Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Serwantes21, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10 Resim için merak ettiğim bir konu var; Diyelim ki başvuru yaparken, basvuru yaptığınız gün çektiğiniz foto ile başvuruyorsunuz fakat çekiliş size çıktı diyelim o an 20-30 kg verdiniz veya aldınız bu durumda ne olacak 😃

Sonucta gorunusunuz hala benzer olacak, gonderdiginiz fotograftan taninmayacak hale gelirseniz o durumda fotografin size ait oldugunu kanitlamanizi isteyebilirler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sga, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba, başvurumu yaptım fakat sonrasında Photo tools kullanarak kontrol ettiğimde “ sıkıştırılmış fotoğraf 20.1” hatası alıyorum. Piksel ölçülerim vs 600x600
    Sizce başvurum geçersiz mi?

hayir, fotograftan taninabildiginiz surece bir problem yasayacaginizi sanmam.

• Merhabalar, isim ve soyisimde türkçe harfleri kullanıyor muyuz ?

Örneğin soyadımda büyük türkçe karekter kullanınca hata veriyor fakat isimde yazınca hata vermiyor.

isimde ya da soyisimde türkçe karakter kullanacak mıyız ?

• Selamlar.
    Turklugun verdiği kafa yapısı ile boş boş dusunurken aklıma bir soru geldi.
    Bir kisi sadece farklı mail tel no ve pasaport bilgileri ile birden fazla basvurursa ne olur? Sonuçta passaport numarası değişiyor. E türkiyede Ali Veli isimli 10 kisi de olabilir aynı yerde doğan?? Sistem fotoğraf seçerken aynı tipi anlıyorsa tamam ama anlamıyorsa?? Yani sadece merak. Dusundum de öyle Bi. Teşekkürler. 2.basvurumuzu yaptık bekliyoruz

• Merhabalar,
    aklimda bazi sorular var fakat forum da denk gelmedim bilgi sahibi arkadaşlarimin yardimci olmasini rica ederim.

evliyim 1 kizim var başvuruda bilgileri eksiksiz girdim çekilişte hak kazandim planim ilk etapda ben gidip duzenimi kurduktan sonra ailemi yanima alacağim ds260 formunda ailemin pasaport bilgileri gereklimi?
    sağlik raporu almam gerekecekmi ailem için?
    konsolosluk vize göruşmesinde aileminde gelmesi gereklimi?
    bilgisi olan arkadaşlarimin yardimlarini rica ediyorum.
    teşekkur ederim.

• yazim hatalari için kusura bakmayin klavyemde sorun mevcut-

• @Batuhan-X Söyle çok fazla sahte başvuru geliyor maalesef onlara bakamıyorlar asıl amaç şu kazanan kişi başvuru sırasındaki bilgileri doğrulaması ve gereksinimleri karşılamak önemli yoksa bazı kişiler youtube videosu uğruna sahte başvurularda yapıyor.

• Bu ileti silindi!

• @Batuhan-X, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar.
    Turklugun verdiği kafa yapısı ile boş boş dusunurken aklıma bir soru geldi.
    Bir kisi sadece farklı mail tel no ve pasaport bilgileri ile birden fazla basvurursa ne olur? Sonuçta passaport numarası değişiyor. E türkiyede Ali Veli isimli 10 kisi de olabilir aynı yerde doğan?? Sistem fotoğraf seçerken aynı tipi anlıyorsa tamam ama anlamıyorsa?? Yani sadece merak. Dusundum de öyle Bi. Teşekkürler. 2.basvurumuzu yaptık bekliyoruz

İki farklı pasaportla başvuru yapınca geçerli olmuyor diye biliyorum

• Herkese merhaba az önce başvuruyu yaptım . Cümlemize hayırlı uğurlu olsun bakalım.....

• Az önce başvuruyu yaptım. Cümlemizin hakkında hayırlısı olsun.....

• lise mezunu olup yeşil kart kazanan var mı gördüğünüz duyduğunuz

• @umut-arda-adıgüzel çokkk... burada da mevcut

• @deniz16 teşekkür ederim o kadar umutsuzum ki üniversite 4.sınıfım çıkarsa direkt okulu bırakıp gitmeyi düşünüyorum

• Herkese selamlar..
    Bende az önce tamamladım başvuruyu..Bu sene eşim içinde başvurduk..Bakalım hayırlısı..
    Yine ilginç sorularla mücadele etmişsiniz @ayvalik10 @crazycells emeğinize sağlık, iyiki varsınız..

• @SweetDreams ama sonuçta isminiz ornek veriyorum ali veli.. istanbul dogumlusunuz. sizle aynı ad ve dogum yeri olan zibilyon kisi var. siz 2 farklı pasaport ile basvurmus olsanız fotoğraf dısında sizi nasıl bilecekler? pasaportta ali veli istanbul yazıyor mu yazıyor. kazanınca mulakatta bilgileri dogrulama imkanınız var mı ? var. tek engel 2.pasaportu alınca birincinin iptal edilmesi nvi tarafından. oyle bir durum yoksa 2.3.4. basvuru sahsi fikirlerime göre yapılabilir eksik dusundugum bir sey yoksa.

• @crazycells @ayvalik10 siz ne dersiniz bu konuya ?

• ⭐⭐⭐

Evetttttt nerde kalmıştık. Hayırlısı ile başvurumu yaptım. Herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için hep söylüyorum ennnn çok isteyene çıksın 🙂 ama beni duymuyor yetkililer 🙂 Yardımcı olan tüm forum aileme sonsuz teşekkürlerimle. Hayaller başlasın bakalım ....

• @Hyller hayırlısı olsun

• ⭐⭐⭐

@Batuhan-X, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Hyller hayırlısı olsun

@Batuhan-X olsun inşallah bu sene hepimiz için 🙂

• ⭐⭐⭐

times-square-new-york-redesign-pedestrian-area-snohetta-midtown-manhattan-opening_dezeen_sq.jpg

Bu da burda dursun... Bir gün "times square" de kocaman bir pankart açarak "İyi ki varsın Yeşilkartforum" diye fotoğraf çektirmek bu seneki totemim olsun. Valla billa yapıcam 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |