Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yaman90 Şuan da Eylül 2023 tarihine randevu veriliyor. Bazıları kontrol ederek erken tarihe randevu tarihini değiştirmeyi başardı, bazıları ise sistem tarafından öne alıyor, hemen bir kaç mesaj üstteki arkadaşın yazdığı gibi Kasım Aralık 2022 tarihli randevular Mart 2022 tarihine alındı.

• Az önce görüşmeden çıktık, vizeyi aldık eşimle. Kaç yıllık bilemesek de, turist vizemizi almış olduk. 🥰

Gerekli, gereksiz tüm sorun ve sorularımıza itina ile cevap veren @crazycells ve @denizci10 teşekkürler 🙏🙏

• ⭐⭐⭐⭐

@allenwilliams çok sevindim. Ne demek yardımın lafı olmaz bu mecrada. Hayırlı olsun.... 10 yıllık veriyorlar merak etmeyin 👍😉

• @allenwilliams hayırlı olsun.

• Ben vize başvurusu yaptım ve 25 eylül 2023'e verdi randevumu siteyi sürekli kontrol ederek 1.5 ay öne çektim 10 ağustosa. Vizeyi daha da erkene çekebilmek için öneriniz var mı, bu yaz için amerikaya gitmeliyim. Mail yazsam yardım eder mi konsolosluk...

• @allenwilliams hayırlı olsun, şimdiden iyi yolculuklar...

• HAYIRLI OLSUN 🙂

• @allenwilliams merhaba, öncelikle hayırlı olsun. Bir konu var kafama takılan ds 160 ile ilgili, siz yakın tarihte vize almış olduğunuz için danışmak istedim, yardımcı olabilir misiniz? Müsaitseniz eğer sorumu sormak isterim.

• Bugun bende gorusmeye girdim ve aldim. Isteyen herkese nasip olur insallah. Pasaportlar kac gunde elimizde olur bir fikri olan var mi. Baska bir ulkeye iş seyahati yapmam gerekiyor planlayamiyorum.

• @sudo size neler sordular ? çok incelediler mi ? Benim de Şubatta görüşmem var. Heyecanla bekliyorum

• Vize başvurusu yaptım ve 25 eylül 2023e verdi randevu, 10 ağustosa çekebildim siteyi kontrol ederek. Daha erkene çekmek için ne önerirsiniz, mail atmalımıyım konsolosluğa? Bu yaz amerikaya gitmeliyim de.

• @burcu-boz

ne icin gittigimizi sordu, isimi sordu. Bu kadar. Hic bir evrak dahi istenmedi ve almadi. Belki esimin ailesinin usa vatandasi olmasi ve orada yasamalari etken olmus olabilir.

• Arkadaşlar ben MEB de 2,5 yıllık öğretmenim .Öğretmenlere Yani memurlara daha kolay turist vizesi veriliyor diye birşeyler duydum bu doğru mudur ?Sürekli bir işim olduğundan ve yeniden Türkiye’ye dönerim sebebiyle bunu dediler .Bir de ds 160 formumun üzerinden neredeyse 1 yıl geçti fotoğraf va eskidi .Vize randevu tarihimi değişmeden ds160 formumdaki tüm bilgileri yeniden nasıl güncelleyebilirim ?

• @sudo anladım, hayırlı olsun. Genel olarak evraklara bakmıyorlar gibi. şimdiden iyi tatiller. Pasaport 5 iş günü içinde geliyor diye biliyorum.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@muammer-özkan sorun siz burada bilen müsait olan kişiler cevap verirler merak etmeyin. Mesela ben de 7 Ocak ta aldım. Yardımcı olabilirim isterseniz...

• ⭐⭐⭐⭐

@mertem441 aşağıda imzamın olduğu yerdeki linke basın ve o postu okuyun eğer yine kafanıza takılan yer olursa bana mesaj atın veya buradan yazın size yardımcı olurum.

• ⭐⭐⭐⭐

@arwen bu tarz konularda yardımcı olmuyor konsolosluk. Genelde cenaze, ameliyat veya sağlık gibi özel ve acil durumlarla ilgili erkene çekme oluyor bilginize...

• ⭐⭐⭐⭐

@sudo hayırlı olsun

• @denizci10 çok teşekkür ederim. Formu danışman vasıtasıyla doldurduk, son aşamada submit etmeden kontrol yapacağımı düşünüyordum ama kaydedilmiş halini attı bana, sosyal medya sorusu boş bırakılmış, düzeltmenin de imkanı yok malumunuz. ben kontrol edebilseydim girerdim sosyal medya hesaplarımı. sonuç olarak bu ds160 ile randevu aldım ama aklımı hala kurcalıyor. danışman çok önemli değil dedi. son alan arakadaşlara bunu soracaktım, sosyal medya sorusunu doldurmuşlar mıydı diye.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

149

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |