Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@niko, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells merhaba o listeye benide ekleyebilir misiniz? sıralamam 25.750 🙂

tebrik ederim 🙂

o listede sadece cekilis sonuclari oncesinde foruma uye olan kisiler siralaniyor, yeni uye olan arkadaslari da tebrik ediyoruz tabii ki 🙂 ama sizi ilgilendiren liste surada:

• @anesthetic 22bin lerde siz ocak ayinda davaya katildinizmi

• Benide listeye ekleyebilirsiniz 23XXX. Cevaplar için teşekkürler

• @erdener Arkadaşlar bana yine çıkmadı. Ben yoruldum artık bırakıyorum 🙂

• @crazycells tamamdır ekledim kendimi 🙂

• @crazycells 19000lerdeyim benide ekler misiniz

• @crazycells telegrama ekler misiniz? @yazilimondi olarak 19000olarak greencard cıktı takip etmek istiyorum

• Merhaba, eğer başvuru sırasında ve çekiliş kazanma sırasında 21 yaşında isek fakat mülakat ve süreç tamamlanana kadar 22 yaşına giriyor isek bu süreçte hangi yaşımız baz alınır ? Ailemiz hangi sürece göre greencard alıyor veya alamıyor ?

• ⭐⭐

@LLL, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba, eğer başvuru sırasında ve çekiliş kazanma sırasında 21 yaşında isek fakat mülakat ve süreç tamamlanana kadar 22 yaşına giriyor isek bu süreçte hangi yaşımız baz alınır ? Ailemiz hangi sürece göre greencard alıyor veya alamıyor ?

Şu başlığı incelemenizde fayda var

https://yesilkartforum.com/forum/topic/666/gocmen-vize-ve-21-yas-siniri-problemi

• Dostlar sıralamam 25xxx çok karamsar herkes. Yani yetişmez deniyor. Sizce ihtimal nedir ?

• ⭐⭐

@niko Konsolosluk hızına bağlı ama imkansız değil önümüzdeki süreci takipte kalın

• @niko Benim de 26k ama benim konuştuğum insanlar hiç o kadar karamsar değildi 🙂 Umutlu olmayı tercih ediyorum

• @bezelye bende öyle umutlu olmaya çalışıyorum ama kız arkadaşımında gelebilmesi için nikah gibi hazırlıklar yapıcaz aramızda. olurda sıra gelmezse elimizde patlar. 😞

• @niko Ben de aynı durumdayım, erkek arkadaşımla alelacele 1-2 ay içerisinde nikah kıymayı planlıyoruz 😃 En kötü biraz erken evlenmiş oluruz 😃

• @bezelye ahah ama anladığım kadarıyla siz evliliğe yakınmışsınız. Bizim öyle bi niyetimiz hiç yoktu en az 2 3 sene. 🙂 Kafalar karışık şuan anlıcağınız.

• @niko Seneye okulum bittiğinde düşünüyorduk. Sizin durumunuz biraz daha zormuş. Eş seçimi bu hayattaki en önemli seçim bence, bir şüpheniz varsa iyice düşünün derim 😅

• @bezelye Doğru söylüyosunuz. İkimize de bol şans dilerim. çok memnun oldum 🙂

• @niko Bende çok memnun oldum, iyi şanslarr 🙂

• @crazycells

Merhaba benide listeye ekleyebilirsiniz. Teşekkürler.

2022EU00022XXX

• @Vac-Reporter ilk başvuru olduğu için Ankara resmî sitede ismi olan fotoğrafçının birinde çekildik. CN 9**

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

121

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |