Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@senator, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek çifte vatandaşlar bile mi? 😔

Vatandaşlığın çekilişi kazanmada etkisi yok. Türkiye doğumluysanız Türkiye kontenjanından katılırsınız. Ha oldu da çekilişi kazandınız İrlanda vatandaşlığınızı mülakatı İrlandada yapmak için kullanabilirsiniz ama İrlandada verilen vize de Türkiye kontenjanından verilir.

• ⭐⭐⭐

@senator, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek çifte vatandaşlar bile mi? 😔

Evet çifte vatandaşlarca için de durum aynı doğdunuz yerin kontenjanından dahil oluyorsunuz. Ama olaki çekilişi kazanırsanız oturum izninizin olduğu ülkelerde mülakata girebilirsiniz.

• ⭐⭐

@senator İrlanda dv-2021 de katılımcı sayısı 2646

Istatistiklere bu linkten ulaşabilirsiniz.

• Beklemeye devam,7 Mayıs saat 16 civarları ya tarih yazacağız ya da tarih olacağız 😕

• ⭐⭐⭐

@cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Beklemeye devam,7 Mayıs saat 16 civarları ya tarih yazacağız ya da tarih olacağız 😕

7 kere anka kuşu gibi küllerimden yeniden doğdum 😂 Tarih yazalım artık BE!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cycraft 7 mayıs saat 16.00 çekiliş sonucunu diyorsan saat yanlışın var. Çünkü Türkiye saati ile 19.00 den sonra sistem açılıyor.

• @ayvalik10 aslında 0 'li yerlere gidip vatandaş olup öyle başvursak daha mantıklı o zamanda %100 çıkma şansı olur bence tr gc çıkma işi şans kader yani kimisi var 10 kimisi 20 yıl boyunca başvuruyor giderim o ülkelere max 4 5 yılda vatandaşlık alıp gc başvursam çıkma ihtimali de garantili bence sizce mantiklimi mantiksiz mi?

• @dytmelek peki türkiye vatandaşlığından feragat etsek yinede türkiye kontenjanından mi sayılacaz?

• @sabri-ft Evet nerede doğduysan oradan sayılıyorsun

• ⭐⭐⭐

@sabri-ft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek peki türkiye vatandaşlığından feragat etsek yinede türkiye kontenjanından mi sayılacaz?

Bunun vatandaşlıkla ilgisi yok doğdunuz ülke önemli. Hatta greencard başvurusunda kabul görmeyen ülkelerde doğan kişiler, uygun ülke vatandaşlığı olsa bile yine de başvuramıyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐

ben geldim nidiyonuz bire arada beni de etiketleyin pek vaktim olmasa da günlük mutlaka bir iki dakika uğruyorum 😃

• ⭐⭐

@sabri-ft Hangi ülkeye gidersen git durum aynı, şans aynı, sonuç olarak loto

mesela x ülkeye gittiniz siz dahil 50 kişi başvurdu ve bunlardan 9 kişi kazandı ve siz aralarında yoksunuz durum yine aynı olacak tamamen şans mesela ben 6 kişi başvursun 5 kişi kazanır ama bana çıkmaz öyle umutlardayım 😂😂

• ⭐⭐⭐⭐

@Sabri-FT kısa bir cevap vereyim sonuna geldim muhabbetin sizin ya da anne babanızın doğduğu ülkeden çekilişe katılabilirsiniz öncelik sizin doğduğunuz eğer uygun değilse anne babanızın.

• @hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selam millet nasılsınız?

Sigaraya yeniden başladım 😃

Kayınvalidem covid pozitif çıktı, ben de 2 aşılıyım sonuncusunu henüz olmamıştım bu yüzden 7 gün karantinaya alındım temaslı olduğumdan mütevellit.

Evde öylesine sıkılıyorum ki tarifi mümkün değil.. Karantinadan çıkınca sigarayı yine bırakacağım 🙂 Yani umarım

Temaslılar artık karantinaya alınmıyor dostum.

• @ramazan ayn gc karta 2 kişi bile katılsa gene bize çıkmaz bizdeki şans bu😂

• @sonar @Ramazan @dytmelek hayalerim gene suya düştü 😂

• @rhonster hepimiz türkiyede doğduk şans yoki ikisinden biri 0 'li bir ülkede doğsalardı keşke

• Yasaklı

@sabri-ft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rhonster hepimiz türkiyede doğduk şans yoki ikisinden biri 0 'li bir ülkede doğsalardı keşke

Öyle bişey yok dostum. 50 kişinin başvurduğu ülkede 7 kişiye çıkmıyor. 1 kişiye belki çıkar. Öyle bir oran orantı yok. Yorma boşuna kafanı.

• @ping-pong biliyoruz da hocam hayal kuruyoruz sadece

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |