Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sercan-Göktürk şuan aynı hatayı ben de alıyorum yine, daha önceden de aldım ama sonra düzeldi. Sanırım sitedeki yoğunlukla alakalı bir durum, aralıklarla denemek lazım gibi.

• @BERKAY-ILGUN eylül 2021

1. yada 11. denememdi bu sene ve sonunda çıktı
      Herkese bol şans hayallerinizden vaz geçmeyin 💪 ✌🏻

• @Damla-Aslan Biraz bekleyip deneyin. Bende sürekli alıyorum bu hatayı farklı tarayıcılardan da deneyebilirsiniz.

• @crazycells Sizce case 2022EU20XXX gelme ihtimali var mı? Birde ben çalışmıyorum bunun mülakatta sıkıntısı olur mu sizce? Teşekkürler.

• Çok şükür bu yıl kazandım. Fakat dosya numaram 22 bin civarı umarım sıra gelir, hazırlıklara şimdiden başladım. Önceki yıllara baktığımda gelme ihtimali yüksek görünüyor. Fikri olan var mı ?

• Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacaktı. Benim pasaportumun süresi bu yılın sonunda Aralık 2021 de bitmektedir. DS-260 formunu doldurmadan yeni pasaport alıp onun bilgilerini mi yazmalıyım yoksa eski pasaport bilgilerini yazıp görüşmeden önce yeni pasaport alıp iki pasaportla mı gitmeliyim

• @erhan314 aslinda 19 ve oncesine bakildiginda makul bi rakam ama icinde bulundugumuz son iki seneyi baz alirsaniz tedirgin olmaniz normal.
    İcinizi ferah tutun hayirli olsun✋🏽

• @erhan314 Tebrik ederim hayırlı olsun. Evet pandemi öncesi yıllar için konuşursak güzel bir rakam ancak pandemi sonrası dönemi ve pasaport şartını düşününce yorum yapmak zorlaşıyor. Güzel bir rakam diyemem belki ama kötü bir rakam değil diyebilirim bence 🙂

• @erhan314 Yaklaşık olarak 2022 Mayıs Haziran gibi gelir sıra numaranız. Benimde 21XXX öyle söylediler:)

• bana da çıktı arkadaşlar, case number 2020EU0016XXX iyi bir sıralama değil mi sizce ? birde forum kurallarını henüz okuyamadım

• Cevaplarınız için teşekkür ederim. Hayırlısı olsun.

• @cem-güngör, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacaktı. Benim pasaportumun süresi bu yılın sonunda Aralık 2021 de bitmektedir. DS-260 formunu doldurmadan yeni pasaport alıp onun bilgilerini mi yazmalıyım yoksa eski pasaport bilgilerini yazıp görüşmeden önce yeni pasaport alıp iki pasaportla mı gitmeliyim

bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. benzer durumdayım. eğer bir cevaba ulaşırsanız bizi de bilgilendirirseniz çok seviniriz.

• Arkadaşlar merhaba. Case Number'ım 7 bin civarında. Mülakat dönemi başladıktan tahminen kaç ay sonra çağrılırım?

• @erhan314 pasaportunuz tarihi dolmadan alabiliyorsanız yeni pasaport ile doldurmanız daha iyi olur. Sizden belgeler istendiği zaman pasaportunuzun süresinin dolacağını ve yeni pasaport aldığınızı belirten bir pdf eklersiniz. Ama süresi dolmadan alamıyorsanız; şu anki pasaportunuz ile doldurursunuz. Belge isteği gelene kadar süresi dolarsa ds260 formunu açtırıp güncelleme yapar, yine aynı şekilde eski ve yeni pasaportunuzun belgesini yollayıp açıklayacı bir pdf eklerseniz sorun olmaz. Forumda arama yaparsanız daha önce sorulmuş/cevaplanmış bir çok bilgi bulabilirsiniz. Tebrik ederim hayırlısı olsun.

• Herkese Merhaba,
    Kazanan arkadaşları tek tek tebrik ediyorum. Darısı hayallerini gerçekleştirmek için bekleyen diğer bizlerin başına 🙂
    Sürece hakim olmayan ve detay isteyen, bilgi kazmaya çalışan arkadaşlara yardımcı olabilmek adına daha önce GC kazanarak bu yollardan geçmiş ve süreçlerini de diğer insanlarla çektikleri bilgilendirme videoları ile paylaşarak bir nevi rehber olan kişilerin youtube hesaplarını paylaşıyorum.
    Fırsat buldukça ilk başvurudan ABD ye girişe kadar bilgilerini paylaşan bu arkadaşların tecrübelerini izlemenizi tavsiye ederim;

Umarım yardımcı olur. Bir gün ABD'de görüşebilmek ümidiyle 🙂 🙂

• @Onder hayırlısı olsun hangi gün başvuru yaptınız merak ediyorum bu çıkan arkadaşlar başvuru sürecinde ne zaman başvuru yaptılar ?

• @GangLion şimdi baktım 9 Kasımda başvuru yapmışım. ✌

• Merhaba arkadaslar dv2022 kazananiyiz case number 25*** insallah biz ve tum kazananlar sorunsuz bir surec gecirir, kazanamayan arkadaslar da seneye bu hakki elde eder.
    Benim bir sorun olacak; ds260 formunu dolduracagiz fakat esimin pasaportu yok. Pasaport alip formu oyle doldurmak istiyoruz ama nufus mudurlukleri suan tam kapanma yuzunden kapali sanirim,randevu alamadik. Sureci cok uzatmayi da istemiyoruz nolur nolmaz diye cunku malum resmi kurumlar ne zaman acilir islemler ne kadar surer vs muallak. Formdaki bilgilere ve YouTubeta bulunan ds260 doldurma videosuna gore anladigim kadariyla form doldurma esnasinda pasaport yok olarak isaretlenebiliyor ve mulakat oncesi pasaport alinca guncelleniyor. Ama anlamadigim nokta su; formu submit ettikten sonra hangi asamada guncelleme yapiliyor ya da yapilabiliyor mu ? Eger yapiliyorsa Kcc’den donus geldikten sonra mi yoksa oradan donus gelmeden once pasaportu alabilirsek mi ? Ve bu guncelleme icin bir ucret talep ediliyor mu, sureci olumsuz etkileme sansk var mi ?
    Biraz uzun bir soru oldu lutfen kusura bakmayin ama bu sansi riske atmak istemiyoruz 🙂 yardimci olabilirseniz cok sevinirim

• @Effeking ds-260 formunu göndermeden pasaportunuzu çıkartınız ya da güncelleyiniz ki sonradan bir problem ile karşılaşmayın. DS-260 için acele etmenize gerek yok zaten numaranız 25 binlerde en erken 2022 Mayıs-Haziran gibi sıra gelir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |