Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Serkan-akın, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

İyi akşamlar dw lottery 2023 başvuru sunda 5 kişilik aileyiz ben eşim 3 çocuk çocukları 2 si yaşları 25 ile 23 yaşıb da bunları başvuru formu na yazmadım yaştan dolayı problem olur mu

sadece yaslari 21 yasindan kucuk olan cocuklarinizi cekilise ekleyebilirsiniz ve onlar icin DS-260 formu doldurabilirsiniz.

21 yasindan buyuklere ancak aile sponsorlu gocmenlik yoluyla green card alabilirsiniz, ilgili baslik:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/75/family-sponsored-green-card-aile-sponsorluguyla-green-card-almak

• @crazycells cevabınız için çok teşekkür ederim. Artık hayırlısı ne olacağını yaşayıp göreceğiz. sağolun iyi ki varsınız.

• @crazycells küçük ı harfi kullanıyormuşum o yüzden olmuyormuş. Dikkatimden kaçmış, yardımınız için teşekkür ederim.

• SUCCES!! başvuruyu yaptım küçüklüğümden beri hayalim olan Amerika'ya gitme hayalime ilk adımımı attım. Allahım sen konuyu biliyorsun. yaş 21 çıkana kadar vazgeçmek yok. YBjIbi.jpg sass.jpg

• ⭐⭐

@Berkay-Seymen, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

SUCCES!! başvuruyu yaptım küçüklüğümden beri hayalim olan Amerika'ya gitme hayalime ilk adımımı attım. Allahım sen konuyu biliyorsun. yaş 21 çıkana kadar vazgeçmek yok. YBjIbi.jpg sass.jpg

Resimler manidar olmuş. Üstteki hayaller alttaki hayatlar.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@emir11, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@kartalveat hayır hiçbir noktalama işareti vs kullanmıyorum ama adres kısmında ''Address Line 1 cannot contain invalid characters.'' hatasını alıyorum. Nedenini bilen biri yardımcı olabilir mi???

buyuk i harfi mi kullaniyorsunuz ya da kucuk I harfi?

Form u doldururken tamamını büyük harf kullansak sorun olurmu.? İngilizce karakter kullanmamak bu yöntemle daha kolay oluyor bence. Önceki çekilişlerde bu şekilde doldutrmuştum. İnşallah yanlış yapmamışımdır.

• @adgercu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@emir11, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@kartalveat hayır hiçbir noktalama işareti vs kullanmıyorum ama adres kısmında ''Address Line 1 cannot contain invalid characters.'' hatasını alıyorum. Nedenini bilen biri yardımcı olabilir mi???

buyuk i harfi mi kullaniyorsunuz ya da kucuk I harfi?

Form u doldururken tamamını büyük harf kullansak sorun olurmu.? İngilizce karakter kullanmamak bu yöntemle daha kolay oluyor bence. Önceki çekilişlerde bu şekilde doldutrmuştum. İnşallah yanlış yapmamışımdır.

Bilgilerinizde eksiklik yoksa buyuk veya kucuk harf kullanmaniz sikinti yaratmaz

• uçuyorsun şikago niv jörsi

• @Orcrist teşekkürler

• merhaba

lise mezunu değilim ama aşçıbaşı statüsünde çalışıyorum SGK mesleki bilgilerim aşçıbaşı olarak görünüyor çekilişe başvuru için 2 yıllık deneyim gerektiriyor mesleki yeterlilik puanım SPV 6<7 yazıyor bu yeterlimidir başvurmam uygun olurmu teşekkürler

• @ferhat26, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

merhaba

lise mezunu değilim ama aşçıbaşı statüsünde çalışıyorum SGK mesleki bilgilerim aşçıbaşı olarak görünüyor çekilişe başvuru için 2 yıllık deneyim gerektiriyor mesleki yeterlilik puanım SPV 6<7 yazıyor bu yeterlimidir başvurmam uygun olurmu teşekkürler

Bildigim kadariyla 7den yukari olmasi gerekiyor
    Sizinki 6<7 arasi gozukuyor

• @ferhat26 SPV puanı 7 veya üzeri olması gerekir 7<8 olsaydı okey olurdu.

• Herkese hayırlı olsun ben de bugün yaptım başvuruyu. Success! yazısını gördük haydi hayırlısı

• @Orcrist evet öyle görünüyor teşekkürler

• @neo cevabınız için teşekkür ederim her hâlükârda mülakattan geçemeyiz sanırım konsolosun inisiyatif alacağını da düşünmüyorum, öyle bir yetkisi var mı onu da bilmiyorum

• İyi günler Ds260 formunu doldururken kendim için bir adet doldurucagım submit edip göndereceğim eşim için ayrı bir ds260 formu doldurup göndericegim submit edip 17 yaşındaki çocuk için bir adet ds 260 formu doldurarak gönderiyorum hepsi için ayrı ayrı doldurucagız degil mi hocam toplamda 3 adet ds260 formu doldurmuş olacağım tek bir adet ailem için doldurmucam

• Merhaba Arkadaşlar,

3 yaş çocuk çekilişi kazansa, anne ve babası kazanamazsa çocuğu üzerinden green card alabilir mi? Bunun bir yaş sınırı var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐

@sekendiz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba Arkadaşlar,

3 yaş çocuk çekilişi kazansa, anne ve babası kazanamazsa çocuğu üzerinden green card alabilir mi? Bunun bir yaş sınırı var mıdır?

Lise mezunu olmayan çocuğunuz adına başvuramazsınız. Formu doldururken hata alırmısınız bilmiyorum ama çekilişte numarası çıksa dahi elenecektir. 15 Yaşında liseye giden kızım var. Ona başvuru yapamıyorum. Ancak liseyi bitirmiş olursa 16-17-18 diye bir yaş sınırı yok fakat ülkemizde ortalama olarak 18 yaşında lise bittiğinden 18 i yaş sınırı kabul edebilirsiniz. 18-19-20-21 yaşlarındaki lise mezunu çocuklarınızı hem kendi başvurunuza ekleyebilirsiniz, hem de onlar için ayrıca bir başvuru yapabilirsiniz, ama onlar kazandıklarında onların vizesine dahil olamazsınız. Ancak GC lerini aldıktan sonra aile sponsorluğunda GC başvurusu yapıp size sponsor olabilir.

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@izm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

en durumunu kontrol eder oldum.(Tam 10 günde geldi.) Geçtiğimiz çarşamba gününe kadar bu süreç böyle devam ederken perşembe günü dayanamayıp 199'u aradım ve pasapo

Mayıs ayında düşük bir numara ile kazandığını gör. E hadi 16 Ekim'de de mülakat olsun (Gerçi 2022 mülakatları Kasım'da başlıyor )

Umarım, umarım. Öyle bir şey olursa, case no da düşük çıkıp vizeyi alırsam giriş tarihini 16 Ekim'e denk getirmeye çalışırım tüm bunların üzerine. 😃 Umarım sizin de kazandığınızı görür aynı sevinci paylaşırız. 🙂

• Yasaklı

İngilizce si belli bir seviyede olanlar için güzel içerikler üreten bir sayfa. Tavsiye ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |