Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bekle beni florida..Az kaldı.. Screenshot_20211025-013953_Chrome.jpg

• @Onurfidan @efes22 Siz yakın oturuyorsunuz ya. Ne güzel

• Merhaba arkadaşlar , soruyu bir ailem dostum için soruyorum; 20 yaşındaki birisi greencard tek başına başvurabiliyormu , ailesi başvurursa ancak baba ayrı anne ayrı başvurursa individual olarak aile bireylerinden birisi kazanırsa kendiside yararlanabiliyormu (yararlanabiliyorsa ) hem anne hem baba hem kendisi başvurup 3x şans elde edebiliyormu

• @beyc 18 yaşından büyük ve lise bitirmiş ise başvurabilir. 21 yaşına kadar aile başvuruları içindede yer alaması lazım ama anne baba resmi olarak ayrı ise ne olur bilmiyorum sonuçta onlar yazmazlarsada sıkıntı eksik beyandan. Zor yerden sormuşsunuz çok karışık bir durum.

• herkese merhaba az önce bu sene için başvuru yapıcaktım fotoğrafı kontrol ederken bir sorunla karşılaştım göz ve çene hizası uymuyor ne yapmam lazım acaba.

• @ufo349 Fotoğrafta sıkıntı yok gibi o sitede sürekli hata çıkıyor ilk baştaki boyut renk vs uygun diyorsa doğrudur bizim siteyi kullanın tarzı o yüzden sıkıntı yapmayın ve resim linki silin isterseniz.

• ⭐⭐⭐

@beyc, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar , soruyu bir ailem dostum için soruyorum; 20 yaşındaki birisi greencard tek başına başvurabiliyormu , ailesi başvurursa ancak baba ayrı anne ayrı başvurursa individual olarak aile bireylerinden birisi kazanırsa kendiside yararlanabiliyormu (yararlanabiliyorsa ) hem anne hem baba hem kendisi başvurup 3x şans elde edebiliyormu

Lise mezunu ise kendi başvuru yapabilir. 21 yaş altı ise zaten hem anne hem de baba kendi başvurularına eklemek zorunda olduğu için -ayrı olsalar bile- kazanmaları halinde yararlanabilir.

• abim adına başvuru yapacağım gönderdiği fotoda yüzünde bir kaç yara izi var.fakat şuan iyileşti ve suratında bişey yok. yara izli fotoyu kullanmam sıkıntı cikarir mı?

• @Arifçe 6ay içinde çekiliş bir resim olmalı ve yara izi enemli bir husus komple yüzü etkiliyor, iyileştiyse yenisini çektirmenizi öneririm büyük bir değişim sonuçta.

• @neo yara izi dediğim sinek ısırığı gibi 3-4 noktada kırmızılıklar var şuan iyileştiler sence sorun olurmu o fotoyu kullansam

• ⭐⭐

@Arifçe, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@neo yara izi dediğim sinek ısırığı gibi 3-4 noktada kırmızılıklar var şuan iyileştiler sence sorun olurmu o fotoyu kullansam

fotoğrafa bakınca bu benim abim diyorsan sıkıntı olmaz

• @Arifçe Ondan sıkıntı olucağını düşünmüyorum dediğiniz gibi küçük ve 6ay içerisinde çekilmiş ise bir problem yaratmaz. Sonuçta şimdi başvurup kazanırsanız en erken seneye bu gün mülakat vakti olur her türlü değişim olabilir yüzde.

• Tecrübeli arkadaşlar Mayıs'a kadar zamanı nasıl geçirdiklerini paylaşabilir mi lütfen? Benimki geçmiyor da 🙂

• @MrtGnr Ciddi misiniz ? Çıkacağı bile belli olmayan, çıkınca gidebileceğiniz bile kesin olmayan bir piyangoya bu kadar umut bağlamayın. 4 yıl başvurdum, hiçbirinde Mayıs'ı beklemedim. Başvurunca unutacaksın, Mayıs'ta açıp bakacaksın. Hayatına devam edeceksin. Bu olması gerekiyor.

• @MrtGnr hevesinizi kırmak istemem ama bu olay piyango ve aşağı yukarı %98 çıkmayacak öyle de yaşayın bence ne kadar çok hayal kurarsanız o kadar büyük hayal kırıklığı oluyor tecrübeyle sabit.

• @Stiff Hocam şöyle ki, ben 2023 yılında zaten işim aracılığıyla Amerika'ya göç etmiş olmayı planlıyorum. Büyük bir aksilik olmazsa tabii. Green card bu göç işini benim için fazlasıyla kolaylaştırmış olacak ve tek bir yere/şirkete bağlı kalmamı engellemiş olacak yalnızca. Heyecanım bu yüzdendir. Yoksa tabi ki hayatımı bir piyangoya bağlamak ve yalnızca buna kanalize olmak akıl karı olmazdı.

• @deniz16 %2'yi yabana atma hocam, %2 gayet iyi bir oran =))

• @MrtGnr 😁 boll şans

• Merhabalar, şu anda üniversite 1. sınıf öğrencisiyim, hangi eğitim derecesini seçmem lazım?

• @MrtGnr %2 bile şansın yok 0,0 bilmem kaç gibi bı rakama denk geliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |