Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @crazycells Teşekkür ederim, inşallah bu formu doldurmak nasip olur 🙂

Evet fotoğrafta o da benim dikkatimi çekti kıyafetten olabilir, mülakatta elemezler diye düşünüyorum, en büyük korkum çekilişten önce AI toollar ile otomatik eleme yapılması, linuxta bazı araçlar vardı, belirlenen kriterlerde yüz özelliklerini vs. filtreliyor aynısını hatta daha iyisini yapabilirler diye düşünüyorum ama ufak bir hatada o kadar insanın hakkına da geçmezler.

• @Satarer sen muhteşemsin 🙂

• Ufak bir sorum olucak ben şu an lise son sınıf öğrencisiyim 2022 yılında mezun olacağım yani mülakattan önce. Formu doldururken hangi eğitim seviyesini işaretlemeliyim?

• @sarpturan24, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

yılında mezun olacağım yani

aynı durumdayız ilk başvuru yaptıgın forumda lise okudugunu işaretle sonra çıkarsa ds260 da mezun oldugunu kesin alıcaksan diplomayı

• Daha önce yazıldı mı göremedim ama bir konuya dikkatinizi çekeyim. Malum ABD sisteminde tarihler AY/GUN/YIL olarak yazılır. Yanılmıyorsam daha önceki senelerde de DV girişi de bu şekilde oluyordu (emin değilim).

2023 resmi kılavuzunda doğum tarihi için gün/ay/yıl formatı olarak yazılacak diyor. Hoş, giriş esnasında dikkat edersiniz ama yazayım dedim. Benim için sorun yok zira doğum tarihim 3/3 🙂

• Uzun bi aradan sonra yine yeniden buralarda olmak...
    Bu sene basvurucak olan herkezin ve 36 yasinda ilk basvurusunu yapicak olan benim hayallerimi gerceklestirebilmek adina kazanmam ve kazanmaniz umidi ile ,

Hepinize Bol Sans Diliyorum🙏🏼

O sene Bu sene 😉✋🏽

• @Corona2023 DV başvuru formunda ay kısmında rakam ile değil de sözel olarak menüden ay seçimi yapılıyor.

• @gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Uzun bi aradan sonra yine yeniden buralarda olmak...
    Bu sene basvurucak olan herkezin ve 36 yasinda ilk basvurusunu yapicak olan benim hayallaerimi gerceklestirebilmek adina kazanmam umidi ile ,

Hepinize Bol Sans Diliyorum🙏🏼

O sene Bu sene 😉✋🏽

36 bişi değil yahu benim yanımda, rahatol 🙂
    size de bol şanslar olsun

• Bu ileti silindi!

• @datanist sizin ds260 gönderme tarihiniz çok geç degilmi neden öyle bi sorun olurmu?

• Yasaklı

Arkadaşlar, çok güzel hayalleriniz var. Umarım hepiniz gerçekleştirirsiniz ama bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Bir kaç sayfa yazıyı okumaya üşenirken bu kadar eforun altından kalkabileceğinize, yeni bir coğrafyada yaşayabileceğinize nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz.

Dost acı söyler. Çok fazla genç kardeşimiz katılmaya başladı aramıza. Bir farkındalık yaratmak adına linç yemeyi göze alarak yazıyorum. Arkadaşlar hayallerinize sahip olabilmeniz için çok fazla çalışmanız gerekiyor. Sadece bu çekilişin sonunda talihli olmanız değiştirmeyecek hayatınızı. Talihli olmasanızda hayatınızı değiştirecek olursanızda işinizi kolaylaştıracak adımları atlamayın.

Okumaya üşenmeyin, ingilizcenizi geliştirin ve eğer bir mesleğiniz-ustalığınız yoksa bir yerden başlayın. Tembellik insanın üzerine yapışır.

Hiç okumadan sürekli aynı, aynı, aynı soruları birbirimize sorarak kirlilik yaratmak yerine birbirimize yepyeni bilgiler aşılayacak sohbetler etmeye çalışalım derim.

Eski arkadaşlar farkedeceklerdir bir süredir “yokum” ancak; aslında girip okuyorum sadece yazmıyorum. Çünkü her gün dünün aynısı. Aynı sorular ve cevaplar ile dolu.

@ayvalik10 ı da yormayın artık. 😂 Ya da yorun ama daha farklı sorular sorun. Cevaplamak için araştıracağı güzel ve zor yerden sorun. Yardımcı olmayı seviyor. Zorlayın biraz azıcık terlesin. Cevaplamadan duramaz basıl olsa 😂

• @tlgkyz Case Number yüksek olduğu için çok hızlı göndermenin bir faydası olacağını düşünmedim. Ancak, ne kadar erken o kadar iyi 🙂 bu arada hızlı göndereceğim diyerek hata yapılması ve ardından açtırma talebi gondermek daha çok zaman kaybettirebiliyor.

• @datanist, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

i

böyle düşünmemiştim mantıklı teşekkürler sen yolu yarıladın sayılır bol şans 🙂

• @tlgkyz iyi dileklerin için teşekkürler. Umarım süreç beklediğimiz gibi ilerleyecek. Bol şanslar...

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar, çok güzel hayalleriniz var. Umarım hepiniz gerçekleştirirsiniz ama bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Bir kaç sayfa yazıyı okumaya üşenirken bu kadar eforun altından kalkabileceğinize, yeni bir coğrafyada yaşayabileceğinize nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz.

Dost acı söyler. Çok fazla genç kardeşimiz katılmaya başladı aramıza. Bir farkındalık yaratmak adına linç yemeyi göze alarak yazıyorum. Arkadaşlar hayallerinize sahip olabilmeniz için çok fazla çalışmanız gerekiyor. Sadece bu çekilişin sonunda talihli olmanız değiştirmeyecek hayatınızı. Talihli olmasanızda hayatınızı değiştirecek olursanızda işinizi kolaylaştıracak adımları atlamayın.

Okumaya üşenmeyin, ingilizcenizi geliştirin ve eğer bir mesleğiniz-ustalığınız yoksa bir yerden başlayın. Tembellik insanın üzerine yapışır.

Hiç okumadan sürekli aynı, aynı, aynı soruları birbirimize sorarak kirlilik yaratmak yerine birbirimize yepyeni bilgiler aşılayacak sohbetler etmeye çalışalım derim.

Eski arkadaşlar farkedeceklerdir bir süredir “yokum” ancak; aslında girip okuyorum sadece yazmıyorum. Çünkü her gün dünün aynısı. Aynı sorular ve cevaplar ile dolu.

@ayvalik10 ı da yormayın artık. 😂 Ya da yorun ama daha farklı sorular sorun. Cevaplamak için araştıracağı güzel ve zor yerden sorun. Yardımcı olmayı seviyor. Zorlayın biraz azıcık terlesin. Cevaplamadan duramaz basıl olsa 😂

burada bu konuda bir çok sitem, bilmişlik, laf sokuş vs okudum. her ne kadar içerik olarak haklı olunsa da yazım tarzı tüm haklılığı alıp götürüyordu. lakin sizin bu güzel, uygun sersenişiniz en doğru olandı. kendi adıma teşekkür ederim.

• Başvurular Amerika'da saati ile mi 6 Ekim'de açılıyor yoksa yerel saatlere göre mi ?

Bir diğer sorumda başvuru açılır açılmaz hemen başvuracak olanlar var mı ? Yoksa uygun bir zamanda rahat kafayla mı başvurulmalı ?

Erken veya geç başvurmanın bir avantajı veya dezavantajı yok sanırım.

• ⭐⭐

@lokilaufeyson erken veya geç başvurmanın bir farkı yok fakat sonlara bırakmamak lazım

• Yasaklı

13 Şubat’ ta gerçekleştirilecek olan 56. Super Bowl müsabakası SoFi Stadium California’ da gerçekleştirelecek.

Dr. Dre, Eminem, Mary J. Blige, Kendrick Lamar, ve Snoop Dogg’ un devre arasında sahne alacağı müsabaka şimdiden tüm Dünya’ da ses getirmeye başladı.

Futbol ile ilgilenmeyenlerin bile sahne alacak isimlerin devasa bir şova imza atacağını düşündüğüm için izlemesini tavsiye ederim.

• ⭐⭐

@Ping-PONG

ABD’nin en ikonik spor organizasyonlarından biri . Gidip görebilmeyi çok isterdim . Birde NBA finalleri .

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |