Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkes arkadaşına eşine dostuna da başvurmuş , ben aksine kimseye başvuru yaptırtmamya çalışıyorum .

Arkadaşlar , potansiyel olarak herkes rakibimiz.

Siz şansınızı paylaşıyorsunuz , ayrıca şu kadar para lazım şunlar şunlar gerekli diyede bilgileri veriyorsunuz umarım ?

Zira kazananların çoğu bu kadar evrak zaman süreci var diye başvurudan vazgeçiyor her sene bunuda biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum.

Parası dili tanıdığı olmayan adamın başvurması sağdece kalabalık yapar.

Biz eski site olan gen.tr den beri varız , her sene onlarca kazanan , param yok napıcam ailem bilmiyor ama çıktı , karım istemiyor boşansam mı diye konu açıp duruyor , bir çoğuda gerçekten gitmekten vazgeçiyor .

Başvuranlara soruyorum ? Gerçekten gidiceksiniz öyle değil mi ?

• @AgeGuns işte bu sebeplerden ötürü randomy select yapacaklarına gerçekten başvuran herkesi bir kıstasa göre seçseler çok daha isabetli olacak. Gerçekten gitmesi gereken insanlar boş başvurular sebebiyle gidemiyor ne yazık ki. Ne bileyim böyle yüksek lisans mülakatı sınavı gibi bir düzenleme falan yapsalar ne güzel olur

• @AgeGuns sayın @AgeGuns bahsettiğiniz çekiliş çeşitlilik vizesine ait, bu bir yarış değil rakip olamayız, öznel kurallarla en iyiye(neye göre?) ulaşan en çok isteyene(kime göre?) verilen bir vize değil bu. herkesin en... olduğu bir insan topluluğu oluşturulamaz.

Belirli kuralları var ve bence amacına da uygun, bu kurallara göre başvurulur ya çıkar ya çıkmaz. En çok isteyeni, ne çok hak edeni gibi bir şey yok ki buna dair bir beklenti de oluşsun.

• @miralam noldu ki üstad pandemiden ertelediler mi nedir durum

• @AgeGuns Gerçekten gideceğim ve bunu gerçekten istiyorum 🙏🏿

• ⭐⭐⭐⭐

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@AgeGuns işte bu sebeplerden ötürü randomy select yapacaklarına gerçekten başvuran herkesi bir kıstasa göre seçseler çok daha isabetli olacak. Gerçekten gitmesi gereken insanlar boş başvurular sebebiyle gidemiyor ne yazık ki. Ne bileyim böyle yüksek lisans mülakatı sınavı gibi bir düzenleme falan yapsalar ne güzel olur

Kanada kıstasa göre seçiyor oraya da başvurun...

• @AgeGuns Bu bir çeşitlilik göçmenlik vizesi çekilişi. Puanlı göçmenlik başvurusu değil. Bundan dolayı ben @azuleverde nin dediği gibi şu anda var olan kuralların yeterli olduğunu düşünüyorum. Evet bu bir şans ve kart belki başvurduğunu unutmuş olan birine bile çıkabilir ama işin doğası bu.

• @denizci10 onlar ielts falan istiyor diye biliyorum ayrıca fransızca konusu da var tabi

• SAAT 19'DA https://dvprogram.state.gov/ BU ADRESE GİRİCEZ SONUÇ İÇİN ?!

• Önce Green Card, sonra Beşiktaş güldür yüzümüzü be!

• ⭐⭐⭐⭐

@istanbuladami, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

@denizci10 onlar ielts falan istiyor diye biliyorum ayrıca fransızca konusu da var tabi

İelts istiyor ama İngilizce yeterli...

• @zencipsikiyatr neden olmasın. eşim ilk başvurusunda kazandı ben 7. başvurumda dahi kazanamadım. şans işte. He kazandı da gittik mi hayır. henüz mülakat alamıyoruz o da ayrı dert.

• rez alalım hemen 🙂

• geldik bizde . sonuçla herkes için olumlu olur umarım. iki senedir sıkıntılı olan süreç bu sefer olmaz umarım

• ⭐⭐⭐⭐

@AgeGuns, içinde söyledi: DV2022 Sonuç Odası

or ama çıktı ,

Söylediklerine kısmen katılıyorum. Rekabet demeyelim de başvuru sayısı arttıkça kazanma olasılığımız düşüyor tabi. Ve geçmiş yıllarda adını bildiği herkese başvuran manyaklar doluydu ortalık. Nihayet son 2 senedir pasaportu olan kişi, farkında olarak ve isteyerek başvuruyor. Bunun yarısı bile ''nasılsa ücretsiz, kazanırsam değerlendiririm'' kafasında. Gel gelelim ki nasibimizde ise, 1 milyon kişi başvursa Türkiyeden, 1 kişi seçilecek olasa, bu nasibi olan kişi olacaktır. Nasibinde değilse 999999 kişi seçilecek olsa, seçilmeyen o tek kişi o olacaktır. Fazla kasmaya gerek yok. Olursa olur. GC kazanamadan 20 senem geçti neredeyse. Bi 20 sene daha çıkmasa, sırf bu sebeple ölmem. Hayat devam ediyor, edecek. Ama tabi parası olmayan, gidemeyecek olan, öylesine başvuran... umuyoruz ki pasaportları da yoktur bu sene.. Atmasyon yapıp başvurmamışlardır da...

• ⭐⭐⭐

Sonuç odasında hayırlı sonuçlar nasip eyle bize Allahım 🙂

• @MarauderMc-0
    Uzun hikaye, covid sadece bahane

• ⭐⭐⭐

İlk kazandım yazacak kişi duy sesimizi seni çok seviyoruz 🙂

• Yasaklı

Verilen bilgilere dayanarak, Giriş , daha sonraki işlemler için SEÇİLMEMİŞTİR . Şu anda Elektronik Çeşitlilik Vize programı.

Lütfen tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olun. Aşağıdaki ESC Ana Sayfası bağlantısına tıklayarak Giriş durumunu yeniden kontrol edebilirsiniz.

• 2020 yi kazandık da noldu?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |