Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu sene de çıkmadı... Buralarda yerimizi alalım bari

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@abrakadabra Bence bu iş sadece greencarda başvurmakla olmaz. Dediğin gibi gitmek isteyen insan azmedecek, çabalayacak, bir şeyler yapacak. Defalarca yazdım tek yol greencard olarak bakan bir insanın kazanma olasılığı sadece %2.

Ya şöyle bir durum var, E2 falan ciddi paralar istiyor, birde evli cocuklu olunca emin olun her kapıyı tırmalayamıyorsunuz hele ki eşiniz çokta gönüllü değilse o yüzden benim tek umudum gc gibi belki iu e ticaretten yürüyebilirsem E2 ye yürürüm onun dışında zor

Az önce de dedim evli ve çocuklu insanlar için bu durumu anlayabiliyorum zaten benim kastettiğim daha çok genç, bekar kesim. Biraz yanlış ifade ettim orada 🙂 Seneye sana greencard çıksın da yengeyi hep birlikte ikna edelim 🙂

• ⭐⭐⭐

@ihavedreamed, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ramazan, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@istanbuladami 150$ olmalı 🙂 daha çok şans için

Katılıyorum ve artırıyorum, 250 dolara kadar okeyim ben

330 dolar vize başvuru ücretini peşin alsınlar kazananlardan aile 4 kişi bile olsa ekstra talep etmesinler kazanamayanlardan aldıklarına saysınlar 👌

• @Deep-Blue-78 Aslında ben çocuklar için kaygılıyım götüremesemde birşekilde onları yollarım diye düşünüyorum yoksa 20 yıllık memurum kendim için değil yani

• @depresif, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Deep-Blue-78 Aslında ben çocuklar için kaygılıyım götüremesemde birşekilde onları yollarım diye düşünüyorum yoksa 20 yıllık memurum kendim için değil yani

Annem diyor bana git, bizi de yanına al, alamasan da en azından git kendini kurtar. Aslında böyle düşündüğünüz için çocuklarınız da çok şanslı çünkü birçok aile benim yanımda olsunlar, uzakta olmasınlar diyerek belki biraz ağır olacak ama bencillik yaparak çocuklarının gelecekleriyle oynuyorlar.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@abrakadabra Bence bu iş sadece greencarda başvurmakla olmaz. Dediğin gibi gitmek isteyen insan azmedecek, çabalayacak, bir şeyler yapacak. Defalarca yazdım tek yol greencard olarak bakan bir insanın kazanma olasılığı sadece %2.

Ya şöyle bir durum var, E2 falan ciddi paralar istiyor, birde evli cocuklu olunca emin olun her kapıyı tırmalayamıyorsunuz hele ki eşiniz çokta gönüllü değilse o yüzden benim tek umudum gc gibi belki iu e ticaretten yürüyebilirsem E2 ye yürürüm onun dışında zor

Az önce de dedim evli ve çocuklu insanlar için bu durumu anlayabiliyorum zaten benim kastettiğim daha çok genç, bekar kesim. Biraz yanlış ifade ettim orada 🙂 Seneye sana greencard çıksın da yengeyi hep birlikte ikna edelim 🙂

Yenge çekilişten sonra halimi görünce üzülme hayatım seneye deneriz seneye çıkar belki falan demeye başladı en azından ne kadar çok istediğimi anladı belki benim de sınavım buydu belki bu sene çıksa gidemeyecektim ama seneye ikna sorunum kalmayacak belkide diye avutuyorum artık kendimi

• ⭐⭐⭐

@depresif, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Deep-Blue-78 Aslında ben çocuklar için kaygılıyım götüremesemde birşekilde onları yollarım diye düşünüyorum yoksa 20 yıllık memurum kendim için değil yani

Annem diyor bana git, bizi de yanına al, alamasan da en azından git kendini kurtar. Aslında böyle düşündüğünüz için çocuklarınız da çok şanslı çünkü birçok aile benim yanımda olsunlar, uzakta olmasınlar diyerek belki biraz ağır olacak ama bencillik yaparak çocuklarının gelecekleriyle oynuyorlar.

Bizim kaynana çekilişten önce gidersiniz kurtarın kendinizi falan diyody çekiliş sabahı parçalarım sizi lüserim konuşmam a döndü olay kayınpeder de burdaki düzeni nasıl kuracaksınız kaç yılınızı alacak kim bilir diyo falan filan saf bencillik torunları uzaklaşacak diye korkuyorlar.

• ⭐⭐

Einstein'ın bir sözü vardı; "Zoru başarırız, imkansız zaman alır" diye. Demek ki biraz daha zamana ihtiyacımız var 🙂

Herkese iyi geceler, iyi forumlar 🙋🏻♂

• @tolgasatir Seneye 2 başvuru ile şansını dene yangeye çıkacak 🤫 🤫

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir Seneye 2 başvuru ile şansını dene yangeye çıkacak 🤫 🤫

İki senedir hem ona hem bana başvuruyorum zaten ondan yana sıkıntım yok sorun çıkarmıyo o kısımda nasılsa çıkmayacak diye

• Bizz dayanamadık eşimle baktıkk maalesef bize de çıkmamış arkadaşlar zaten hiç umudum kalmamıştı sizlere çıkmadığını gördüğümde.. tüm motivasyonum kaybolmuştu.. gideyim de kafamı duvarlara vurayım 🥺🥺

• @nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@tolgasatir Abi sen de en kötü kazandığın dolarlarla ev alana vatandaşlık veren Avrupa ülkelerinden birinden vatandaşlık alırsın 🙂 Amazon işini ben de çok araştırdım, inceledim ancak yardım almadan olmuyor maalesef ve paket fiyatları benim şuan için ona ayırabileceğim bütçeden çok fazla. Umarım bu konuda çok daha iyi yerlere gelirsin bol kazançlar elde edersin.

Nevzat, 4 yıllık Amazon seller var burada rahat ol 😉 Niyetin varsa yardımcı olurum

• ⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Bizz dayanamadık eşimle baktıkk maalesef bize de çıkmamış arkadaşlar zaten hiç umudum kalmamıştı sizlere çıkmadığını gördüğümde.. tüm motivasyonum kaybolmuştu.. gideyim de kafamı duvarlara vurayım 🥺🥺

Senin gibi, bizim gibi yüzbinler var. Bir kaç gün üzül sonra geçsin 🙂

• Öff bu e2 zor mu acaba bugün ahsen’i de tükettim bu konuda daha önce hiç bakmamıştım çünkü...

• @hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Öff bu e2 zor mu acaba bugün ahsen’i de tükettim bu konuda daha önce hiç bakmamıştım çünkü...

Bir avukatla görüşüyorum öğrendiklerimi paylaşırım ilerleyen günlerde

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Bizz dayanamadık eşimle baktıkk maalesef bize de çıkmamış arkadaşlar zaten hiç umudum kalmamıştı sizlere çıkmadığını gördüğümde.. tüm motivasyonum kaybolmuştu.. gideyim de kafamı duvarlara vurayım 🥺🥺

Senin gibi, bizim gibi yüzbinler var. Bir kaç gün üzül sonra geçsin 🙂

Gerçekten üzüldüm. Yani dünden beri genel olarak üzgünüm aslında. Hiç böyle düşünmemiştim. Şu kadar insanız birimize çıksaydı da az avunsaydık..

• @Deep-Blue-78, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Öff bu e2 zor mu acaba bugün ahsen’i de tükettim bu konuda daha önce hiç bakmamıştım çünkü...

Bir avukatla görüşüyorum öğrendiklerimi paylaşırım ilerleyen günlerde

Çok çok sevinirim. Yaşım oldu 36 gc beklersek çocuk ziyan olcak buralarda.

• ⭐⭐⭐

@denizci10 bizde öyle abi napalım, o bize gelmiyosa biz gider alırız 😂

• @Deep-Blue-78 valla imkan olsa gerçekten E2 için ben de araştırma yapacağım ama malum şartlar.. haa siz yatırımcı olup iş ve GC sahibi olursunuz o zaman personele ihtiyacınız olursa ve sponsor olursanız seve seve ve koşa koşa gelirim 😃

• @Deep-Blue-78 Hemen özele geliyorum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |