Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@kotpantelon, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

@crazycells Konsolosluk görevlisi fotoğrafın teknik özelliklerini mi kontrol ediyor yoksa fotoğraftakinin gerçekten talihli kişi olduğunu mu?

bugune kadarki tum deneyimler fotograftaki kisinin ilgili kisi olup olmadigina baktiklarini gosteriyor. Yani fotograftan taninabiliyorsaniz ve net bir foto ise o durumda sorun yasamiyorsunuz.

Ama yeni fotograf kullanma kurali, guncel pasaport kullanma kurali vs. yeni gelen sartlar... Yakin gelecekte bu konuda daha sert uygulamalara baslayabilirler. O nedenle talimatlari birebir takip etmek ve en uygun fotoyu kullanmak kesinlikle tavsiyemizdir 🙂

• Yasaklı

Şu manzarayı görmeyi çok isterim...

715px-Cable_Car_No._1_and_Alcatraz_Island.jpg

• @crazycells Forumda vakit geçirdikçe göçmenlik isteğim daha da artıyor. Şayet kısmet olur da şanslı kişilerden olursam tüm süreci ve yaşanılan her şeyi foruma aktaracağım.

• @katafalk
    unnamed.jpg

Alcatraz Adası, 1861-1963 yılları arasında cezaevi olarak kullanılmış bir adadır. San Francisco Körfezi'nde sahile 2,4 km uzaklıkta 9 hektar alana yayılmış olan Alcatraz Adası, ABD'nin en ünlü hapishanelerinden biri olma özelliğini taşıdı. İlginç ve görülmesi gereken bir yer... San Francisco California My dream 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸

• Yasaklı

@kotpantelon Turist vizesi alırken asıl amacım buraya gitmekti, Alcatraz... Ama nasip olmadı henüz.

Bu arada nick güzelmiş :)))

• ⭐⭐⭐

@katafalk, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

Güzel de çok yokuş yaaa.
    ( Bak bak beğenmiyor bi de 😂 )

• Yasaklı

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

Güzel de çok yokuş yaaa.

Hocam şimdilik erişemediğimiz için rahatça "mundar" diyebiliriz 🙂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

Güzel de çok yokuş yaaa.

Hocam şimdilik erişemediğimiz için rahatça "mundar" diyebiliriz 🙂

😁😁

• ⭐⭐⭐⭐

@kotpantelon amiiiinnnn

• LowresIMG_3360_Sunset.jpg

Süper arabaları seviyor musunuz ve onları görme fırsatına sahip olmak ister misiniz? Yer burası! Satış elemanlarının otomobil severler için ilgisi, samimiyeti ve ulaşılabilirliği başka bir seviyedir.

North Miami Beach, Florida'da bir lamborghini bayisi My dream 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸

• America is my dream 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸

• Herkese selam 🖐🏻

• @Emtee selam

• a247519f631458483aafc9ae131986f9-min.jpg

Viktorya mimarisi, 19. yüzyılın ortalarından sonlarına uzanan bir mimari tarz dizisidir. Adını, Victoria devrinde 1837-1901 yılları arasında Britanya İmparatorluğu'na hükmeden kraliçe I. Victoria'dan alır. My dream 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸

• mk90p.jpg

ABD Ankara büyükelçiliği, bir gün buranın önünde heyecanla mülakat sırası beklemek dileğimle. My dream 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸

• Yasaklı

America is my dream 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸

Arkadaş, oy oy oy 🙂 Yani tabiki bilmek zorunda olmadığınız bir konu ama bu tarz paylaşımlar yapan bir birey olmaya karar verdiğinizde bence biraz daha seçici olmalısınız.
    Doğa, kültür, tarih, moda, müzik, siyaset gibi (çoğaltılabilir) unsurları hakkında gerçekten çok bir bilgisi yok buradaki insanların ABD hakkında. Genelde herkes entellektüel - insancıl yaşan şartlarından bahsettiği halde bu konularda bilgisi olmaması enteresan ayrıca; Genel olarak herkes ekonomisine aşık (gördüğüm kadarıyla) ama o konuda bile pek bilgi sahibi değiliz. 😃

Ben bu tarz yorumlar yaptığımda genelde linç yiyorum ama olsundu. 😃

Rammstein özünde nasıl bir bireydir sıkı takipçileri bilir. (Bende büyük bir hayranıyımdır.)

Anadilimde söylemiyorum, hayır bu bir aşk şarkısı değil, Coca Cola ve savaş gibi cümleler içerir ve 20.yy başlarında yaşayan kadınların giyim tarzına ve ABD' li kadınların fahişe olduğuna dair ince gönderiler vardır.

Alman ırkı ABD' nin Hispanic lerden sonra en kalabalık ikinci ırkıdır ancak; Alman diye yazılır genelde Faschismus diye okunur. 🙂 Bu muhabbetin içinde gün boyu kalabilirim ama eğitime devam etmem lazım 🙂

Bu editi yapmazsam olmazzzz 🙂

wonderbra* candır gerisi teferruat 😃

• @Ping-PONG Ben Amerka'yı ekonomisi için değil, İnsanın insan gibi yaşayabileceği, hayallerini gerçekleştirebileceği, düşüncelerini açıkça söyleyebileceği, baskılar; zorlamalar ve dayatmalar olmadan ÖZGÜRCE inancını, kültürünü, hayatını, arzularını ve hayallerini yaşayabileceği bir yer olduğu için seviyorum.

1140-413-1.jpeg

• Yasaklı

@Ping-PONG Ben Amerka'yı ekonomisi için değil, İnsanın insan gibi yaşayabileceği, hayallerini gerçekleştirebileceği, düşüncelerini açıkça söyleyebileceği baskılar, zorlamalar ve dayatmalar olmadan ÖZGÜRCE inancını, kültürünü, hayatını, arzularını ve hayallerini yaşayabileceği bir yer olduğu için seviyorum.

Ekonomisine aşık derken; Sizin cebinize girecek olandan bahsetmedim.

Kültür, toplumun yaşayış ve düşünüş tarzıdır. Kültür, genel olarak iki öğeden oluşur: a) Maddi Kültür Öğeleri: Binalar, her türlü araç-gereç, giysiler vb. b) Manevi Kültür Öğeleri: İnançlar, gelenekler, normlar, düşünce biçimleri vb.

kotpantelon kültürünü götüremezsiniz yanınızda Türk kültürünü (eğer Türk iseniz) götürürsünüz. Onu da maddi değil yalnızca manevi olarak götürürsünüz.

Cümlenize yaklaşım olarak söylüyorum. Kültür bireysel bir oluşum değildir. Gidipte Amerika' da benim bireysel bir kültürüm var onu getirdim buraya şurada köşemde özgürce yaşayacağım diyemezsiniz. 🙂

Asıl yapmak istediğiniz şey Amerika' nın maddi ve manevi kültürünü sevdiğiniz için gidip içine dalmak.

Şimdi forumdaki insanların yaklaşımları yanlış derken neyi kastettiğimi anlamışsınızdır sanırım. 🙂

Her şey gönlünüzce olsun. Umarım Amerikan kültürü düşündüğünüz gibi sizin gönlünüzde yatandır da mutsuz olmazsınız.

• depositphotos_148799693-stock-photo-text-i-love-america.jpg

Birleşik Devletler, bir federal cumhuriyettir ve çift meclisli bir yasama sistemine sahip olmakla birlikte, üç ayrı hükûmet departmanına sahip temsilî demokrasidir. Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, Uluslararası Para Fonu (IMF), Amerikan Devletleri Örgütü (OAS), NATO gibi uluslararası kuruluşların kurucu üyesidir. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin daimi üyesidir. Ayrıca ABD, uluslararası ekonomik özgürlük, hükûmet yolsuzluğu, yaşam kalitesi ve yüksek eğitim kalitesi ölçütlerinde üst sıralarda yer almaktadır. Gelir ve servet eşitsizliklerine rağmen Amerika Birleşik Devletleri, sosyoekonomik performans ölçümlerinde her defasında üst sıralarda yer almaya devam etmiştir. Irksal ve etnik açıdan en çeşitli toplumlardan birine sahiptir ve nüfusu yüzyıllar süren göçler ile şekillenmiştir. My dream 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸

• dfsdasa.jpg

Amerika Birleşik Devletleri, yaygın ismiyle Birleşik Devletler ve ya Amerika, çoğunlukla orta Kuzey Amerika'da, Kanada ve Meksika arasında bulunan, elli eyalet ve bir federal bölgeden oluşan, federal anayasal cumhuriyet ile yönetilen bir ülke. My dream 🇺🇸 🇺🇸 🇺🇸

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |