Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aayhann, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@fredyjones şenlik olacak bişey yok ki sadece başvurumuz yapılacak 🙂 sonrası uzun bir belirsizlik

Ülke gündemini takip ederken gc başvurularını aynen böyle bekliyorum 🙂 muhtemelen başvuru sonrası da böyle bekleyeceğim.
    c868c583-5d01-4f9c-937b-a95819750333-99.jpg

• kesinlikle 😃

• arkadaşlar bu sene green card'a başvurmak istiyorum fakat gelecek yaz work and travel yapacağım vize j-1 vizesi alırken green car'a başvurmuş olmam sorun çıkartır mı?

• Ben ekim ayındaki green card için başvuru yapsam kazandığımda 6 ay içinde oraya taşınmam mı gerekir yoksa 3-5 gün kalıp geri dönerek en azından 1-2 sene bu işi yürütebilir miyim? 1 sene kadar bir sözleşmem bulunuyor buradaki şirkette fakat şansımı şimdiden denemek istiyorum. Olur da kazanırsam işten izin alıp git gel yaparak süreci tamamlayabilir miyim?

• Merhaba.Ailemle beraber bu sene ilk defa başvuracağız o yüzden birkaç sorum olacak.Ben Temmuz 2004 doğumluyum yani liseyi bu sene bitireceğim, ben kendi adıma başvuru yapabilir miyim?Benim pasaportumun geçerlilik süresi Mayıs 2022 de bitiyor, ne zaman yenilemem gerekir?Yardımcı olursanız sevinirim, herkese bol şanslar.

• @EArslan yeni doğan bebek bile olsa fotoğraf istiyor fotografi çekmek için yöntemi bile yazmışlar sık sorulan sorular bölümünde beyaz çarşaf serin ve bebeği üzerine yatırın yukarıdan fotografi çekin yüzüne gölge düşürmeyin diyerek.... O yüzden çocukların fotoğraflarını önceden hazirlayin....

• Merhaba @crazycells gc başvurusu için size mail attım ama sizden bana bir dönüş olmadı bu konu hakkında bilgi alabilir miyim acaba?

• @corneo37 Benim bildiğim @crazycells kendisine özelden yazılan gc ile ilgili soruları cevaplamıyor. Sadece forumla ilgili olanlara bakıyor. Burada da kendi yazmış zaten:
    https://yesilkartforum.com/forum/user/crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@corneo37 başvuru için çok özel bir sorun değilse buradan yazarsan sana seve seve yardımcı olabiliriz bu arada başvurular ekim ayında başlayacak. eylül 15 - 25 arası başvuru kılavuzu bekliyoruz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sarpturan24 16 yaşından büyük olduğun için evet tek başına başvuru yapabilirsin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@RTW sonuçlar mayıs 2022 ayında açıklanacak daha sonra kazandığın numaraya göre mülakata gireceksin. Mülakatlar ekim 2022 eylül 2023 arasında olacağı için daha çok erken taşınma durumu 6 ay şu zaman başlıyor sen ungan sağlık raporu aldın mülakattan geçtin vizen basıldı işte ungan sağlık raporundan itibaren 6 ay başlıyor. Dediğin gibi yapan çok var. Girişi yaptılar 1 gece otelde kaldılar 2 gün sonra dönen çok oldu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Arifçe her vize türü farklı farklı ilerler ondan hiçbir sıkıntı olmaz. Daha iyi anlaman şöyle söyleyim turist vizen var kazandın ozaman turist vizeyi iptal edip green kart basıyorlar fakat senin work and travel ekim 2022 öncesi yani mülakat başlama tarihinden önce biteceği için sorun olmaz

• @ayvalik10 anladım teşekkürler. Peki mülakattan hemen sonra taşınmam mı gerekir?

• ⭐⭐⭐

@sarpturan24, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba.Ailemle beraber bu sene ilk defa başvuracağız o yüzden birkaç sorum olacak.Ben Temmuz 2004 doğumluyum yani liseyi bu sene bitireceğim, ben kendi adıma başvuru yapabilir miyim?Benim pasaportumun geçerlilik süresi Mayıs 2022 de bitiyor, ne zaman yenilemem gerekir?Yardımcı olursanız sevinirim, herkese bol şanslar.

Merhaba

Şuan ki pasaportunla başvurursun eğer çıkarsa yeni pasaport çıkartıp vizeyi ona bastırtırsın burda önemli nokta eski pasaportun mülakatlarda mutlaka yanında olmalı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

köyden indim istanbula gelen bir kişi neler yaşar aynısını 3 yıl sonra amerikadan Türkiye gelen bir kişinin yaşadıkları özellikle trafik lambası kısmı 🙂

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

köyden indim istanbula gelen bir kişi neler yaşar aynısını 3 yıl sonra amerikadan Türkiye gelen bir kişinin yaşadıkları özellikle trafik lambası kısmı 🙂

Uzuuun zaman sonra Okan'ı izleyeyim bakalım. Seviyorum bu çocuğu. Efendi biri. Arkadaşlarını da efendilerden seçiyor.

• ⭐⭐

@sarpturan24 Başvuru yapabilirsin. Eğer anne veya baban kazanırsa sen faydalanabilirsin sana çıkarsa sen tek faydalanacaksın bunun bilincindeysen başvurabilirisin hiç bir sorun yok. Bol şans

• İnşallah haftaya yayınlanır kılavuz, 100$ başvuru ücreti alsınlar. Kazananlara iade edilsin para.

• @Concorde Böyle olsa bir çok kişi vazgeçer ve gerçekten gitmek istemeyenler başvurmaz ama yine de bilemedim bunu destekler miyim desteklemez miyim 😄😅😬

• Herkese merhaba ben Çiğdem🦋
    Bir süre Avrupa’da yaşama fırsatı buldum ama sonra “ille de vatanım” diyerek geri geldim. O zamanlar kızım yoktu ve ülkenin geleceğinden daha ümitliydim. Bugünkü durumda ailem için daha medeni/mutlu/özgür bir hayat şansı için ilk kez çekilişe katılacağım. Eşim adına da başvuracağız 🤞
    Hepinize bol şans diliyorum. Özellikle çok kereler başvurmuş arkadaşlara…

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |