyaçları yok diye düşünüyorum.
    Ayrıca pasaport zorunluluğu sadece rastgele, eğlencesine başvuranların filtrelenmesini engelliyor. Bu son 2 yılda başvuran sayısının azalmasından da görebiliyoruz. Eğer bu zorunluluk kalkarsa zevkine başvurular görebiliriz.
    Bu nedenle de gerçekten gitme niyeti olan, planını programını yapmış, gerçekten ne istediğini bilerek başvuru yapmış kişilerin şansı azalacaktır.
    Hayırlısı bakalım. Göreceğiz..

• @mungoli Hayır hiçbir şey etki etmez. Cumhurbaşkanının oğlu da olsan, Allah'ın dağında çoban da olsan herkesin şansı birbirine eşit.

• ⭐⭐

@fatih-celep en az 750 1000 dolar arası

• ⭐⭐

pasaportu yalnızca çekiliş için almıştım hemde 10 yıllık. Yeşil pasaport için kadememi ilerletmiyorlardı bu sene ilerlettiler artık yeşili de alabiliyorum, boş yere bir yıl için o kadar para verdim çıksa da bari değse

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@seyfi-deveci günaydın seyfi burada insanlar kazanamayanlar olduğu için böyle paylaşımlar yaparsan nispet yapıyor hava mı atıyorsun şeklinde algılanır. Ondan dolayı burada değil 2022 başlıklı yerlerde paylaşırsan seviniriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@seyfi-deveci ds260 sistemi hata vermiyor sen hiçbir kimsenin nasıl doldurduğuna bakıpta yorum yapma ondan dolayı bekle önce kazanalım ondan sonra 2-3 gün sonra da açılıyor ozaman bakarız sisteme. başvuru zamanı sistem son gün kilitleniyor deniliyordu bu arızanın önüne geçtiler eskiden açıklandığı gün içinde hiç bakamazsın sistem çöküyordu ne oldu 1-2 saat sonra sistemden bakıyordun ondan dolayı sistemlerde her zaman iyileştirme yapıyorlar bu gibi olaylarla daha şimdiden kendini doldurma

• ⭐⭐

@ayvalik10 hocam arkadaşın bahsettiği hata şu sanırım Ds260 formunu sayfa sayfa doldururken herhangi bir sayfada çok beklediğiniz zaman site zaman aşımına uğruyor ve diğer sayfaya geçmeye çalıştığınızda geçmiyor hata veriyor , bu durumda her sayfadaki bilgileri kaydederek ilerlemek gerekiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hdemircanusa evet aynen doğruda şimdiden bunu kafaya takmanın mantığı yok ondan daha önemli olay var. 8 mayıs ekranımız ne olacak onu sonra düşünürüz demek istedim.

• Daha kazanmadan DS-260 formunu kafaya takmaya gerek yok :). İlk başvuru heralde, heyecan var tabi 🙂

• Herkese merhaba arkadaşlar. GC çıktıktan sonra Maine eyaletinde yaşamayı düşünen var mı?

• ⭐⭐

@ayvalik10 aynen öyle bende sizinle hem fikirim bu konuda , Umarım şu simülasyondan çıkarda hayallerimize kavuşuruz

• @blunk, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhaba arkadaşlar. GC çıktıktan sonra Maine eyaletinde yaşamayı düşünen var mı?

Kendi adıma, gideceğim son seçeneklerden biri olur heralde.

• @adgercu neden?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |