Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sadece 13 haftacık kaldı...

• ⭐⭐

@ali-ege-can-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Sadece 13 haftacık kaldı...

Yılbaşını daha dün gibi hatırlıyorum ama üstünden bir ay geçmiş. Bu da öyle geçecek. 4 ay diyoruz ama 4 hafta gibi olacağı kesin.

• @ali-ege-can-0 bu kadar az mı kalmış gerçekten 🙂 Aslında başvurmayacakken aniden kalkıp gidip fotoğraf çektirip başvurmuştum 😃

• Yine geldim umut fakirin ekmeği, macır macır yer (gerçi ekmek zamlarından sonra biraz zor yer):)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arif ekmeğe gelen zamdan önce çok daha büyükler var sırasını beklesin ekmek

• @cycraft Keşke dediğiniz gibi olsa. Fakat takip ettiğim kadarıyla, genelde başvurduğunu unutanlara, yada gitsemmi gitmesemmi diyenlere çıkıyor 🙂 Tabi algıda seçicilikte olabilir. Bu şekil de çıkanlar belki daha çok paylaşıyordur v.s. v.s.. Umarım bu kez böyle olmaz .
    Bende başvurduğumu unutabilseme, teorimi test etme fırsatı bulsam. 🙂

• Bizde o kadar odaklanmışız ki unutmak mümkün değil. Gün sayıyoruz. Tabi çıkması önemli değil önemli olan çıktıktan sonraki sıra numarası 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burtaç kazandığını öğrensen bile o kadar çok olumsuz kriterler var ki boşver sen sadece çıkmasını düşün diğer kriterleri sonra düşünürüz

• @ayvalik10 merakla bekliyoruz

• ⭐⭐

Çıksında gerisi hallolur

• @ayvalik10 Olumsuz kriter derken, sıra numarası mülakat tarihi gelmesi v.s. v.s. den mi bahsediyorsunuz ?
    Bu konularda gerçekten çok önemli. Özellikle pandemiden sonra kazananlarda kazandıklarına pişman olmuştur. Kazanıp gidememek çok daha yıpratıcı olurdu bana.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@adgercu evet ayrıca maddiyat kısmı da var

• @hdemircanusa Hallolmuyor maalesef 🙂 Negatif yorumlar yapmak istemiyorum ama kazandıktan sonraki süreç gerçekten çok yıpratıcı. Umarım gerçekten isteyen herkes gider, gerçekten gitmeye hazır olan herkese çıkar. Selamlar.

• ⭐⭐

@stiff Ben mülakat süreci hesapta para gösterme sağlık mülakatı gibi bir çok kişinin gözünde büyüyen durumlardan bahsetmiştim tabii ki Pandemi dolayısı ile yaşadığınız istisnai durum bahsettiğim konu değil sizin yaşadıklarınızı düşündüğümüz zaman tabii ki çok haklısınız umarım her şey gönlünüzce olur

• Merhaba, GC'a başvurmak istiyorum ama 2 yıl ileriden mi gidiyor. Şu an açılacak başvuru tarihi 2022 Ekim ayında mı? Başvuru başlığı DV2024 mü olacak?
    DV22 çizelgesinde 2020 yılı kasım ayında başvuru açılmış. Çizelgeden çıkarım yaparak bu sonuca vardım ancak emin olamadım. Başvuru açılana kadar gerekli araştırmalarımı vs. tamamlamayı planlıyorum..

• ⭐⭐

@pinar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba, GC'a başvurmak istiyorum ama 2 yıl ileriden mi gidiyor. Şu an açılacak başvuru tarihi 2022 Ekim ayında mı? Başvuru başlığı DV2024 mü olacak?
    DV22 çizelgesinde 2020 yılı kasım ayında başvuru açılmış. Çizelgeden çıkarım yaparak bu sonuca vardım ancak emin olamadım. Başvuru açılana kadar gerekli araştırmalarımı vs. tamamlamayı planlıyorum..

Şuan ki DV2023, 2021'in Ekim ayında başvurular açıldı, Kasım ayında da kapandı, Sonuçlar ise 2022 Mayıs ayında açıklanacak ve arada ortalama 8-10 aylık bir süre olacağı için ilk giriş muhtamelen 2023'te olacak.
    Yani her yıl başvuru oluyor başvurular yılın sonlarına doğru olduğu için insanların aklı karışabiliyor, Bir sonra ki başvuru DV2024 için bu yıl Ekim ayının ilk haftaları açılacaktır.

• @erkand bi sorum olsa profilinize baktim tabi yasinizla alakali fikrim yok ama baya aktif bir uyesiniz,sonrasinda imzaya baktim ilk basvuru diyor.
    Ozelikle mi basvurmadiniz yoksa kisisel tercihmi 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erkand 1 ekim 2022 - 30 eylül 2023 arasında mülakatlar olacak ondan sadece 2023 de değil 2022 yılında da girişler olacak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pinar @erkand dediği gibi ekim - kasım 2022 tarihleri arasında başvurular açılacak. Mayıs 2023 açıklanacak. Daha sonra 1 ekim 2023 - 30 eylül 2024 tarihleri arasında mülakatlar olacak geçenler sağlık raporu aldıktan 6 ay içindegiriş yapacağı için başvuru yılı 2022 ile son mülakat yılı 2024 olacağı için DV 2024 diyorlar.

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@erkand 1 ekim 2022 - 30 eylül 2023 arasında mülakatlar olacak ondan sadece 2023 de değil 2022 yılında da girişler olacak

Tabi 2022de de olacaktır ama sürecin yavasligindan dolayi 2023 dedim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

61

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |