Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@dontoliver, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Asıl talihlinin çocuğu olarak DS260'ı dolduruyorum,20 gün sonra lise mezunu olacağım,şuan değilim.
    Fakat forma lise mezunu diye mi belirtmeliyim yoksa daha mezun olmadığım için belirtmemelimiyim? KCC evrak istediğinde de mülakat saati geldiğinde de lise mezunu olacağım ne yazmalıyım forma?
    Teşekkürler!

Merhaba, süreç ile ilgili sorularınızı şu başlıkta sormalısınız. Ayrıca imzanızda DV kazanma yılınızı da belirtmelisiniz.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/4298/dv2022-2022-green-card-lotosu-aşamaları?page=1

• @HyperGG malesef daha eklenmedim.

• 1ay oldu kcc den email gelmedi bana ds 260 formunu doldurdum size geldimi arkadaşlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Selami-beey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

1ay oldu kcc den email gelmedi bana ds 260 formunu doldurdum size geldimi arkadaşlar

Henuz cevap gelmemesi normal, bir sorun yok... sadece beklemelisiniz.

• @crazycells teşekkürler kral

• @crazycells teşekkür ederim cevapladığınız için, 2022 entry formla ilgili videolara yeniden bakdığımda bölye bir yazıya rasladım.
    "any manipulation of photographs that alters the facial characteristics is ground for disqualifications"
    sakinleşdım biraz. bu konuyla ilgili arayan arkadaşlar için de screenshotu aşağıdaki linkde paylaşıyorum.
    photo

• merhaba, konsolosluğunun ne zaman açılacağı hakkında bir haber veya bir kaynak gören oldu mu veya konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir arkadaşlar paylaşır mısınız ? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Hasan-Saylı Ankara zaten açıktı, yalnızca DV mülakatı yapmıyordu; ancak temmuzdan itibaren tekrardan mülakat yapmaya başlayacak inşallah.

• @Sono demek istediğim dv mülakatlarına ne zaman açık olacaktı zaten siz açıklamışsınız teşekkürler 🙂 umarım dediğiniz gibi temmuzda başlar bi aksilik çıkmadan

• Merhaba arkadaşlar da 260 formu doldurulup imzalandıktan sonra ne kadar süre içinde mail dönüşü oluyor acaba tesekkurler

• ⭐⭐⭐

@Bariş-Koç-Sahne-Sanatlari Evrak talepleri DS260'ın doldurulma tarihine göre yapılmıyor. Dosya numarasına göre ilerliyor. Dosya numaranıza sıra geldiyse, sizden evrak talep ediyorlar ve mülakat olmadan önceki 1,5-2 ay önce evraklarınızı onaylıyorlar.

• @Sono eyvallah

• merhaba arkadaşlar aynı soruyu soruyorum sürekli kusuruma bakmayın fakat ortalama 3 hafta gibi denildiği için yazmak istedim. geçen ayın 14 ünde kcc ye mail gönderdim ds260 formumun açılması için fakat 28 gün oldu halen bir mail almadım. Formu açılan veya öngörüsü olan bir arkadaşım yazabilirse çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@yildirim84 Şu anda DV2022 ile ilgili henüz bir aksiyon almadıklarını görüyoruz. Bir süre içerisinde mutlaka geri dönüş yapacaklardır.

• @Sono, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@yildirim84 Şu anda DV2022 ile ilgili henüz bir aksiyon almadıklarını görüyoruz. Bir süre içerisinde mutlaka geri dönüş yapacaklardır.

umarız öyle olur. az önce 2021 kazananları için azda olsa vize görüşmesi şeklinde bir gelişme olmuş sanırım. 2022 den umutlu olmalımıyız case number durumumuza göre acaba 🙂 inanın pek umutlanamıyoruz 🙂

• ⭐⭐⭐

@yildirim84 Ben DV2022'lerin umutsuz olması için bir sebep görmüyorum genel olarak. O yüzden kazanmış olmanın tadını çıkartın 🙂

• Olumlu bakış açınız için teşekkürler 🙂 fakat bu seferde casenumber ım izin vermiyor tadını çıkarmamıza. Tecrübe sahibi değilim fakat normal şartlarda 22 bin 23 binlere gelir mi kestiremiyorum. Belkide bu sebepten dolayıdır. )

• ⭐⭐⭐

@yildirim84 Numaranız oldukça iyi. Herkesin current olmadigi 2018 senesinde bile numaranız mulakat alip vizesine kavuşmuş 🙂

• @Sono, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@yildirim84 Numaranız oldukça iyi. Herkesin current olmadigi 2018 senesinde bile numaranız mulakat alip vizesine kavuşmuş 🙂

cevabınız için çok teşekkürler hocam. bi nebzede olsa cevabınız içimizi rahatlattı 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |